کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اولین کار Trance من

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 5 ارسال
    Trance
    Paul Oakenfold

اولین کار Trance من

دوستان لطفآ نظراتون رو بگین میخوام ببینم کار در چه سطحیه ....مرسی......
    دانلود از مدیافایر :
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

6 کاربر زیر از AMIR_W_A_G عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    سلام با کارتون حال کردم همه چیش تقریبا استاندارد بود به جز انتخاب صداهاش

یعنی نوع صداهاش خیلی قدیمی بود نمی دونم خودتون خواستین اینجوری شه ولی صداهاش خیلی خام و dry بودن یه جورایی

فقط اگه اوج و فرود هم داشت بهتر میشد ولی همینم احساس ناقصی نداشت و از نظر خط سیر کامل بود به نظرم

تنظیمتون ولی به نظرم خوب بود میسک و مستر هم با هدفون گوش نکردم که نظر بدم ولی از اسپیکر کامپیوترم خوب پخش میشد تقریبا!

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    کار در کل خوبی بود . البته زیاد با VSt ها بازی کرده بودی ولی بد نبود . مسترینگ هم یه ایراداتی داشت که اگه بیشتر روش کار کنی درست میشه . صدا ها یه جورایی مچ نبودن
    Intro و Outro هم مثل تقریبا اکثر بچه ها دارای ایراد داشت .
    فقط 1 چیزی رو تو آهنگ سازیت مد نظر داشته باش اونم اینه که وقتی چیزی میسازی سعی کن طوری رو آهنگ کار کنی که ارزش چند بار گوش دادن رو داشته باشه .
    موفق باشی

7 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    گوشیدم به نظرم اون کیک و بیس سنگین به ملودی اصلی نمی خورد ولی در بقیه مواقع خوب بود البته این نوع کیک و بیس هم الان دیگه کمتر استفاده میشه همون طور که آرمان گفت قدیمی محسوب میشه این تریپ صداها ولی خوب خوب ازش استفاده کرده بودی مستر هم بد نبود نمی دونم چقدر کار کردی ولی این بد نبود آهنگ ترنس هم 3 دقیقه خیلی کمه و رادیو ادیت حساب میشه واسه همین فکر کنم اینترو و اوترو نداشت . ادامه بده استعدادش رو داری یه کم بانک صدات رو به روز کن

5 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Paul Oakenfold
    از تمام دوستان متشکرم که نظراتشون رو گفتن من واقآ به راهنمایی شما نیاز دارم چون با گفتن ایرادای کارمه که میتونم پیشرفت کنم دمه همتون گرم

2 کاربر زیر از AMIR_W_A_G عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Paul Oakenfold
    دارم سعی میکنم صداهارو خودم با سینتی سایزر nexus بسازم ولی فقط bass و pad رو میتونم بسازم که اونم خیلی قوی نیست فکر کنم خیلی طول بکشه تا مهارتشو کسب کنم و دیگه از بانک صداها استفاده نکنم چون میگن تا زمانی که صداهارو خودت نسازی کارت زیاد ارزش نداره

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    Nexus اسما Synthesizer هست ولی واقعا سینتی سایزر نیست

سینتی سایزر توپ راستکی واسه Trance , House می خوای بو Sylenth (لذت بخش ترین سینتی سایزر دنیاست به نظرم) و Gladiator , Alchemy , V-Station
    ولی همون یه دونه Sylenth خودش همه کاره هست نکسوز اسما سینتی سایزره ولی صدای آماده نداشته باشه شما هیچ کاری عملا نمی تونی باهاش بکنی

برای House غلیظ و Electro House , Dubstep هم که دیگه تا اونجا که خبر دارم رو دست Massive نیست (کلا رو دست Native Instruments Massive من هیچی ندیدم انقدر option های مختلفی داره که هیچی ندره اونا رو ولی خوب جزو سخت ترین هاست!تو Routing کردنش قاطی پاتی میشه واسه صداهای پیچیده)

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    Nexus فقط سینتی نیست VST و VSTi هم داره + صدها پلاگین

کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    این منظورش VST ش بود وگرنه کی تو ایران بین ماها می تونه اون سینتی سایزر راستکی سخت افزاری و فیزیکیش رو بخره آخه !!!!!!
    امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 209 بار در 71 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    این منظورش VST ش بود وگرنه کی تو ایران بین ماها می تونه اون سینتی سایزر راستکی سخت افزاری و فیزیکیش رو بخره آخه !!!!!!
    ما یه کارت صدا بخریم سسنتی سلیزر و اینا...پیش کش!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین