کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: نظر خواستن در مورد تم و وزن موزیک

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin

نظر خواستن در مورد تم و وزن موزیک

trance)سلام دوستان قبل از هر چیز باید بگم که نظرتون واسم مهمه (در مورد تم موزیکم) همین امشب ملودی و اکورد گرفتم /خواستم برای اولین بار نظر بچه های سایت بدونمو پارتی تور ننوشتم هنوز وچون با هدست معمولی کار میکنم تا جایی که تونستم با انالایز کلی تفکیک تونستم بکنم /اماتور نیستم و اینکه دردسر ساز میشه واسم بگم کی هستم /فقط ته کار یه ماکسیمایزر روشنه!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط Loser : 2012/10/07 در ساعت 02:17 PM

3 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,283 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    من که خیلی خوشم اومد

3 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Dash Berlin
    دوست عزیز سپاس/چون قراره کار ریلیز بشه نظرتون مهمه چون همه کار بلد هستین/اگه دوستای بیشتری نظر بدن بهم بیشتر کمک میکنن

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    بد نبود همه چیش استاندارد و خوب و باک کیفیت بود ولی ملدی خاصی نداشت و خوشم نیومد

صداهای دیگه آهنگ ترنسی بودن ولی صدای آرپژ مانند و ملودی اصلی اصلا ترنسی نوبد و بیشتر House ای بود و کلا صدای خامی بود و در ضمن قدیمی می زد و صدای خاصی نبود
    اگه می خوای ریلیزش کنی حتما یه سری چیزا رو عوض کن

در ضمن خیلی ساده بود

یه pad داشت که sidechain شده بود با Kick و یه پیانو زیرش (که صداش رو عالی دراورده بودی و فیلتر کرده بودی)
    یه ریز ربز هم فکر کنم درام داشت که کم شنیده میشدن
    فکر کنم یه Bass هم داشت که خیلی mellow بود

میکس و مسترت هم خیلی خوب بود
    ولی اگه می خوای ریلیزش کنی خیلی بهترش کن یا صداا رو عوض کن یا چیزای دیگه ای هم بهش اضافه کن!

کلا کار استاندارد باشه و خوب صدا بده لیبل ها ریلیز میک ن و کار شمام استاندارد هست ولی خوب خیلی جای بهبود داره!

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Dash Berlin
    سپاس ارمان جان/باید اینو بگم بهترین موزیکهای دنیا ساده هستند و مهم خلاقیت سازندست که ساخته/من فقط ملودی چیدم رو صداش کار نکردم /کاری که قراره ریلیز بشه تو خیال کسی نمیگنجه چون فرقش زمین تا اسمونه هنوز پارتی تور نزدم الان مانیتور صدا ندارم اما قول میدم کاملشو تو سایت بزارم /دوست عزیز دقت نکردی گفتم همین امشب ملودی و اکورد گرفتم// در روز چندین ملودی و پارتی تور مینویسم از ساده تا پیشرفته این کار کوچیکه بود دوست داشتم بچه های سایت نظر بدن اما به نظر من ملودی ساده + خلاقیت بیشتر طرفدار داره/پیانو هم نکسوز بود که فکر کنم بیسشو بستم کار خاصی نکردم و برا این گذاشتم که متوجه اکوردها بشین/من هر کاری رو ریلیز نمیکنم/بچه های گل سایت منتظر نظراتتون هستم.ارمان جان سپاس از نظرات ارزشمندتت دوستم

کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    پس ببخشید حواسم نبوده به توضیحات
    چون توضیحات رو دیشب خوندم خودش رو امروز گوش کردم یادم رفت
    خیلی وقته از Nexus استفاده کردم یادش بخیر :-d
    راست میگی تون یه cutoff ش و کم و زیاد می کردی کلی خوف می کرد صدا رو
    خیلی فیلتراش خوب عمل می کردن!
    ولی خدایی نکسوز حال نمیده دستت رو واسه ویرایش زیاد باز نمیذاره چن همش سمپلی هست و سینتی سایزری نیست!
    امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Dash Berlin
    سپاس ارمان جان/در مورد نکسوز باهات موافقم/بچه های سایت دیگه کسی نیست نظراتشو بگه؟

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,693 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

گوشیدم به نظر من صداهات قدیمی بود و شبیه صداهایی بود که آندره قبل از سال 2006 استفاده میکرد ولی ایده کار قشنگه اگه کار بعد از طولانی شدن بی مزه نشه!
    امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Dash Berlin
    سپاس میلاد جان از نظرت/باید بگم چون کار اینترو نداره و اینکه لول صداها خیلی مشکل داره اون حس فضایی رو به ادم هنوز کامل نمیرسونه.اما کار کامل شده همش ملودی نیست که!.