کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: Hammock ( نوابغ امبینت)

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock

Hammock ( نوابغ امبینت)

سلام دوستان

چند وقتیه که تصمیم داشتم این گروه فوق العاده رو معرفی کنم ولی هی فراموش میکردم تا اینکه الان دیگه تصمیم کبری گرفتم و گفتم تنبلی نکنم :دی

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

. : : H a m m o c k : : .

Hammock یک گروه دو نفره ی آمریکایی هست که از پیشکسوتای سبک Ambient/Post-Rock بحساب میان و کارشون رو سال 2004 شروع کردن. اولین آلبومشون میشه گفت بهترین آلبومشون هست و تونست جزو بهترین آلبومای امبینت بشه و هنوزم که هنوزه همینطور طرفداراش دارن بیشتر میشن.
    دو عضو این گروه اسمشون Marc Byrd و Andrew Thompson هست که واقعاً این دو نفر رو میپرستم، یه چیزی فراتر از Carbon Based Lifeforms . جالبه که هردوی این گروها پروژه ی دو نفره هستن !

مارک به زیبایی موسیقیشون رو اینجوری توصیف میکنه:

"There are times when the need to create a thing begins to interrupt your life. And if you don't give in to it, everything else starts to suffer."

جونم واستون بگه که این گروه، تونستن موسیقی امبینتی شبیه و حتی فراتر از گروه Sigur Ros رو بسازن که دهن افرادی مثل من ب عرض 1 متر و به طول 3 متر باز مونده :دی

این گروه برای من محبوترین گروه امبینت هست که با CBL در رده اول قراره داره و الان تو اکانت لست اف ام من این گروه رتبه ی اول رو بین اسکروبل هام داره. هیچوقت یادم نمیره شبایی رو که با آهنگای اینا میخوابیدم، وقتی بیدار میشدم حس میکردم خمار هستم و انگار از یه سفر ماورایی برگشتم !

بذارید چنتا از آهنگاشون رو واستون بذارم که زیبایی موسیقیشون رو درک کنید:

I

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

آهنگ اول، ترک منتخب من از آلبوم اولشون هست و به عقیده ی خیلیا این آهنگ برترین آهنگ اون آلبومه.
    ترکی بنام The Air Between Us

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

II
    آهنگ دوم، ترکی هست از آلبوم سال 2011 ـشون که شاید بشه گفت تا به اینجا محبوبترین آهنگاشون واسه من بوده
    مگر اینکه این آلبوم جدیدشون که قراره دو هفته دیگه ریلیز بشه بتونه جای اینو بگیره.
    این آهنگ رو تو تاپ 10 خودم تو انجمن پی سی ورد گذاشتم.
    ترکی بنام
    Sinking Inside Yourself
    دقیقاً مثل اسم خود آهنگ، یکاری میکنه برید تو اعماق درون ودتون

III
    آهنگ سوم، شاید بشه گفت معروفترین آهنگشون بین اکثر طرفداراشون هست و البته خودم هم خیلی دوستش دارم
    اسم آهنگش I Can Almost See You هست و وسطای آهنگش میتونی صدای زمزمه ی یه زنی رو بشنوید که آروم میگه
    See و به زیبایی این کلمه رو میگه که آدم بهوت میمونه.

IV
    و اما آهنگ چهارم رو گفتم میکس این گروه از یکی از آهنگای آرتیست معروف ترنس بنام BT
    بذارم که قراره هوش رو از سرتون بیرون کنه
    اسم آهنگش Every Other Way هست

BT Feat Jes — Every Other Way (Hammock Remix)

V
    خوب، میرسیم به آهنگ پنجم و آخری که مال آلبوم جدیدشون هست که هنوز ریلیز نشده ولی
    خودشون این آهنگ رو واسه دانلود رایگان گذاشتم. یادم نمیره دقیقاً 10 دقیقه بعد از اینکه اینو تو فیسبوک گذاشتن
    من رفتم دانلودش کردم و کلی باهاش حال کردم، اونم نصفه شب :دی
    ظاهراً تو آلبوم جدیدشون صدای درام رو قویتر کردن و میزان وکال رو بالاتر بردن
    آهنگی بنام
    Ten Thousand Years Won't Save Your Life

اینم نقل قولی از دفترچه ی آلبوم اولشون که منم خیلی وقته گذاشتمش تو اکانت last.fm ـمم:

I Feel Like Ghost
    I Look Like Ghost
    I Live Among Ghosts
    Hollow Shells Of Skin + Bone
    With Phantom Like Souls
    Waiting To Catch The Last Train
    Out Of Here ...

دیسکوگرافی این گروه رو هم میلاد عزیز زحمتشو کشیده که البته در حد چنتا تک آهنگ ناقصی داره، از جمله همین ترک BT که معرفی کردم:

امیدوارم که از آهنگای این گروه خوشتون اومده باشه.

ته دیگ نوشت: آهنگ امبینت حتماً باید با هدفون شنیده بشه و ترجیحاً موقع شنیدن این آهنگا تنها باشید تا بتونید خوب حس بگیرید با این آهنگا.

موفق باشید....

ویرایش : (by Mhvn)

به دلیل حذف شدن لینک ها , آلبومی رو به جاش میذاریم که چند وقته پیش خود هاموک به مناسب سال نو میلادی به صورت رایگان قرار داد و یک جور معرفی به موسیقیشون هست و آلبوم هم به این نام هست که شامل 2 ترک خیلی خوب و محبوب از هر آلبومشون هست و آلبوم آخرشون یعنی oblivion hymns هم هست که در مجموع میشه 12 ترک و این آلبوم رو نیز الان حذف کرده هاموک ولی لینکاش رو من هنوز داشتم و در دو فرمت m4a آیتیونز با حجم 90 مگ و کیفیت mp3 320 با حجم 165 مگ براتون قرار دادم.

این آلبوم شامل تمامی ترک های معرفی شده در بالا هست به جز دوتا ترک که اونا رو به صورت جداگانه براتون در یک فایل زیپ قرار دادم.

امیدوارم که لذت ببرید و اگه از این ترک ها خوشتون اومد سراغ دیسکوگرافیشون برید که ترک های زیبایی شبیه به اینا در اون یافت میشه !

Hammock - An Introduction To Hammock

.
    Artist : Hammock
    Title : An Introduction To Hammock
    Genre : Post-rock/Ambient
    Quality : AAC(M4A) 256Kbps / Mp3 320Kbps
    Size : 90 mb / 165 mb

Tracklist:

1 - The Air Between Us
    2 - Blankets Of Night
    3 - I Can Almost See You
    4 - The House Where We Grew Up
    5 - Maybe They Will Sing for Us Tomorrow
    6 - Mono No Aware
    7 - Breathturn
    8 - Andalusia
    9 - Ten Thousand Years Won't Save Your Life
    10 - (Tonight) We Burn Like Stars That Never Die
    11 - My Mind Was a Fog ... My Heart Became a Bomb
    12 - Then the Quiet Explosion

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Download :

M4A 256Kbps Itunes:

[HIPFILE]http://hipfile.com/eld4jmpdic47[/HIPFILE]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/7nuiui4zp60v.html[/EXPRESS]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/9hqaffz1tkf2/An_Introduction_to_Hammock.zip.htm[/UPLOD.IR]

MP3 320Kbps :

[HIPFILE]http://hipfile.com/sbpec9o0re5z[/HIPFILE]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/xstzwwjea0jy.html[/EXPRESS]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/a9jputo0ojmd/An_Introduction.zip.htm[/UPLOD.IR]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BT Feat Jes — Every Other Way (Hammock Remix) &Sinking Inside Yourself

[HIPFILE]http://hipfile.com/lppicrgy1k5c[/HIPFILE]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/3csl6tf0wt39.html[/EXPRESS]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/jqxpcwcprsk1/bt_sinking.rar.htm[/UPLOD.IR]
    ویرایش توسط Mhvn : 2014/04/15 در ساعت 02:19 PM

امضای ایشان

• Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,724 بار در 18,040 ارسال
    Trance
    DJ Tatana

اصلا یه چیزی تخیلی هست! البته اصلش هم فوق العاده ست! کلا این BT رو من نابغه می دونم JES اون سال کلی آهنگ داد هیچ کدوم مثل این فاز نمیداد! منتظر آلبوم جدید BT هستم! آلبوم قبلیش دو سری میکس آلبوم خفن داشت اونم نه ریمیکس هر کسی! آرمین ، جورج آکوستا ، فری و ... این آهنگ با این ریمیکسش دو بار تو MDB ها اومده!

این هاموک خفن چیزیه!

17 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    واقغا دستت درد نکنه مجتبی!!!!

جدی میگم خیلی دستت درد نکنه چون من خدایی با دیسکوگرافی بعد معرفی ها ال نمیکنم و حال میک نم عین Last.fm یکی بیاد بهترین ها رو بچینه تا هم وقت و هم حجم آدم تلف نشه و هم آدم بهترین لذت رو ببره!

خدا خیرت بده جوون!

در ضمن اون حس خماری رو من زیاد تجربه کردم تو رو نمی دونم ولی من خدایی عاشق اون حسم چند بار تو این چند سال مخصوصا این اواخر با آلبوم Until We Reach The Sky حضرت Solar Fields به یه حالت هایی رسیده بودم که مثلا یه خونه می دیدم تو توهمم بعد یه احساسی بهم میگفت من 100 ها سال انگار تو این خونه بودم

اصلا یه حالت های خوبی

12 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 926 بار در 404 ارسال
    Trance
    Temple One
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام دوستان

چند وقتیه که تصمیم داشتم این گروه فوق العاده رو معرفی کنم ولی هی فراموش میکردم تا اینکه الان دیگه تصمیم کبری گرفتم و گفتم تنبلی نکنم :دی

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

. : : H a m m o c k : : .

Hammock یک گروه دو نفره ی آمریکایی هست که از پیشکسوتای سبک Ambient/Post-Rock بحساب میان و کارشون رو سال 2004 شروع کردن. اولین آلبومشون میشه گفت بهترین آلبومشون هست و تونست جزو بهترین آلبومای امبینت بشه و هنوزم که هنوزه همینطور طرفداراش دارن بیشتر میشن.
    دو عضو این گروه اسمشون Marc Byrd و Andrew Thompson هست که واقعاً این دو نفر رو میپرستم، یه چیزی فراتر از Carbon Based Lifeforms . جالبه که هردوی این گروها پروژه ی دو نفره هستن !

مارک به زیبایی موسیقیشون رو اینجوری توصیف میکنه:

"There are times when the need to create a thing begins to interrupt your life. And if you don't give in to it, everything else starts to suffer."

جونم واستون بگه که این گروه، تونستن موسیقی امبینتی شبیه و حتی فراتر از گروه Sigur Ros رو بسازن که دهن افرادی مثل من ب عرض 1 متر و به طول 3 متر باز مونده :دی

این گروه برای من محبوترین گروه امبینت هست که با CBL در رده اول قراره داره و الان تو اکانت لست اف ام من این گروه رتبه ی اول رو بین اسکروبل هام داره. هیچوقت یادم نمیره شبایی رو که با آهنگای اینا میخوابیدم، وقتی بیدار میشدم حس میکردم خمار هستم و انگار از یه سفر ماورایی برگشتم !

بذارید چنتا از آهنگاشون رو واستون بذارم که زیبایی موسیقیشون رو درک کنید:

I

آهنگ اول، ترک منتخب من از آلبوم اولشون هست و به عقیده ی خیلیا این آهنگ برترین آهنگ اون آلبومه.
    ترکی بنام The Air Between Us

II
    آهنگ دوم، ترکی هست از آلبوم سال 2011 ـشون که شاید بشه گفت تا به اینجا محبوبترین آهنگاشون واسه من بوده
    مگر اینکه این آلبوم جدیدشون که قراره دو هفته دیگه ریلیز بشه بتونه جای اینو بگیره.
    این آهنگ رو تو تاپ 10 خودم تو انجمن پی سی ورد گذاشتم.
    ترکی بنام
    Sinking Inside Yourself
    دقیقاً مثل اسم خود آهنگ، یکاری میکنه برید تو اعماق درون ودتون

III
    آهنگ سوم، شاید بشه گفت معروفترین آهنگشون بین اکثر طرفداراشون هست و البته خودم هم خیلی دوستش دارم
    اسم آهنگش I Can Almost See You هست و وسطای آهنگش میتونی صدای زمزمه ی یه زنی رو بشنوید که آروم میگه
    See و به زیبایی این کلمه رو میگه که آدم بهوت میمونه.

IV
    و اما آهنگ چهارم رو گفتم میکس این گروه از یکی از آهنگای آرتیست معروف ترنس بنام BT
    بذارم که قراره هوش رو از سرتون بیرون کنه
    اسم آهنگش Every Other Way هست

V
    خوب، میرسیم به آهنگ پنجم و آخری که مال آلبوم جدیدشون هست که هنوز ریلیز نشده ولی
    خودشون این آهنگ رو واسه دانلود رایگان گذاشتم. یادم نمیره دقیقاً 10 دقیقه بعد از اینکه اینو تو فیسبوک گذاشتن
    من رفتم دانلودش کردم و کلی باهاش حال کردم، اونم نصفه شب :دی
    ظاهراً تو آلبوم جدیدشون صدای درام رو قویتر کردن و میزان وکال رو بالاتر بردن
    آهنگی بنام
    Ten Thousand Years Won't Save Your Life

اینم نقل قولی از دفترچه ی آلبوم اولشون که منم خیلی وقته گذاشتمش تو اکانت last.fm ـمم:

I Feel Like Ghost
    I Look Like Ghost
    I Live Among Ghosts
    Hollow Shells Of Skin + Bone
    With Phantom Like Souls
    Waiting To Catch The Last Train
    Out Of Here ...

دیسکوگرافی این گروه رو هم میلاد عزیز زحمتشو کشیده که البته در حد چنتا تک آهنگ ناقصی داره، از جمله همین ترک BT که معرفی کردم:

امیدوارم که از آهنگای این گروه خوشتون اومده باشه.

ته دیگ نوشت: آهنگ امبینت حتماً باید با هدفون شنیده بشه و ترجیحاً موقع شنیدن این آهنگا تنها باشید تا بتونید خوب حس بگیرید با این آهنگا.

موفق باشید....

.
    بازم مثل هميشه زيبا بود مجتبي جان
    من كه هميشه از تاپيكي كه شما ميزني واقعا لذت ميبرم
    خسته نباشي..
    فقط يه سوال آيا پيشنهاد ميدي كل ديسكوگرافي شونو دان كنم يا همين 5 تركي كه ازشون گذاشتي كفايت ميكنه؟؟

3 کاربر زیر از sohrab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

• Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    خواهش میکنم سهراب جان
    بنظرم کل دیسکوگرافیشون رو دانلود بکنی بهتره. چون آلبوماشونو که تک تک بذاری پلی بشن، خیلی میچسبه، بخصوص وقتایی که خسته هستی و نیاز به آهنگ آروم داری، یه آلبوم هاموک رو پلی میکنی میری فضا و دیگه معلوم نیست برگردی زمین

8 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 162 بار در 42 ارسال
    Ambient
    Hammock
    hammock واقعا بی نظیره...گاهی با خودم فکر میکنم این همه احساس از کجا اومده..دقیقا توی چه سطحی از احساس هستند اینا..
    با we will say goodbye to everyone کلی خاطره خوب دارم

5 کاربر زیر از A N G E L عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,497 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    دوتای آخری رو ممنون میشم مجددا آپلود کنین.

کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

• Top | #8

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 77 بار در 9 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    لینک ها متاسفانه کار نمیکنه.

• Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دوتای آخری رو ممنون میشم مجددا آپلود کنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط S_V_M93272 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    لینک ها متاسفانه کار نمیکنه.
    پست شماره 1 رو ویرایش کردم و به جاش یک آلبومشون رو گذاشتم که هیچ جا پیدا نمیکنید و این آلبوم معرفی به موسیقیشون هست . لذت ببرید

5 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان