کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: RmaN - Back To Oldschool But Trouse!!!!!!!!

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

RmaN - Back To Oldschool But Trouse!!!!!!!!

سلام

دیشب دیگه قاطی کردم و هوس کردم یه آهنگ بسازم که تقریبا کاملا از تمام کلیشه ها پیروی کنه برای شروع برای همین نشستم سمپل های house , Trance ام رو جمع کردم درامش رو کاملا به روش کلیشه ای آهنگ های خیلی قدیمی ترنس شروع کردم و همش هم از نمای Session View برنامه Ableton Live برای درام هاش استفاده کردم!

تقریبا ساخت این دمو 2 ساعت طول کشید!

بعدش اومد از بانک صداهای قدیمی VST هایی مثل vanguard ازون صداهای قدیمی و خز ترنس رو اوردم روی کار و باهاش بیس و ملودی و این حرفا زدم

بعد نشستم یه bass خفن از Sylenth1 انتخاب کردم و یه صدای Lead مانند خفن هم با Sylenth1 تقریبا میشه گفت خودم ساختم با یه صدای رویایی پیاونویی ترنس هم انتخاب کردم و همه اینا رو چیدم رو هم فکر کنم این منظم ترین و اصولی ترین آهنگیه که تاحالا ساختم

فقط البته الان خیلی خلوته هیچی نداره ولی مطمئنین باشین اگه نظرتون مثبت باشه ادامهش میدم چون این کلیشه ای هست فکر نکنم کامل کردنش هم سخت باشه فقط باید از اصول و قواعد آهنگ های قدیمی پیروی کنم

نشسشتم با خودم فکر کردم دیدم برای تمرین من ازین جور آهنگا بسازم خیلی برای خودم بهتره تا آهنگ های پیچیده

در ضمن خودم از ملودی ای که براش ساختم راضیم نظرتون درباره ملودیش هم بگین حتما.یه جورایی ملودیم Dance ای هست بیشتر تا ترنسی به نظر خودم
    ازونجا که هم مدل ترنسای قدیمی هست و هم صداهای House ای داره اسمشو گذاشتم Back To Oldshool Trouse!!! که به نظرم اسمش از همه چیش جالب تره

حتما نظر بدین!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

15 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,192 بار در 572 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    چرا انقدر دمو میزاری؟

موزیکت قشنگه فضا خوب میسازی ولی بعضی از صداهات یه دفعه میاد مثله ثانیه 43

ملودی هم قشنگ بود خیلی به سبک میاد

من که خوشم اومد

4 کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    من بیماری (( نتوانستن تکمیل کردن یه پروژه کامل )) رو دارم سر همین به جای تکمیل کردن آهنگای قبلی می شینم هی یه پروژه جدید رستارت می زنم

اصلا باید منم مثل تیستو یه تیم Producer داشته باشم تا آهنگام رو وقتی مشغول کنسرت و تورم کامل کنم مگه من و تیستو چه فرقی با هم داریم آخه

از نظرتم ممنونم

خودمم مشکل این صداها رو درم سر همینم پروژه هام رو کامل می کنم چون یه سری صداها رو دوست دارم بیارم تو آهنگم استفاده کنم بعد میارم می بینم نمی خورن ولی بازم چون دسوت دارم اون صدائه باشه میذارم باشه و یه جوری میشه نمی دونم چیکارشم کنم که بخوره و به آهنگ بیاد!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,669 بار در 18,028 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    بد نبود به قول خودت صداهای کلیشه ای و قدیمی ولی باز بهتر از اون عجق وجق های قبلی بود که خودتم نمی دونستی داری چیکار میکنی! هنوز خیلی کار داره آدم شه! یه جاهاییش زدی تو خط جومونگ!

8 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    این قضیه ژاپنیو کره ای و جومونگی بکه جدیدا شما میگین تو آهنگام هست رو باید ببینم ریشش چیه که از تو مخم میاد بیرون والا نه فیلم ژاپنی کره ای نگاه می کنم نه آهنگاشون رو گوش میدم

ولی دختراشون رو خیلی دوست دارم اصلا میرم این آ]نگام رو میذارم سایتای ژاپنی بس که یه دست دختر عروسکی ژاپنی نثارمون شد

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    آرمان این بهترین دمویی بود که تا الان گذاشتی! همینجوری کلیشه ای کار کن بهتره! یه کم صداهات قدیمیه که خودت نوشتی back to oldschool حتما اینجوری دوست داشتی کار کنی، نمیشه از اینش ایراد گرفت

4 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    Vahid00742v

ویرایش شد

[ALERT]تو حرف زدنتون دقت کنید . در غیر این صورت با برخورد جدی تری مواجه میشین
    [/ALERT]
    ویرایش توسط vahid00742v : 2012/08/04 در ساعت 11:11 PM

2 کاربر زیر از osso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller
    تو این کارت بهتر از دموهای قبلی بودی راستی یه سوال درامو خودت نوشتی یا سمپل.
    در ضمن ملودی قشنگ بود ولی کاش بهش ریورب و دیلی و یسری افکت دیگه میدادی.
    موفق باشی

3 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    درام رو تقریبا میشه گفت همش رو از سمپل آماده استفاده کردم

الته چیدنش هم کاری نداره فقط همون صدایی که ثانیه 43 میاد اونو عمرم فکر نکنم خودم بتونم دربیارم اگه سمپلش نبود (که تازه سیروان گفت اون اضافست بد ضایع شدم )
    امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,366 بار در 7,622 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    من زیاد سررشته ندارم که بخوام نظر بدم ولی جا برای پیشرفت داری>>>>>>>>

2 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.