کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: i look_chill out

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock

i look_chill out

سلام دوستان عزیز
    این اهنگ جدیدترین کاره منه ..امیدوارم حوب کار کرده باشم...مخلصیم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

7 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    به به، بازم مثل همیشه ترکوندی...ایندفعه وکال هم بهش اضافه کردی که خیلی عالی شده...ملودیت هم که اصلاً نمیشه ازش انتقاد کرد !
    بنظرم یه اسم آرتیستی انتخاب کن و شروع کن روی یه EP یا آلبوم کار کن، تواناییشو داری...

5 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 388 بار در 81 ارسال
    Trance
    Dinka
    چقدر با صدای وکال روحانی و عرفانیش کردین!
    منم خیلی خوشم اومد از کار تون!
    موفق باشید...

3 کاربر زیر از Ranina عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    2 ساعت نقد نوشتم اینترنتم یهو پوکید همش ترکید خلاصش این بود که این آهنگ به نظرم یه Mastering می خواد فقط و پیش به سوی ریلیز

از اولین دموتون تا الان هر سبکی که ساتین و مخصوصوا همین Chillout احساساتون توش موج می زنه و همه ملودی ها چهساده هاش چه پیچیده هاش معلومه همشون از ته دلتون بودن

دیگه انقدر تمرین کردین تکنیک ها و خم و چم تنظیم و حتی میکس Chillout هم قشنگ اومده تو دستتون و جدیدا هر دموتوناندازه یه آهنگ کامل ارطش داره به نظرم

از الان شما رو اصلی ترین رقیب Promid می بینم!

اصلا با هم اگه گروه بزنین اسم ایران رو تو Chillout جهان می ترکونین به نظرم!(تازه اون یه امکاناتی داره به نف خودتون هم هست گروه بشین :-d )

از الان شما رو اگه هیمنجوری پیشرفتتون رو ادامه بدین تو Buddha Bar , MD Beuatiful Voices , Armada Lounge , Evide Lonely Dreams وخلاصه این جور جاهای گنده می بینم ا گه خدا بخواد

در ضمن فردا پسفردا اگه بشه می خوام برای اولین بار یه آهنگ کامل شده از خودم رو بذارم و اگه بشه از شما درخواست رمیکسش رو دارم چون سبکش دقیقا مثل آهنگاش شماست ولی خوب اصلا به پیشرفتگی کارای شما نیست!

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    ممنون ارمان بابت انرژی مثبتی که دادی ولی من تا لیبلای که گفتی خیلی خیلی فاصله دارم
    برا ملودیهام درست میگی اخساسم هست دیگه..به نظر من بهترین موقع برا ساخت ملودی وقتیه که ادم تو شرایط اخساسی خاصی هست...حتی میشه از عکس و فیلمو خیلی مواردی که اطراف ادم هست برا ساخت ملودی خس و ایده گرفت..
    اگه فایل میدی اهنگت بدی حتما رمیکسش میکنم همین جوری قبلا بهت گفتم گوشام از لحاظ موسیقایی ضعیفه دیگه..نمیتونم ملودی رو خودم در بیارم..ممنون

5 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 34 بار در 6 ارسال
    Trance
    Cosmic Gate
    با درود
    من تا الان دو تا از کاراتو گوشیدم
    یکیش واقعا خوب بود اسمش Isle هست کاملا احساس میکنم کار Roger Shah رو دارم گوش میدم البته کارای سال ۲۰۰۱ - ۲۰۰۲
    البته خودم از موزیک فقط گوش دادن رو بلدم و یکمی mastering
    کلن ملودی کارات فوق العادست

2 کاربر زیر از God Of Emotion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.