کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: آلبومی فوق العاده ماورایی و رویایی و متفاوت به اسم Natives هدیه من به بچه های سایت (شاهکاره از دستش ندید)

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

آلبومی فوق العاده ماورایی و رویایی و متفاوت به اسم Natives هدیه من به بچه های سایت (شاهکاره از دستش ندید)

سلام

امروز می خوام آلبومی رو معرفی کنم که از 4 سال پیش تقریبا اسیرش بودم و 3-4 تا ترکش برام قراموش نشدنی و تکرار نشدین!

تو پیش دانشگاهی با یکی دوست شدم که متخصص آهنگای کلاسیک و بعد اون آهنگ های New Age بود و خیلی وقته رابطمون دیگه خیلی کم شده مثلا سالی 2 بار تلفن

اون فقط یه بار نزدیک 15 گیگ بهم آهنگ داد لامصب گلچین Rock های قدیمی (من The Doors رو مثلا ازون شناختم) گلیچین تمام آهنگسازای دنیا و فوق آرشیو Enya , Enigma بود (کهالبته خیلیش پاک شد سر یه عللی!)
    تو آرشیوش یه آلبومایی بودن تو سبکهای تلفیقی مثلا یکیشون یه تنظیم کننده و پیانیست قهار اومده بود آهنگهای باخ رو تو سبک جاز تنظیم کرده بود که اصلا یه چیز هیولایی شده بود

ولی همه اونا به کنار یه آلبوم داشت به اسم اسم Natives من اوین باری که این آلبوم رو گوش کردم گفتم یا امام زاده بیژن این آلبوم اصلا از رو زمین تولید شده یا بهمون از طرف خدانازل شده

بعد که تحقیق کردم دیدم این آلبوم اثر همکاری 2 نابغه موسیقی هست :

یکی یه پیانیست و آهنگساز پیانو بزرگ به اسم Peter Kater
    وقطب دیگه آلبوم که به نظرم آلبوم رو رویایی کرده یه آهنگساز محلی سرخپوستا به اسم Carlos Nakai (درست شنیدین سرخپوست)

این آقای Carlos اون طور که متوجه شدم یکی از آهگسازا و نوازنده های قهار فلوت و سازهای بادی عرفانی سرپوستاست که بعد از کشف ایشون توسط peter kater کاراش دیگه فوق العاده شده!

آقای Peter Kater با ترکیب تکنیک ها و ملودی های اروپایی پیانو و ملودی های محلی و عرفانی فوت آقای Carlos چند تا آلبوم شاهکار تولید کرد!که من راستیتش فلا خودم همین آلبوم natives شون رو دارم که اولین آلبومشون با هم هست و تقریبا معروف ترینشون شد ولی آلبومای دیگش که خودم هنوز ندارم رو هم میدونم که همشون معروف شدن و توپن و اگه اینا رو خوشتون اومد اونا روهم بعدا میذارم اگه درخواست بدید چون خودم می خوام دانلود کنم بعدا

ولی آلبوم Native شون عین بمب تو دنیا ترکید وقتی اومد بیرون بس که زیبا و رویایی کار شده بود!

این آلبوم ورداشته خیلی از بهترین آهنگ های محلی و عرفانی سرخپوستی رو که Carlos Nakai ساخته (فکر کنم) با پیانو هایی به شدت زیبا و رویایی تلفیق کرده و همچنین Carlos Nakai توش هم خونده با اون حالت های عرفانی سرخپوستی

نتیجه شده آلبومی که بعد 4 سال من هر وقت بهش گوش میدم هر دفعه منو می بره به یه محیطی که سرخپوستا و شمن ها نشستن دارن مراسم عرفانی و مذهبیشون رو انجام میدن و همه سکوت کردن و فقط دارن مدیتیشن و تمرکز می کنن

این آلبوم با همه آلوم های عرفانی ای که شنیدم فرق داره این آلبوم نه فقط فضاش عرفانیه بلکه ملودی هاشم فوق العاده عرفانین

اصلا تا گوش ندین نمی فهمین چی میگم

خیلی خیلی خیلی خیلی وقت بود می واستم این آلبوم رو بذارم و لینک دانلد ازش پیدا نمی کردم و حتا تو یه انجمن دیگه Itsat یکی 2 بار یکی از ترکهاش رو خودم آپلود کردم
    تا اینکه امروز یهویی تیری در تاریکی زدم و دیدم 1 دونه لینک ازش هست که تو 4shared ملت غیوری آپلود کردن خدایی همچین آلبومی و 1 لینک آخ الزمون یعنی این

حتما حتما این آلبوم رو دانلود کنید من که فقط از 8 تا ترکش 2-3 تاش بود که زیاد خوشم نیومد و بقیش چند تاش واقعا شاهکار و به یاد موندین!
    شایدم من انقدر نسبت به این آلبوم فوق العاده وابستم
    ولی واقعا رویایی و فوق العادست!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Peter Kater (Pianist, Composer, Producer) and R. Carlos Nakai (Flutist, Percussionist, Composer, Vocalist) have sold 600,000+ copies of their first six musical collaborations. Four of these albums have reached the Top 15 in Billboard's New Age chart. Kater & Nakai are often credited as the original duo who helped propel the popularity of the 'Contemporary Native American' music genre, by melding the styles and sounds of contemporary European with traditional Native American instruments.

"Together they enter contemplative chambers with flutes calling out into the darkness and piano sounding like rain in slow motion." -CD Review

Kater & Nakai first crossed paths in the late eighties, as Nakai was garnering accolades as the world's premier Native performer. Kater was so inspired by Nakai's music that he asked him to record a track, 'Shaman's Call,' for Kater's 1989 release "Homage." The following year, in 1990, Kater asked Nakai to collaborate again, this time on an entire album which became "Natives."
    "Through Windows & Walls," is their first recording of all new material in five years. It still has the unmistakable Kater/Nakai sound, but is distinctive from their previous collaborations by including more percussion and voice, Kater's finest production work to date, and HDCD mastering.

"Rich, melodic, quietly intuitive ... the mood of their music is exploratory yet contemplative." -Billboard

Enjoy the powerful sound and soul of this unique collaboration as multi-platinum selling pianist-composer, Peter Kater, joins R. Carlos Nakai, an award-winning Native American artist, for an evening of musical celebration. In 1990, these two premier artists released their first groundbreaking collaboration together called Natives, sharing with the masses the beauty of their compositions with Peter Kater on piano and R. Carlos Nakai incorporating the traditional Native American flute.

This rapidly became a desert island top 10 selection for me. This is so much more than just a flute and piano, but rather a full-fledged spiritual journey.
    The first cut, "Centering," is aptly named as it prepares you for the spiritual travel that is to follow. Each subsequent cut takes you on a geographic/metaphorical journey, and if you listen closely, you will "hear" the places/feelings described by the music. After completing the circuit and "Recentering," you will once again be at peace with all of creation. From start to finish, the music is delivered with great sensitivity and authenticity--a true musical epiphany.

Buy the disc, find 47 minutes without distraction, put on the headphones, and emerge a new person

کد:

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    راستی من یادم رفت بگم نام گذاری ترک های آلبومم فوق العادست و براساس north , east , south هست و هر آهنگ حال و هوایی مخصوص به این نواحی رو داره

اصلا از ترک 2 این آلبوم خواب می شید

19 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,330 بار در 174 ارسال
    Trance
    John 00 Fleming

فوق العاده زیبا و خیلی آرام بخش

حس خاصی به آدم میده

ممنون

10 کاربر زیر از Hanieh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    به به، پس پیتر کیتر رو هم بالاخره شناختی. البته این آلبومشو نداشتم، ولی تو کارای پیانو و کلاً نیو ایج خیلی دوستش دارم. دستت درد نکنه ...
    اگه موسیقی سرخپوستی دوست داری، بنظرم برو سراغ Clause Zandel که معروفترین آرتیست اینجور آهنگاـست. تو نیو ایج که ترکونده. با چنتا اسم آلبوم ریلیز کرده که دوتا معروفاش همون Sacred Spirit و B-Tribe هستن. چند ماه پیش داشتم دیسکوگرافیش رو میگرفتم ولی نصفه موند، یه 4 گیگی بود، حدود 5-6 آلیاس داشت، از بین اونا من بی-ترایب، ساکرد سپیریت و Divine Works ـش رو دارم. آلبومایی که با اسم Sacred Spirit ریلیز کرده تو چندین جشنواره جهان جایزه گرفته و واقعاً زیبا هستن....

در هر حال، موسیقی سرخپوستی یه زیبایی خاصی داره، اصلاً یجورایی میشه گفت تو نیو ایج یه بخش اعظمیش مال همین موسیقی سرخپوستی هست !!!

راستی، از این به بعد اگه از Prefix واسه تاپیکات استفاده نکنی، بایگانیشون میکنم، مثل وحید جدی برخورد میکنم :دی

12 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    بالاخره چیه مجبتی دارم میگم 4 ساله دارم کارشون رو گوش میدم

فقط امروز به این شک افتادم که برم دیسکوی peter kater رو اول بگیرم یا این Carlos Nakai

ممنون بابت معرفی این آرتیستای جدید کلا باد یه بار مثل همون دوستم تو هم یه 20 -30 گیگ گلچین آهنگای هاردت رو بدی و من رو با دنیاها و ابعدجدیدی آشنا کنی!

در ضمن به جای تاپیک بایگانی کردن برای صدمین بار بهت میگم یاد بگیر مثل من هر کی رو می شناسی معرفی کن نهاینکه بعد این تاپیکا بگی من 20 تا خوف ترشون رو می شناسم

خوب می شناسی بگو دیگه (اسمایلی عصبانیت دوستانه!)

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    Ambient
    Hammock

در ضمن به جای تاپیک بایگانی کردن برای صدمین بار بهت میگم یاد بگیر مثل من هر کی رو می شناسی معرفی کن نهاینکه بعد این تاپیکا بگی من 20 تا خوف ترشون رو می شناسم

خوب می شناسی بگو دیگه (اسمایلی عصبانیت دوستانه!)
    مشکل من اینه که نمیتونم آرتیستی رو بدون توضیحات خوب معرفی کنم، یجورایی احساس میکنم حق مطلب رو ادا نکردم، انگار که موسیقی خیانت کردم :دی جداً وقتی یه آلبوم یا آهنگی رو خالی بدون توضیحات میذارم یه حس بدی دارم، واسه همینه که تو چنتا سایتی که کار میکنم، کم پست میدم اما معمولاً پستام توضیحات دارن...

6 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    Ambient
    Hammock
    ممنون بابت معرفی این آرتیستای جدید کلا باد یه بار مثل همون دوستم تو هم یه 20 -30 گیگ گلچین آهنگای هاردت رو بدی و من رو با دنیاها و ابعدجدیدی آشنا کنی!
    اگه میتینگ گذاشتیم، واسه همتون یه مجموعه گلچین میارم. تو 2-3 میتینگ اخیری که با بچه های انیمه بین داشتیم، یه 7-8 تا دی وی دی گلچین رایت میکردم و بین چنتا از بچه ها که میدونستم موسیقی باز هستن پخش میکردن، الان دیگه قبل از میتینگ بچه ها بهم پ.خ میزنن میگن از فلانی هم بذار، یا مثلاً فلان سبک موسیقی میخوایم، شدم بازار سیاه موسیقی

4 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,119 بار در 272 ارسال
    Trance
    Ferry Corsten
    خیلی لطیف و زیبا بود اما در حد اون همه تعریف که کردی نبود به نظرم،قصد ناراحت کردنتو ندارما،اصلا اینجور آدمی نیستم،انتظارم خیلی بالاتر رفت وقتی توضیحاتت رو خوندم،کاش انقد دهنمو آب نمینداختی...
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

کاربر زیر از trancemaster5004 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    خوب درکش نکردی

این رو باید چند بار گوش کنی تا حفظ بشی تا بفهمی قشنگ چی به چیه

همون سوزی که می گفتی و می گفتم سوز نیست تو این آلبوم بدون هیچ جلف بازی ای خالص خالصه!

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,119 بار در 272 ارسال
    Trance
    Ferry Corsten
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوب درکش نکردی

این رو باید چند بار گوش کنی تا حفظ بشی تا بفهمی قشنگ چی به چیه

همون سوزی که می گفتی و می گفتم سوز نیست تو این آلبوم بدون هیچ جلف بازی ای خالص خالصه!
    حقیقتش سر سری و بدون sys درس درمون گوش دادم،میرم تو سرش بعد بهت میگم چجوریه،مرسی عزیزم

کاربر زیر از trancemaster5004 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین