کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: بهترین کار من با لینک مستقیم

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 91 بار در 34 ارسال
    Trance
    Tiesto

بهترین کار من با لینک مستقیم

سلام دوستاران موزیک. یک ماهی میشه که انترنت ندارم.از فرصت استفاده کردم روی چند تا تراک کار کردم امروز تموم شد براتون میزارمش قبلا فایلو پیوست میکردم اما گذاشتمش توی راپیدشیر خواهش میکنم تا اخرش گوش بدید احساس میکنم بهترین کارم هست شعار من اینه که موزیک هر سبکی نباید یک بار مصرف باشه حجمشم کم گرفتم تا راحت تر باشید نظر شماست که برم مهمه تا اخرش من علمشو ندارم که چه سبکی هست ولی خیلی خیلی روانی شده ممنون مخصی

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از zmarker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,691 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط zmarker تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام دوستاران موزیک. یک ماهی میشه که انترنت ندارم.از فرصت استفاده کردم روی چند تا تراک کار کردم امروز تموم شد براتون میزارمش قبلا فایلو پیوست میکردم اما گذاشتمش توی راپیدشیر خواهش میکنم تا اخرش گوش بدید احساس میکنم بهترین کارم هست شعار من اینه که موزیک هر سبکی نباید یک بار مصرف باشه حجمشم کم گرفتم تا راحت تر باشید نظر شماست که برم مهمه تا اخرش من علمشو ندارم که چه سبکی هست ولی خیلی خیلی روانی شده ممنون مخصی

آقا چرا تبلیغات کذایی میکنی ؟ رو تاپیک نوشتی با لینک مستقیم میایم توش لینک رپید شیر گذاشتی ؟
    ضمنا اون انترنت نیست اینترنته

3 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00742v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط zmarker تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

آقا چرا تبلیغات کذایی میکنی ؟ رو تاپیک نوشتی با لینک مستقیم میایم توش لینک رپید شیر گذاشتی ؟
    ضمنا اون انترنت نیست اینترنته
    ببخشید سریع تایپ کردم افتاد به غلط دانلودش سخت نبود که که میخواستی بزنی مارو!!!!!

2 کاربر زیر از zmarker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    دانلود مستقیم دموی جناب Zmarker

4 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    واقعا از ترک تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. خوشم اومد. خیلی لایه ها هارمونی خوبی داشت. کلا بنظرم دمویی بودکه سناریوی درست داشت. منو یاده ترنس دهه 90 انداختی ولی میدونی که الان گوش شنونده انتظارش بالا رفته و تکنیکای بروز میخواد. اگه بخوام توصبه هایی در حد دانش خودم کنم اینه : مثلا drum خوب punch نمیکرد و آدمو ازجا نمیکند.compressor واسه drum یک موضوع الزامی تو production بشمار میاد. گذاشتن side-chain واسه bassline و مخصوصا pad . میتونی دو تا pad استفاده کنی. فضاهای خالی رو پرکن و یه sub-bass یا low-bass قوی بذار تو ترک که همیشه کارتو warm و با انرژی نگه داره.
    باز تبریک میگم کلا تو ترنس بیشتر موفق خواهی بود

7 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    دموی اولت خوب بود ولی صداهاش زیاد خوب نبودن! اشکالی به اون صورت نداشت فقط آدم رو زیاد با خودش نمی کشوند

ولی دموی دومت خداییش فوق العاده بود واقعا سناریو و خط سیر فوق العاده ای داشت و آدم رو با خط سیر خودش درگیرمی کرد

صداها خیلی خوب بودن و یه خورده کلاسیک بودن ولی خیلی عالی بودن و خیلی عالی رو هم match شده بودن و هدف کلی پروژه رو با هم همراهی می کردن و به قول مرتضی واقعا هارمونی داشتن و هماهنگ کار می کردن

از آرپژهایی که استفاده کردی خیلی خوشم اومد تقریبا همه چی تو دموی دومت به جا بود به حرفای مرتضی گوش کن و جاهای خالی رو پر کن که میکسش هم خوب بود و Mastering هم خوب بشه حتی اگه سر قدیمی بودن استایلش گیر ندن رییز هم شاید بشه!

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 6,771 بار در 1,288 ارسال
    Trance
    Aurosonic
    موفق باشی

2 کاربر زیر از mahdifarzaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdifarzaneh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دموی اولت خوب بود ولی صداهاش زیاد خوب نبودن! اشکالی به اون صورت نداشت فقط آدم رو زیاد با خودش نمی کشوند

ولی دموی دومت خداییش فوق العاده بود واقعا سناریو و خط سیر فوق العاده ای داشت و آدم رو با خط سیر خودش درگیرمی کرد

صداها خیلی خوب بودن و یه خورده کلاسیک بودن ولی خیلی عالی بودن و خیلی عالی رو هم match شده بودن و هدف کلی پروژه رو با هم همراهی می کردن و به قول مرتضی واقعا هارمونی داشتن و هماهنگ کار می کردن

از آرپژهایی که استفاده کردی خیلی خوشم اومد تقریبا همه چی تو دموی دومت به جا بود به حرفای مرتضی گوش کن و جاهای خالی رو پر کن که میکسش هم خوب بود و Mastering هم خوب بشه حتی اگه سر قدیمی بودن استایلش گیر ندن رییز هم شاید بشه!
    واقعا تشکر میکنم که اهمیت میدین به موزیک
    در رابطه با ساخته هام باید بگم علم موزیک رو ندارم .هر اهنگ ی رو که گوش میدم دوست دارم توی اون سبک یکی بسازم .متاسفانه اف ال استادیو دو تا مشکل اساسی داره که کمیتشو نسبت به Ableton Live کمتر کرده اونم اینه که روی vst های نسب شده نمیتونی کنترل کامل داشته باشی باید حتما رکورد بگیری .دوم اینه که خروجی باکیفیت کمتر (البته برای من که اینجوریه) داره به هر حال دارم روی تراک کار میکنم امید وارم که خوب بشه تشکر از همتون

کاربر زیر از zmarker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: