کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: ورژن جدیدتر و تقریبا نیمه نهایی آهنگ Oldschhool But Trouse

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

ورژن جدیدتر و تقریبا نیمه نهایی آهنگ Oldschhool But Trouse

سلام

اولا از همه معذرت می خوام که برای یه آهگم چند تا تاپیک زدم آخه تجربه کردم اگه تو همون تاپیک ورژن جدیدش رو بذارم کسی نمیاد وباره نسخه جدید رو دانلود کنه و نظر بده سر همینم این تاپیک رو می زنم ولی خودمم راضی نیستم!

چند جاش رو عوض کردم و چند تا چیز جدید اضافه کردم که با این که طولانی تر شده ولی از حالت تکراری و کس کننده بودن در بیاد
    یه Lead خیلی توپ گذاشتم اون آخرش 1 روز فقط صرف صدای اون Lead شد که خوب صدا بده
    ولی متاسافانه اون اواخر آهنگ بعضی جاها با Kick قاطی میشه!

خودش خوبه ولی یکی 2 جا با Kick قاطی میشه یه جوری بد میشه!

خیلی خیلی منتظرم نظر بدین چون فوق فوقش اون آخرا رو راست وریست کنم و یه جوری یا یکی رو گیر بیارم یا خودم بالاخره میکسش کنم به نظرم دیگه تقریبا یه آهنگ کام میشه اسمش رو گذاشت و دیگه دمو نیست حداقل

البته آرپژهای جدید هم اضاف کردم که تو موق کار کردن بهش میومد ولی الان احساس می کنم یه جورایی اضافه هستن
    خواهشا نظر بدین!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط RmaN : 2012/08/27 در ساعت 01:45 PM

10 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    آرمان چرا تو مدیافایر نمیذاری؟ الان بجز 3نفر کسی نمیتونه اینارو بگیره

2 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    مدیافایر کلا جدیدش آپلودش عجیب غریب شده هی وسطش قطع می کنه یا از اول باید شروع کنی!اصلا مسخره شده!
    Rapidshare بر خلاف این 1 -2 سالا اخیر جدیدا هم دانلوداش هم آپلوداش شده جزو بهترین و آسون ترین و کم دردسرترین آپلود سنترهای دنیا
    د ضمن Uploadbaz , Rapidshare رو همه می تونن دانلود کنن فقط Hipfile مشکله!

در ضمن یه جورایی پشیمون شدم از گذاشتن این دمو لامصب با هدفون همه چی خوب صدا میده ولی الان که خودم این رو می گوشم از 3-4 تا چیز جدیدی که اضافه کردم الان با اسیپرم انقدر ضایع شنیده میشن که اصلا پشیمون شدم اضافه کردمشون و در جا الان برم تو Live ور میدارم delete شون می کنم

اصلا اون آرپژ ها تو Live با هدفون خیلی به صورت توپی زیر آهنگ می شینن ولی الان که گوش می کنم انگار یه بچه کودکستانی یهویی اومده اضافشون کرده

آخه چرا آهنگسازی من اینجوریه هر چی بیشتر کار می کنم بیشتر گند می زنم

دیگه می خوام خودمو بکشم

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    اگه با اسپیکر صدا متفاوته اشکالی نداره. کلا با اسپیکر, stereo image تغییر میکنه چون اگه 2اسپیکر رو فرض کنیم , اول صدا به گوشی میرسه که بیشتر به یک اسپیکر نردیکتره و صدای اسپیکر دوم خودبخود delay میشه که صدای نهایی رو متفاوت مکینه. گاهی صدا به چپ pan شده و با صدای دیگه ای که در کانال چپ قرار داره صدای دیگه ای تولید میکنن و باید کمی صدا رو shift کرد که این "یک کم" در هدفون مشخص نمیشه. باید صدارو با شیوه های مختلف و با اسپیکر pan کرد که من اونارو دقیق نمیشناسم. گاهی دوتا صدا تو دو کانال مختلف قرار دارن و masking روی میده و اثر همدیگرو خنثی میکنن و اگر هم کانال مقابل کمتر از 15db باشه افکتی بنام comb-******ing اتفاق میافته که خودش افکتیه واسه خودش. (البته اینارو شاید خودت بدونی) همچنین خود اتاق reverb تولید میکنه و روی صدا تاثیر میذاره واینجا باز هدفون بهتره( اتاق باید از نظر آکوستیک مناسب باشه) . هرچند مقدار reverb باید با توجه به محیط اطراف تنظیم بشه و این اثر تو هدفون مشخص نیست و باز اسپیکر خوبه
    کل بحث لینک پایینه . مشکلی که میگی همینه که باز میگم اشراف کامل ندارم . صفحه 67 کتاب Izhaky قسمت Stereo domain رو بخون. مطمئنا صفحات دیگه مطالب بهتری هست که نرسیدم.

4 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    مشکل Pan نیست من اصلا زیاد اهل Pan نیستم فقط صداهایی که خیلی با هم قاطی میشن رو pan , phase می کنم
    مشکل اینه آهنگای دیگه یعنی آهنگایی که گوش میدم هدفون فقط یه خورده صداش از اسپیکرام بهترن ولی آهنگای خودم بین اسپیکر و هدفون یه دنیا فاص
    آهنگمو گوشبده و ببین به نظرت آپرژ ها اضافن و به نظرت آخرش رو چیکار کنم اون Lead قاطی پاتی نشه!
    به جای اینا رو آهنگ نظر بده!

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش الکترونیک
    تشکر شده 26,632 بار در 3,728 ارسال
    Trance
    ATB
    Lead ملودی آهنگو زیاد عوض می کنی حدود 4 5 تا فک کنم استفاده کردی که باعث شده روند آهنگ هی عوض شه ...

3 کاربر زیر از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    یه خورده عوضش کردم از دیورز تا حالا فقط چون کامپویترم امروز Blue Screen Of Death شد و اینترنتم هم یهویی سرش قطع شد نتونستم آپولدش کنم

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نسخه عوض شده و راست و ریست تر شده رو گذاشتم به جای لینکای همون پست اول

این واقعا بهش می گفت یه آهنگ کامل البته در کنار کلی ایراداتی که داره!

این همون نسخه Soundcloud ش هست!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    نه داره یواش یواش خوشم میاد از کارهات . مثل اینکه داری میفتی رو غلطک . ایراد که داشت اما در سطح تو خوب بود

4 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,686 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    آفرین آرمان بالاخره یه آهنگ رو داری نهایی میکنی دیدی گفتم میشه! لطف میکنی 50 هزار تومن حق روحیه دادن مشاوره رو واریز میکنی به حسابم از فروش هر سینگل و آلبومی هم 10 درصدش ماله ماست

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین