کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: کامل ترین و جامع ترین راهنمای خرید Headphone , Handsfree برای گوش دادن به موسیقی (پرونده ویژه همشهری جوان)

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

کامل ترین و جامع ترین راهنمای خرید Headphone , Handsfree برای گوش دادن به موسیقی (پرونده ویژه همشهری جوان)

سلام

خوب خیلی وقت بود پست مفید نزده بودم این هفته تصمیم گرفتم یه پست مفید بزنم که 1 هفته هم علافش شدم با اینکه کار ساده ای بود!

مجله همشهری جوان مجله جالبی هست
    تو هر شماره هفتگیش معمولا یه متن یا مقاله ای داره که من رو به شدت جذب می کنه
    البته من اصلا نمی خرم ولی یکی از دوستام همیشه می خره و من همیشه یه 10 دقیقه ازش می گیرم و اون چیزی رو که می خوام می خونم

ولی یکی 2 هفته پیش یه مقاله بسیار عالی و بسیار جالبی درباره راهنمایی برای خرید انواع هدفون ها و Handsfree ها نوشته که این روزا سر این قضیه beats های Fake و کلا مد شدن و خز شدن Beats ها در ایران به یه مد و Fashion لباس بیشتر شبیه شده و مثل قضیه خود mp3 player که یه زمانی خودشون کلاس میووردن الان هم هدفون خوشگل و خفن گذاشت رو گوش شده نون و آب جوون ها
    خیلی از جوون هایی که تا دیروز با هندزفری 5 تومنی ساسی مانکن گوش میدادن الا میرن هدفون های 300 تومنی می خرن از مایه داری و پول زیاد و افه گذاشتن در حالی که خیلی اشوننم اصلا نمی فهمن کیفیت صدا یعنی چی و آهنگایی که گوش میدن هم اصلا مستر خوبی نداره

بگذریم

این 4 صفحه مقاله رو من با برنامه بسیار جالب و و فوق العاده CamScanner اومدم تبدیل به PDF کنم ولی دوربین گوشیم که سر رام کاستومش اصلا افتضاح بود و هیچی ونده نمیشد بعد PDF کردنش حتی با کلی enhance کردن

از یکی HTC آندروید 4 با دروبین تو گرفتم و با اون اسکن کردم که اصلا آندروید 4 با خیلی از برنامه های ورژن قدیمی کرک شده مشکل داره و کار نکرد و خلاصه آخرش با یه Sony Ericson ازین جدیدا که هم ارزونن هم توپن اسکن کردم
    یعنی عین برق همه چیز رو ردیف کرد و خیلی باهاش حال کردم!
    و البته بازم دیدم یه صفحش خوب نشده و اون یه صفحه از شانسم تو گوشیم خوب افتاده بود و از pdf مال خودم 1 صفحه رو کندم و قاطی این یکی کدم!خلاصه پدرم دراومد!

خلاصه بگم یه هفته من درگیر اسکن کردن این بودم (حتی خواستم با Nitro PDF کامپیوتر درست کنم دیدم اون App نتیجه خیلی بهتری داشت ) خلاصه خودم رو کشتم

حتما حتما حتما دانلود کنید زحمتم هدر نره فقط یه چیزی بگم سکته نکنید

فقط این مقاله رو خوندید خودکشی نکنید این مقاله میشه گفت خوف ترین هندزفری ها رو تو هر مدلی معرفی کرده و تقریبا ارزون ترین مدلی که با دلار 2400 تومنی تازه معرفی کرده نزدیک 90 تومن بود اگه اشتباه نکنم! و اصلا حتی هندزفری های 30-40 تومنی رو هم آدم حساب نکرده!

خلاصه از ما گفتن بود بعدش دست به خودکشی نزنید!

همشهری جوان
    :
    انتخاب هدفون

اسکن شده توسط RmaN
    Trancebaz.in

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

دانلود مقاله همشهری جوان درباره انتخاب هدفون

18 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    البته بگم که خودمو کشتم میفیت صفحه های آخرش خوب نشد نمی دونم چرا!
    نمی دونم اینایی که مثلا ضمیمه کلیک جام جم رو اسکن می کنن چجوری می کنن فکر کنم اسکنر راستکی میذارن
    خلاصه شرمنده اگه صفحه آخرش ناخواناست!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,713 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    البته بگم که خودمو کشتم میفیت صفحه های آخرش خوب نشد نمی دونم چرا!
    نمی دونم اینایی که مثلا ضمیمه کلیک جام جم رو اسکن می کنن چجوری می کنن فکر کنم اسکنر راستکی میذارن
    خلاصه شرمنده اگه صفحه آخرش ناخواناست!
    آرمان جون وسیله ای هست به اسم اسکنر که معمولا با اون چیز اسکن می کنن با گوشیت عکس گرفتی خیلی باحالی

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    آخه تو دانشگاه ما سنت عکس گرفتن و اسکن موبایلی یه سنت دیرباز هست!حتی ما سنت اسک کردن تخته با موبایل و پرینت کردن و تشکیل جزوه هم داشتیم

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 884 بار در 213 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel

کامل ترین و جامع ترین راهنمای خرید Headphone , Handsfree برای گوش دادن به موسیقی (پرونده ویژه همشهری جوان)

بیتز executive هم مدل جدیدی که همین یکی دو هفته پیش توسط beats by dr.dre معرفی شد که مثل اینکه خیلی رو تفکیک صدا و رنج فرکانسش کار کردن...فکر کن با بیس کشنده استدیو و تفکیک حتی عالیتر چی میشه...اگه خواستی review ش رو ترجمه کنم بذارم! از cnet یا هر جا دیگه!

ویرایش توسط trance4life : 2012/10/22 در ساعت 04:23 AM

7 کاربر زیر از trance4life عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    یذار به جیبمون که نمی خوره
    حداقل اطلاعاتش به گوشمون بخوره!

منم می خوام هدفون AKG Tiesto رو برم بخونم ببینم مشخصاتش چجوریاست!

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 400 بار در 61 ارسال
    Others
    Ashley Wallbridge
    یه بار خرج کنید چند سال راحتین

بنده Ie8 sennheiser دارم 3 سال شده .فوق العادس

در مورد بیتس هم که کلا یه برند برای کلاس گذاشتن و ایناست گرنه جلو غول ها چیزی برای گفتن نداره--

4 کاربر زیر از fereydoon1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    چقدر ارگونومیکه این مدلی که معرفی کردید!

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    Trance
    Schiller
    سلام داداشم
    چرا من نمیتونم عکسارو ببینم یا دانلود کنم
    بهم میگی؟؟

کاربر زیر از DJ-ATB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,713 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط DJ-ATB تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام داداشم
    چرا من نمیتونم عکسارو ببینم یا دانلود کنم
    بهم میگی؟؟
    درود

بنا به دلایلی برای اعضای جدیدالورود محدودیت هایی گذاشتیم .

2 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین