کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: رو نوازی و اضافه کردن لایه جدیدی به آهنگ Avicii - Levels

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

رو نوازی و اضافه کردن لایه جدیدی به آهنگ Avicii - Levels

سلام

این آهنگ رو که من اولین بار تو کنسرت Tiesto تو Las Vegas شنیدم و ازون موقع تاحالا یکی از مورد علاقه ترین آهنگ های House ام بوده و خداییش یکی از شاهکارای سبک Houes هست که فکر کنم همتون دوست دارین!

ولی همیشه پیش خودم احساس می کردم که این آهنگ لایه کم داره

از دیشب تا امروز شاید سر جمع حدود 2 - 3 ساعت نشستم پای این پروژه که اون لایه ای که توی ذهنم بود رو اضافه کنم

حتی دیشب جو گرفته بود که مثل این کیپای یوتیوب که ملت آهنگ می زنن ضبط می کنن منم یه کلیپ بسازم از خودم ولی خودتون می دونید آپلود و ساخت این کلیپا چقدر دردسر داره سر همینم بی خیال شدم فعلا ولی اگه اصرار و درخواست کنین خدایی شاید ساختم

الان فعلا صوتی این دموم رومی ذارم که نظر بدین چون توش از یه صدای Lead ای استفاده کردم که صداش یه جاهای آهنگ دقیقا خیلی بهش می خوره و همون چیزی بود که تو ذهنم بود ولی وقتی یه اکتاو میرم بالا و نازک تر میشه به نظرم صداش خیلی خیلی ضایع و نازک و تیز میشه

سر همینم می خوام اول شما بشنوین و نظر بدین که کجاهاش رو حذف و عوض کنم بعد اگه درخواست بینندگان زیاد بود ببینیم چی میشه اصلا کلیپ بسازیم یا نسازیم

راستی آخرشم یه افکت باحال زدم رو کیکش ازون افکتایی که Paul Van Dyk تو کنسرتاش می زد :-d

Download Link

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط RmaN : 2012/07/29 در ساعت 06:56 PM

8 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,192 بار در 572 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    من متوجه نشدم چی بهش اضافه کردی؟

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    آهنگ اصلی رو گوش دادی اصلا؟!!!

کسی نظری نداره اصلا؟
    امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    آرمان منم چیزی متوجه نمیشم ، چی اضافه کردی؟؟؟!!!! آدرس بده دقیقه چنده!!!!

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    بابا شما ها چجوری پس از ترنس لذت می برید وقتی یه لایه جدید رو نمی شنوین اصلا!!!!

در ضمن یعنی اون قسمتی که صدای نازک ضایع هم میاد رو هم نمی شنوین اون که اصلا حال آدم رو از آهنگش به هم می زنه انقدر ضایع شده برین دکتر گوش جون من!

من اولش قبل شروع شدن آهنگ ملودیش رو با یه صدای lead خودم می زنم بعدش همون صدا رو همراه با ملودی اصلی می زنم بعدش از ثانیه 32 میام یه لایه ملودی همراهی کننده ملوی اصلی Background کار میرم (یعنی می خواین بگین تفات این یه تیکش رو با آهنگ اصلی نشنیدین!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

دیگه وقتی آهنگ می خوابه هم صدا ازکه رو میارم که اون اصلا ضایع شده خیلی ولی اگه واقعا اون رو هم نفهمیدین برین یه دکتر گوش!
    امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 477 بار در 115 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    توی قسمت سومی که ملودی زده میشه منظورته فکر کنم.
    یه چیزی شبیه پیانو توی آهنگ های ترنسه

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نه اقا از ثانیه 32 هست

بی خیال کلا من موندم شما چجوریه که ترنس گوش میدین

فکر کنم همین چیزها رو نمی شنوین میاین میگین تیستو افت کرده و Skrillex اصلا موسیقیایی نیست و همش افکته و ....

بی خیال اصلا

ناامید شدم از گوشای شما

منو باش که فکر می کردم گوشای هر کی موسیقیایی نباشه گوشای بچه های این سایت موسیقیاییه!
    امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    فکر کنم خود کار ارجینال بهتر بود! یه جوری شده انگار یه چیزیش اضافه ست ! به نظرم من این ترک در نهایت خودش هست از این بهتر نمیشه!

پ.ن: چرا اینقدر کیفیت کارهات پایینه آرمان! ولوم و کیفیت خیلی افتضاحه با وجود اینکه m4a هست و باید کیفیت خوبی داشته باشه ولی نداره!

کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    [COLOR=[URL=http://www.trancebaz.me/usertag.php?do=list&action=hash&hash=000080%5D%5BB %5D%5BQUOTE%3Dmilad_a]#000080]
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a[/URL
    35032]فکر کنم خود کار ارجینال بهتر بود! یه جوری شده انگار یه چیزیش اضافه ست ! به نظرم من این ترک در نهایت خودش هست از این بهتر نمیشه!

پ.ن: چرا اینقدر کیفیت کارهات پایینه آرمان! ولوم و کیفیت خیلی افتضاحه با وجود اینکه m4a هست و باید کیفیت خوبی داشته باشه ولی نداره!

ایول خدا رو شک تو هم می گفتی تفاوت نداره می رفتم دستی یوزرم رو از سایت پاک می کردم

به نظر خودم از ثانیه 30 تا 50 ش بهتر از آهنگ اصلی بود ولی خودم قبول دارم بقیش خود آهنگ تو اوج خودش بود و هیچی نمی خواست

در مورد کیفیت هم من اصلا حواسم نبود من 2-3 تا نسخه Original Mix ازین آهنگ دارم نمی دونم چرا بعد دقیقا برای edit ش ورداشتم اون کم کیفیته 128kb/s رو انتخاب کردم خاک تو سرم
    [/COLOR]

بچه ها همتون یاد بگیرین گوش یعنی گوشای میلاد (البته میلاد دکتر رفته قبلا برای گوشاش :-d ) ولی علاوه بر اینکه فاوت ها رو قشنگ فهمیده حتی کیفیت آهنگ رو هم با یه بار گوش کردن سریع تشخیص داد که 320 نیست

اصلا میلاد رو باید بذارن ناظر Mastering و ناظر کیفیت نهایی آهنگ های Armada

ایول

ماشالله ماشالله به میلاد

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,192 بار در 572 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    من اینو فقط تو همون کنسرت تیستو گوش کردم موزیک اصلی رو گوش نکردم تو کنسرت هم نمیشه به خوبیه موزیک اصلی گوش کرد

کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین