کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: Embrace...oxygenx

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 173 بار در 31 ارسال
    Others
    Above & Beyond

Embrace...oxygenx

سلام...
    آهنگ جدید من...
    تمام مراحل کار در ریزن 5 انجام شده...
    هر چی سعی کردم که بتونم به روز تولدم برسونم نشد!
    با 9 روز تاخیر آماده شد...
    کار و زمان زیادی برد...امیدوارم مورد پسند واقع بشه...

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

دانلود با حجم 5.2 مگابایت:

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

9 کاربر زیر از oxygenx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,192 بار در 572 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    من که همیشه از کارات لذت میبرم اینم مثل بقیه همه قوانین ترنس رو بخوابی اجرا کردی چه فضای خوبی داشت معلومه که زیاد وقت گذاشته شده خیلی خوشم اومد واقعا خشته نباشی
    تولدت هم مبارک

6 کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Others
    Above & Beyond
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sirvan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من که همیشه از کارات لذت میبرم اینم مثل بقیه همه قوانین ترنس رو بخوابی اجرا کردی چه فضای خوبی داشت معلومه که زیاد وقت گذاشته شده خیلی خوشم اومد واقعا خشته نباشی
    تولدت هم مبارک
    ممنونم...
    خوشحالم که لذت بردی...
    این روش ِ ساخت در ترنس ...10سال پیش به وفور در کارهای Paul van Dyk و جان هامر دیده میشد...
    آهنگ Crush از Paul van Dyk یکی از این موارد هست...
    استفاده کمتر از سینتی سایزرها برای تولید صدا و یه ملودی بسیار ساده که با یه کوک پیانو هم به آهنگ شخصیت میداد...که تکیه زیادی رو ضرباهنگ داشت...البته برای زیبایی کمی تکنیک های جدید رو چاشنی کار کردم...

4 کاربر زیر از oxygenx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,192 بار در 572 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط oxygenx تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sirvan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تولدت هم مبارک
    ممنونم...
    خوشحالم که لذت بردی...
    این روش ِ ساخت در ترنس ...10سال پیش به وفور در کارهای Paul van Dyk و جان هامر دیده میشد...
    آهنگ Crush از Paul van Dyk یکی از این موارد هست...
    استفاده کمتر از سینتی سایزرها برای تولید صدا و یه ملودی بسیار ساده که با یه کوک پیانو هم به آهنگ شخصیت میداد...که تکیه زیادی رو ضرباهنگ داشت...البته برای زیبایی کمی تکنیک های جدید رو چاشنی کار کردم...
    دقیقا ملودی تقریبا ساده اما لذت بخش و شنونده رو محو خودش میکنه و موزیکی با شخصیتی دراومده انقدر من از کارا شما خوشم میاد که دوس دارم برم با ریزن کار کنم

6 کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,681 بار در 18,031 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    کارات خیلی تمیزه! اینارو بفرست واسه ریلیز! حداقل بفرست واسه مسعود فولادی! رادیوشوش خوب گرفته یه بار پخش کنه میری قاطی کله گنده ها! بدون ایراد بود هرچی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید که بگم! تولدتم مبارک!

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    Others
    Above & Beyond
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کارات خیلی تمیزه! اینارو بفرست واسه ریلیز! حداقل بفرست واسه مسعود فولادی! رادیوشوش خوب گرفته یه بار پخش کنه میری قاطی کله گنده ها! بدون ایراد بود هرچی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید که بگم! تولدتم مبارک!
    ممنونم میلاد جون...
    فک میکنم هنوز کارام خام هستن و پختگیه لازم رو ندارن...
    اتفاقا از طریقی با مسعود ارتباط دارم...چون بچه انزلیه و منم که رشت هستم...یه جورایی میشناسمش...
    اگه آهنگام به اون حد رسید میفرستم براش...
    اتفاقا گاها ازش کمک میگیرم که تقریبا نابودم میکنه!

البته بعضی انتقادهاش رو قبول دارم ...و بعضیا رو نه...
    چون مسعود بیش از حد کاراش رو ماشینی میکنه!و من به این اعتقاد ندارم...دلیل هم دارم...
    از زمانی که ترنس بیش از حد ماشینی شد...آهنگها فقط شنونده یکباره داره و کمتر آهنگی هست که آدم دوست داشته باشه...بارها و بارها گوش کنه!
    من بیشتر رو اصل ضرباهنگ و ملودی تاکید دارم بدون داشتن اضافات!
    البته این یه بحث طولانی میطلبه که بارها در فرومهای مختلف بحث کردم...
    باز هم ممنونم...
    ویرایش توسط oxygenx : 2012/10/11 در ساعت 10:38 PM

3 کاربر زیر از oxygenx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.