کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: مجموعه تمامی آثار Suprano عزیز

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

مجموعه تمامی آثار Suprano عزیز

سلام

متاسفانه دقت کردم سایتمون اصلا بخش منظمی نداره که کارهای پرودیوسرهای با استعداد ایرانی توش معرفی بشه!واقعا این جنبه تاسف داشت!
    این انجمن 600 میلیون تا سینگل و رادیوشو از در و دیوار جهان توشه ولی اصلا بخشی برای دانلود و معرفی سینگل های پرودیوسرای ایرانی نیست!

خیلی از کساییه که تازه وارد ترنس و موسیقی الکترونیک میشن به این انجمن میان و آرتیست های جدید رو می شناسن ولی شاید خیلی ها روحشون هم خبر نداشته باشه که تو کشور خودمون چه Prodcuer هایی داریم که بعضی ترک هاشون واقعا آدم رو تو بهت فرو می بره که اینا ایرانی باشن اصلا!
    خود من وقتی برای اولین بار تازه تو میکس آلبوم محسن صدقی عزیز یعی Take Off To Iran بعضی آهنگا رو شنیدم واقعا باورم نمیشد اینا تو ایران این ترک ها رو کار کردن!

امروز برای شروع میرم سراغ کسی که آهنگ Paraselene ش که اولین بار ازش شنیدم فکم رو چسبوند به زمین و به خودم گفتم

oh Come On!You're Kidding Me
    This Is Not An Iranian Producer

Suprano

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Direct Email: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

P.R Manager: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Soundcloud account: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Discography:

Singles:
    Suprano-Tranceutopia [2010]
    Suprano-Paraselene [2011]
    Suprano-Atlantis [2011]
    Suprano-2012 [2011]
    Suprano-Awakening [2012]
    Suprano Feat. Claire Willis- Come Away With Me [TBA]
    Suprano Feat. Monika - One More Night [2012]
    Amir Farhoodi And Suprano - Waves Of Love [2012]
    Suprano - Violet Dreams [2012]

Remixes:

Espen Lorentzen - Dekakeru [2010]
    Airnight - Remember [2010]
    Amir Farhoodi - New touch [2010]
    Oen Bearen & Tranceye - Good Night My Everything [2011]
    A.R.D.I - Reason 2 Life [2011]
    Audioscape & Niki MaK - Hide & Seek [2011]
    AirNight - Daisy [2011]
    Running Man - Turn Back Time [2012]
    Dreamy - Born To Realize [2012]

To be continued...

Tranceutopia

کد:
    http://www.mediafire.com/?p3jaxy4xlv9mylx

Paraselene

کد:
    http://d01.megashares.com/dl/sPuEKWk/Suprano-Paraselene-(SSR060)-WEB-2011-VOiCE.rar?r=ft

Only Original Mix

کد:

کد:
    http://www55.zippyshare.com/v/34282494/file.html

Atlantis / 2012 EP

کد:
    https://rapidshare.com/files/3542863028/sup.rar

[UPLOADBAZ]http://www.uploadbaz.com/oc1xkfxq790g[/UPLOADBAZ]

[HIPFILE]http://hipfile.com/gqohaq2lz7tu/Suprano_-_Atlantis_/_2012.rar.html[/HIPFILE]

مهدی اسدی یا Mahdi Suprano Asadi با نام هنری Suprano یکی از پرودیوسرای مورد علاقه منه سوای همون آهنگی که گفتم منو دیوونش کرد یکی از چیزاییش که دربارش خیلی خوشم میاد اینه بر خلاف بعضی پرودیسرای دیگه که فقط می چسبن به یه سبک مهدی خیلی برای خودش Musical Journey می کنه به قول تیستو و سبکای مختلفی رو تجربه می کنه
    حتی جدیدا تو کار House , Dubstep هم اینجوری که تا حدودی می دونم داره کار می کنه!

البته راستیتش این اواخر بیشتر زده تو کار رمیکس و من معمولا اصلا کارای رمیکس آتیستا رو زیاد پیگری نمی کنم متاسفانه!
    ولی آخرین EP ش یعنی Atlantis من از ترک 2012 ش خیلی خیلی خوشم اومده بود

تو این تاپیک من سینگل هاش رو میذارم
    ولی اگه شما حالش رو داشتین رمیکساش رو هم بذارید!
    از لینک زیر می تونید لیست کاراش رو ببینید و اگه واستید دونه دونه رمیکس هاش رو هم بعدا بذارید!

از نظر شخصیتی هم باهاش حال می کنم و ازونا نیست که خودشو بگیره و اینا هر چند که نمی دونم از طرفش سرکارم یا نه چون خیلی وقته قراره روی یکی از ملودی هام کار کنه ولی خبری نشده!

فقط امیدورام این تاپیک از نظ کپی رایت و این حرفا مشکلی نداشته باشه که اگه خودش بگه مشکل داره پاکش می کنم درجا!

18 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    توجه

تو این تاپیک فقط سینگل هاییش رو گذاشتم که به صورت رسمی و لیبل دار ریلیز شدن چون اگه آهنگا رو قبل ریلیز رسمی شدن لینک دانلود بذارم می دونم که خیلی دردسر ساز میشه براشون

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    منم مثل تو ـَم، اولین بار با همون آهنگ شناختمش و خیلی از اون آهنگش خوشم اومد. خودشم که آدم باحالیه...

7 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,704 بار در 18,034 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    این موضوع رو ادامه بدید . من تقریبا همه آهنگ های علی پرویال رو دارم تو یه مجموعه آپلود میکنم. آهنگ های مسهر و معین اوشانیک و ... هم هستن . عمری باشه ردیفش میکنیم دونه دونه! آرمان اینا رو یه جا جمع کن و آپلود کن رو هم که 300 مگ نمیشه...

7 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    این موضوع رو ادامه بدید . من تقریبا همه آهنگ های علی پرویال رو دارم تو یه مجموعه آپلود میکنم. آهنگ های مسهر و معین اوشانیک و ... هم هستن . عمری باشه ردیفش میکنیم دونه دونه! آرمان اینا رو یه جا جمع کن و آپلود کن رو هم که 300 مگ نمیشه...

شرمندم میلاد من روزی 1 گیگ دانلود دارم ولی سرعت آپلود این وایمکسم خیلی تخیله یعنی حتی برای آپلود این دموهایی که میذارم هم خودم رو می کشم و 20 بار به ارور می خورم!
    در ضمن همونطور که گفتم زیاد پیگیر رمیکساشون نیستم و رمیکس های سوپرانو رو هم ندارم!

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,704 بار در 18,034 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

شرمندم میلاد من روزی 1 گیگ دانلود دارم ولی سرعت آپلود این وایمکسم خیلی تخیله یعنی حتی برای آپلود این دموهایی که میذارم هم خودم رو می کشم و 20 بار به ارور می خورم!
    در ضمن همونطور که گفتم زیاد پیگیر رمیکساشون نیستم و رمیکس های سوپرانو رو هم ندارم!
    نداری پس چرا تاپیک زدی تاپیک باید کامل و جامع باشه! نوشتی مجموعه تمام یعنی باید همه چی باشه زود باش همه رو بگرد و پیدا کن و آپلود کن والا فرشید رو جانشین وحید میکنم

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

نداری پس چرا تاپیک زدی تاپیک باید کامل و جامع باشه! نوشتی مجموعه تمام یعنی باید همه چی باشه زود باش همه رو بگرد و پیدا کن و آپلود کن والا فرشید رو جانشین وحید میکنم

قرار نیست خودم آپلود کنم که!

اوکی غلط کردم سعی می کنم رمیکساش رو هم ازین ور اونور پیدا کنم لینک بدم فقط اون جنایت رو در حق سایت کن!

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    راستی، از مهدی اجازه گرفتی ؟

2 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    راستی، از مهدی اجازه گرفتی ؟

آره ول تاپیک رو زدم اول و بعد اجازه گرفتم ولی بعدش گفت OK OK هست!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 50 بار در 6 ارسال
    Trance
    M.I.K.E - Push - Absolute - Plastic Boy
    سلام بچه ها. شرمنده که خیلی دیر به دیر اینجا میام، کسایی که تو فیسبوک هستن میدونن من چقدر سرم شلوغه. از آرمانم ممنونم همچین ایده ای زد. بخاطر وضعیت اقتصادی کشورمون ازتون انتظار ندارم کارامو بخرید. ولی اگر خوشتون اومد لطفا به دوستاتون معرفی کنید چون هدف من و امثال من بالا بردن سطح درک مردم از موسیقی مخصوصا الکترونیک در داخل کشوره. یک نکته ای باید گوشزد کنم، اونم اینه که من مثل بعضی آرتیستا بی جساب و کتاب هرچی میسازم رو برای رلیز نمیفرستم. برای همینه کارای من همه باهم متفاوته و تکراری نمیشه. رمیکسام هم به اندازه سینگلام روش وقت میذارم وتغییرات زیادی میدم و بزن دررو کار نمیکنم آقای آرمان خان تنبل اول گوش بده بعد بگو من رمیکسارو گوش نمیکنم P: حرف آخر برای الان: تو همین سالا ترنس مثل رپه 8سال پیش یهو همه گیر میشه اونوقت ماییم که اونو داخل کشور شکل میدیم پس باید حواسمون باشه سلیقمون داره به کدوم سمت میره. نباید گول موزیک نماهای بازاری جاهایی مثل رادیوی آرمین یا A&B یا....رو بخوریم. بهترین موزیکا رو من الان دارم تو لیبل های کوچیک و متوسط میبینم. بزودی میام و این بحثو مفصل باز خواهم کرد. نظر پیشنهاد و انتقاد راجع به کارام فراموش نشه

18 کاربر زیر از Suprano عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین