کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: کار جدید پیام توکلی با نام We Live In The Sky ( همه بیان نظر بدن)

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone

کار جدید پیام توکلی با نام We Live In The Sky ( همه بیان نظر بدن)

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Titile: We Live In The Sky
    Year :2012
    Genre : Trance
    Cat: #NA
    Size ~11mb

دانلود 320

دانلود 128با حجم 4 مگابایت

پ . ن : هر چی این پیام آهنگ سازی یاد گرفــته همونقدر تاپیک زدن بلد نیست . دوستان این آهنگ رو حتما دانلود کنن و نظر بدن . به خدا اگه پیام تو هلندی نیویورکی جایی بود الان داشت برا آرمادا آهنگ میساخت . من به شخصه از تمام کارهاش لذت میبرم یه جوری باب میل خودم آهنگ سازی میکنه . منتظر نظرات هستم
    ویرایش توسط vahid00742v : 2012/07/24 در ساعت 07:38 PM

14 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,054 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    من اولین نفر اومدم نظر دادم دکمه ارسال رو که زدم اینترنتم ترکید و حسش نبود دباره تایپ کنم اون همه رو فقط خلاصش رو میگم که خیلی خوب و استاندارد و صداها و ریتم با کیفیت بود ملودیش هم آمیخته با ریتم بود به نظرم بیشتر تا اینکه جدا نمود پیدا کنه!

خیلی دوست دارم تجربه ها و دانشتون رو بیشتر با سایت درمیون بذارین من هنوز تو کف اون سایت Massive ام که اون دفعه معرفی کردین

سوای اینا اون حرکت Artist Info ون هم خیلی حال کردم باهاش ماشالله تو همه سایت های معروف اکانت دارین (البته Google Plus رو چرا نرفتین! خائن!!!)

و یه سوالی هم داشتم چرا تو سایتایی که همه چیشون و سمپلاشون پولیه شما چیزای مجانی میذارین پرروشون نکنید بابا

و سوای اون 2 : چرا اصلا تو سایتایی که همه چیشون پولیه عضو میین وقتی نمی تونین سمپلای توپشون رو بخرین پس به چه دردتون می خوره؟!

8 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 278 بار در 37 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    وحید جون داداش خیلی ممنونم ازت (( جون تو مردم از خنده با اون کامنی که گذاشتی )) دمت گرم
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    RamN جان خیلی از لطفت سپاسگزارم // اکثر این سایتهای که سمپل برا فروش دارن یه بخش فیری دانلود هم دارن که برای دانلود اونها باید اول رجستر بشی // راستش من چون خودم از یه سری از این سایت ها از سمپلهای مجانیشون استفاده کردم خواستم با این صداهای مجانی که تو اون سایت گذاشتم دین خودم رو ادا کنم ... چون حقیقتش خیلی عشق مخواد که ادم بشینه کلی رو سمپلی کار کنه بعد اونو مجانی بزاره واسه دانلود / من با این حرکتشون حال کردم منم یه چیزی گذاشتم // راستی این سایت رو میشناسی ((
    http://www.loopmasters.com/home )) اینجا برو حتما سر بزن ضرر نمیکنی ..

9 کاربر زیر از Payam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 9,038 بار در 1,337 ارسال
    Others
    The Thrillseekers
    بسی لذت بردیم... شبیه کار آرتیستای لیبل Anjunabeats کار کردی... فقط اینکه مینویسی Original Mix درست نیست چون هیچ اینترو و اوترویی نداشت و از ابتدا بصورت سعودی ملودی رو آوردی رو کار که بیشتر Radio Editش کرده... ولی ملودی و هارمونی کارتو پسندیدم و اینکه یکنواخت نبود و فراز و نشیب داشت. سمپلهایی هم که استفاده کردی از واجبات یک ترنس ایده آل بود مسترینگت هم شخصا ایرادی توش ندیدم (ایول)

10 کاربر زیر از HADI عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,830 بار در 233 ارسال
    Psychedelic
    Astral Projection
    پیام جان دمت گرم کارت درسته خوشم اومد الان چند بار پشت سر هم پلی کردم آهنگتو ترکای قبلیتم وحید داده بود بهم اونا هم قشنگ بودن از الان منتظر

کارای بعدیتم به امید موفقیت بیشتر برات

9 کاربر زیر از farhad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    در مورد خوب بودن کار که دیگه همه چیز مشخصه و نطر نمیدم (دیگه همه گفتم چقدر خوبه) آفرین
    ولی چیزی که به نظرم قابل تحسین هست گذاشتن mp3 128 واسه بیچاره هایی مثل من که باسرعت 128 میان ، ایول که با دو کیفیت گذاشتید
    موفق باشی

9 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 278 بار در 37 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    Hadi جان مرسی اتفاقا اولین لیبلی که این دمو رو براش فرستادم Angunabeats بود // راستش فکر کنم اینقدر این ASOT رو گوش کردم کارا ادیتشون نزدیک به ردیو ادیت در میاد !!! به هرحال خیلی ازت ممنونم ...
    -----------------------------------------------------------------------
    Farhad جون داداش دمت گرم ممنونم کلی انرژی گرفتم ....
    -----------------------------------------------------------------------
    Mehdi.trance اقا خیلی مخلصیم (( زحمت این توپیک رو اقا وحید کشیده ایده mp3 128 هم از وحیده منم ازش تشکر میکنم )) / موفق باشی .

9 کاربر زیر از Payam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,519 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    پیام جان مرسی تا وسطا کار خوب بود نمیدونم چرا از وسطای اهنگ فاز موزیکو اوردی پایین.

7 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,662 بار در 18,026 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

بسیار زیبا بود یه چیز المپیکی و ANthem مانند بود به نظرم! به درد افتتاحیه میخوره! حیفه واقعا بچه ها مثل پیمان و صالح عزیز پشتیبانی نمیشن ...

7 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,059 بار در 382 ارسال
    Trance
    None
    سلام
    دیگه وحید بگه همه نظر بدین، اونم با این خشونت، کی جرات داره نظر نده

من گوش کردم، و اما نظر من:
    به نظرم ریورب ی ک به درامت دادی زیادیه!
    بیس رو بیشتر باید کمپرس کنی، زیادی بالاست
    مستر خوب بود. (بیس (در مورد فرکانس های پایین همه اجزا) مورد داشت، مید رنج هم یکمی بالا بود)
    از نظر من کار یکمی خالیه، تو ذوق میزنه.
    breakdown باید پرتر باشه، البته به قول هادی شاید چون رادیو ادیت بود کار نکردی روش.
    در مورد ملودی
    اون ملودی ک از اول شروع میشه، اصلا جالب نیست و ادم رو جذب نمبکنه، ملودی اصلی بهتره
    شمام ک اون غرتی بازی ها رو درآوردی (همش تقصیر این آرمینه)
    اینکه موقع لیفت ی دفه تم رو عوض میکنن، کاره قشنگی هستش، اما خیلی باید این کار رو خوب انجام بدی تا تو ذوق شنونده نخوره ک شما این کارو اصلا خوب انجام ندادی
    از نظر جنس صداها
    من هیچ وقت در این مورد نظر نمیدم، ولی فقط از صدایی ک واسه ملودیت انتخاب کرده بودی خوشم اومد.

کلا بیشتر یه کاره الکترونیک بود تا ترنس! (به نظر من)

در کل خوب بود، موفق باشی.

8 کاربر زیر از Hypaethrame عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین