کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: معرفی گروه فوق العاده Air

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

معرفی گروه فوق العاده Air

سلام

شاید بگم چند ماه بود که من می خواستم این گروه رو با بهترین آهنگ های به سلیقه خودم تو سایت معرفی کنم و خواستم بعد Top 10 ام که 2 تا آهنگ ازشون توش بود معرفی کنم که نفهمیدم صلا سرنوشت Top 10 چی شد

امروز بالاخره تصمیم گرفتم معرفی کنمشون!

این گروه فرانسوی از 2 آرتیست تشکیل شده که از دوران مدرسه با هم دوست شدن و در سال 1995 گروهشون رو تشکیل دادن (نمی دونم چرا مدرسه های خارجی انقدر پرباره و هی ازشون Band در میاد!)

این گروه نابغه مثلا سبکشون Chillout هست ولی هیچ حد و مرزی رو نمی شناسن و اصلا معلوم نیست سبکشون چیه به نظر من ترکیب Chillout , Electronica , Psychill , Ambient,IDM و حتی بعضی صداهای House هست آهگاشون می تونم بگم یه جورایی برای خودشون صاحب سبکن!

فوق العادست کاراشون!ولی میشه کلا به صورت ساده Chillout خطابشون کرد از نظر اثر حسی ای که آهنگاشون به آدم میده

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

The French band Air is a duo consisting of Nicolas Godin and Jean-Benoit Dunckel. They went to school in Versailles, (Lycée Jules Ferry) before forming the band in 1995. Their critically acclaimed first album Premiers Symptômes was followed by the release of Moon Safari, The Virgin Suicides (soundtrack), 10,000hz Legend, and Talkie Walkie. In 2007, Air released the album Pocket Symphony and Love 2 in 2009. The Seven Stars Songfacts reports that Air was commissioned to write a new soundtrack for the premiere of the newly restored Georges Méliès’ silent film, Le Voyage Dans La Lune, at the 2011 Cannes film festival. Despite Méliès’ film only having a runtime of 14 minutes, Air still produced enough music to fill an entire album, which will be released as their seventh LP on February 7, 2012.

Although Air’s music is often referred to as electronica or trip-hop and is often found in such bins in record stores, their form of electronic music actually owes more to the synthesizer sounds of the 1970s such as Jean Michel Jarre and Vangelis. Other influences that are more readily apparent than house and techno are psychedelic rock pioneers Pink Floyd and krautrockers Tangerine Dream (although there are some echoes of dance music styles in the production). Another influence is French crooner Serge Gainsbourg.

در زیر3-4 تا از بهترین ترک هاشون ( به سلیقه خودم ) رو براتون گلچین کردم واونایی که لینکش بود رو گذاشتم دانلود کنید تا شما هم مثل من دیوونشون بشین

به سلیقه من ترک های
    Air - Talisman فوق العادست که متاسفانه تمام لینکاش پاک شده بودن

Air - All I Need

کد:

کد:
    http://www.mediafire.com/?magmz0o5gmr

or

http://rapidshare.com/files/220039711/Air_-_All_I_Need.mp3
    or 

http://www17.zippyshare.com/v/20807090/file.html

Air - Se*y Boy

(برخلاف اسم غلط اندازش آهنگ از آرامشش شما رو خواب می کنه!)

این هم همه لینکای 4shared ش متاسفانه طی پاک شدن لینکای غیر قانونی 4shared همشون پاک شدن!

و آهنگ Cherry Blossom Girl

کد:

کد:

برای دانلود با کیفیت تر با لینک مستقیم آهنگ های بالا که پاک نشدن از برنامه خوبمون که دوستمون معرفی کرد یعنی Songr استفاده کنید

11 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    تازه این تاپیکو دیدم، دستت درد نکنه، اسمشون آشنا میزنه. شایدم آهنگاشونو نشنیدم، احتمالاً چون یکی از انیمه های مورد علاقم اسمش Air هست حس میکنم آشنا ـست :دی
    گروه کار درستی باید بشن، برم ببینم چجوریان...

6 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    مجتبی باورم نمیشه اصلا که یه گروه Chillout من بشناسم و تو نشناسی! تازه اینم گروه به این خوفی!!!!

آخه من اول خواستم خفن بزنم تو کار Ambient , Chillout اول با این و Massive Attack آشنا شدم و بعد با Carbon Based Lifeforms , Boards Of Canada و بقیه بر و بچ!

حتما گوش کن کاراشون رو به نظر من 4-5 تا شاهکار دارن اصلا یه وضعی!

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان