کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: اولین Beat من و اولین دموی من در سبک Breakbeat

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

اولین Beat من و اولین دموی من در سبک Breakbeat

سلام

چند روز پیش تصمیم گرفتم یه بیت Hip Hop بسازم!ولی تحت تاثیر موسیقی های مختللف تصمیم گرفتم از صداهای Schiller مانند توش استفاده کنم و ریتمش هم Breakbeat استفاده کنم که تلفیق این 2 تا نتیجش شد دموی زیر

به نظرم بد نشد فقط اولاش یه خورده کسل کننده شده

به نظرم میشه یه نفر بیاد روش hip Hop بخونه و یه بیت آماده به مصرف میشه اگه میکس و مسترش کنم (که اصلا نکردم )

در ضمن بچه ها کم کم دارم نتیجه می گیرم کارت صدا واقعا تو کیفیت تاثیر داره من یه mini کارت صدا تو جبعه midi controller ام بود اون رو وصل کردم به PC و هدفونم رو وصل کردم به اون و با اون مانیتور کردم خودتون می بینید چدر تفکیک فرکانسی نسبت به کارهای قبلیم بهتر شده!

(البته این بیت تعداد لایه های خیلی کمتری داشت)

حتما نظر بدین

اینم description ش تو Soundcloud :

Here Is A Peaceful Beat I Made Completely In Ableton Live Sessions View By Nexus , Gladiator , Sylenth1 & Some Samples

i Think This Beat IS Peaceful And Even it would Good For Some hip hop vocals if i had extended it

It;s Work In Progress I Have To Change Some Parts And Add A lot Of Automation In The Future

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

6 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,192 بار در 572 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    خیلی باحل خیلی خوشم میاد از کارات بعضی از صداهاتو خیلی توی کارهای دیگه که قبلا گذاشته بودی استفاده کرده بودی ینی نه همه صداها مثل اون جنس صداهایی که ثانیه اول موزیک انتخاب کردی زیاد توی موزیکات شنیدم
    یه چیزی دیگه درامز قدرتمندی نداری و من فکر میکنم حداقل توی 80% موزیک های هیپ هاپ یه درامزی قوی دارن تقریبا میشه گفت یه استانداردی حساب میشه که البته میکس مستر هم که نشده تاثیر داره.
    اینو توموزیکات دوست دارم که همیشه خوب فضای موزیک رو پر میکنی اصلا طوری نیس که همه قسمت های موزیکات که یه چیزی بنوازن توی این موزیک هم اینطور بوده عالیه

ولی فکر میکنم اگه بخوای خوب پیشرفت کنی یه موزیک رو خوب بسازی وقتی میخوای توی یه سبکی موزیکی بسازی تا زمانی که اون موزیک رو تمام نکردی سعی کن سر توسبک های دیگه نکشی که حوسیت کنه بری تواون سبک حداقل خیلی کم گوش کن بیشتر توهمون سبک گوش کن که داری موزیک میسازی حالا هم هرچقدر زمان میبره 2ماه 3ماه6ماه ولی مطمئن باش اینطور خیلی بهتر یاد میگیری تا بخوای هرماه 4تا موزیک بدی

درکل خوشم میاد ازت موفق باشی

4 کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    آفرین آرمان پیشرفت خوبی داشتی و مشخصا کیفیت کارت از نظر صوتی و فرکانسی خیلی بهتر شده بود کاملا مشخص بود!

این جور سبک ها ایرانی ها زیاد دنبالش نمیرن! بیشتر بریک بیت بود تا هیپ هاپ! BT قدیما اینجوری زیاد کار میکرد از اون الگو بگیر چون اونم مثل خودت ترنس و هاوس و الکترو و همه چی کاره!

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان