کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: run on.... کار جدید من در FL Studio

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 91 بار در 34 ارسال
    Trance
    Tiesto

run on.... کار جدید من در FL Studio

سلام دوستان. قبل از هر چیز باید بگم که یه مدت هست از FL Studio دیگه خوشم نمیاد (به خاطر عیب هاش) شاید .البته گفتم شاید .اخرین کارم که با FL Studio باشه (دارم با Studio One 2 با Ableton\Live کار میکنم ). بگذریم ...به نظر خودم که روانی شده.شما هم گوش بدید شاید خوشتون امد روز اولی که امدم تو این سایت گفتم من از ریتم ها و صداهای به قول معروف اماده استفاده نمیکنم برید یه سری به موزیک ما هم بزنید ثواب داره . راستی حجمشو کم گرفتم تا همه برن تو کارش دانلودشم زیاد سخت نیست! این دفعه سعی کردم مسترینگ بهتری داشته باشم زیاد حرف میزنم مر30!!!!

https://rapidshare.com/files/634748400/run%20on.mp3

3 کاربر زیر از zmarker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,725 بار در 18,040 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    چه گیری به این راپیدشیر دادی! بذار رو مدیا فایر یا آپلودباز که راحتتر دانلود بشه !

آپلودبازش:
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,523 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    من که حال نکردم امیدوارم بچه ها حال کنن

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 278 بار در 37 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    جالب بود / استیل شخصی خودت بود / من با Radio Fx این موزیک حال کردم / ملودیه اصلی کار هم خوب بود .. / بیشتر Tech House صدا میداد ..

کاربر زیر از Payam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    یا ابالفضل.چقدر قشنگ بود!

اولش رو با اون که اون فکت پیچ بازی کردن و عالی و با حوصله انجام داده بودی ولی جنس خود صداش House قدیمی بود نه House جدی

سوای اون به نظرم کل بقیه آهنگت وفق العاده بود به نظرم واقعا شاهکار کردی با این کارت!

به نظر من نمی شد بهش گفت قفط دمو و واقعا قابل ریلیز شدنه فقط به نظرم یه خورده طولانی ترش کن الان حالت دمو داره بیشتر ولی همین رو کار کنی یه خورده طولانی تر شه و پر و بال بیشتری بگیره به نظرم فوق العاده میشه و واقعا می تونی رو ریلیز حساب کنی!

میکس و مستر Tech House چون Pad اینا زیاد نداره راحت تره و مشکلی پیش نمیاد این هم میکس مسترش به نظرم تمیز بود!البته بخواد برای ریلیز بره یه Mastering دوباره اونا فکر کنم بکنن!

راستی Studio One رو تست کردی ممنون میشم یه نظری دربارش بدی شنیدم اون هم مثل Live جمع و جور و همه کاره هست هم مثل Cubase پر از امکانات و پر از ریزه کاری!
    امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 91 بار در 34 ارسال
    Trance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    یا ابالفضل.چقدر قشنگ بود!

اولش رو با اون که اون فکت پیچ بازی کردن و عالی و با حوصله انجام داده بودی ولی جنس خود صداش House قدیمی بود نه House جدی

سوای اون به نظرم کل بقیه آهنگت وفق العاده بود به نظرم واقعا شاهکار کردی با این کارت!

به نظر من نمی شد بهش گفت قفط دمو و واقعا قابل ریلیز شدنه فقط به نظرم یه خورده طولانی ترش کن الان حالت دمو داره بیشتر ولی همین رو کار کنی یه خورده طولانی تر شه و پر و بال بیشتری بگیره به نظرم فوق العاده میشه و واقعا می تونی رو ریلیز حساب کنی!

میکس و مستر Tech House چون Pad اینا زیاد نداره راحت تره و مشکلی پیش نمیاد این هم میکس مسترش به نظرم تمیز بود!البته بخواد برای ریلیز بره یه Mastering دوباره اونا فکر کنم بکنن!

راستی Studio One رو تست کردی ممنون میشم یه نظری دربارش بدی شنیدم اون هم مثل Live جمع و جور و همه کاره هست هم مثل Cubase پر از امکانات و پر از ریزه کاری!
    سلام ارمان جان گل
    در رابطه با run on دوست نداشتم زیاد طولانی بشه با Studio One کار کردم ساده هست خیلی. هر تازه کاری میتونه باهاش کار کنه دو یا 3 تا مشکل داره (البته شاید برای من) vst رو هر کاری کردم ساپورت نمیکنه میونه خوبی هم با فرمت midi نداره به نظرم live بهتره
    من اگر FL Studio مشکل Automation clips روی vst های نصب شده مثل Nexus نداشت با هیچ برنامه ای عوضش نمی کنم

کاربر زیر از zmarker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: