کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: بهترین و سریع ترین مرجع آموزش Sylenth1 از معروف ترین و پر کابردترین VST های Trance , House , Dance

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

بهترین و سریع ترین مرجع آموزش Sylenth1 از معروف ترین و پر کابردترین VST های Trance , House , Dance

سلام

هر کسی از بچه های این سایت که اومده باشه شروع کنه به ساخت ترنس و دیگر سبک های EDM حتما حتما با چند تا از معروف ترین و خزترین VST های این سبک آشنا شده مثل Nexus , Sylenth1, Vanguard , Massive , Z3TA

یکی از VST هایی که من از وقتی باهاش آشنا شدم به سازنده هاش صلوات فرستادم و از همون اولش گفتم عالیه این همونیه که من می خواستم همین Linear Digital Sylenth1 هست

دلیل عشق من به این VST اینه که یکی از معدود Synthesizer های نرم افزاری ای هست که مثل Atmosphere , Omnisphere , Nexus رابط کاربری خیلی خیلی ساده ای داره (البته این 3 تایی که مثال زدم اصلا Synthesizer نیستن و فقط VST هایی با صداهای رکورد شده و سمپل برداری شده هستن) ولی خلاصه سادگی اونا رو داره

و در کنار سادگیش به نظرم یکی از منظم ترین.از.ن مهم تر قابل فهم و درک ترین و دسته بندی شده ترین ابزارهای یک سینتی سایزر تمام و عیار که شامل اجزایی مثل Envelope ها و LFO ها وOscilator ها و Effect ها هست رو هم تو خودش با دسته بندی فوق العاده آسون و قابل دکی داره

که می تونم بگم من کلا با این VST فهمیدم که سینتی سایزرهای Additive ( اگه اسمشو درست بگم ) که حاصل جمع کردن چند صدا با فرکانس های مختلف هستن چطوری کار می کنن
    و در ضمن این تنها VST ای بود که من یه صدا تو ذهنم داشتم توسنتم لااقل یه چیزی تو مایه های اون صدا رو درست کنم خودم یا مثلا preset ها رو به میل خودم edit کنم

در پستای زیر 2 تا آموزش ازش میذارم یکیش که خودم اون رو بهتون پیشنهاد می کنم یه آموزش 1 ساعته از یوتیوب هست که بهترین آموزشی که تو عمرم دیدم تاحالا همین بوده چون یارو تو 1 ساعت تقریبا میشه گفت کل Sylenth1 رو توضیح میده که این به نظرم از نظر بار آموزشی تو وقت کم فوق العادست!

در پست بعدیش هم یه آموزش دیگه میذارم که خودم دالنود نکردم و ممنون میشم یکی هم اون رو مستقیم کنه
    یوتیوبه رو هم یکی مستقیم کنه نتونستم

به خدا می ارزه عالیه پشیمون نمی شید!

این آموزش یوتیوب

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

<span style="color:تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. "><strong>

کد:
    http://www.youtube.com/watch?v=l_vsqrWvdLI

8 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    اینم یه آموزش دانلودی دیگه به همراه یه Soundbank همراهش!

PlugInGuru Malicious Sylenth1 | 507 MB

Welcome to the Dark Side of the Mainroom - where plans are underway to attack speakers with sounds that will leave everybody in the room speechless. Malicious Sylenth1 is the latest library from John "Skippy" Lehmkuhl. Having just released Toxic FM8 which is a mind blowing library that re-invents Native Instruments FM8 for aggressive EDM and DubStep, he now does the same for Sylenth1. Aggressive Arp Patterns, Evil Bass Patches that transform with the Mod Wheel into things too [COLOR=#0000FF !important]sinister[/COLOR] to type, Pads that are made in heaven for the chill moments in the song and enough Synth Leads to make anybody's track scream and yell in new ways that will re-define Sylenth and the people that use these sounds.

On top of these revolutionary patches, Skippy included something that might be even bigger than these patches - there are 2 Video Tutorials included where he makes 6 patches FROM SCRATCH in real-time while YOU come along for the ride. The 1st video "Basic Bootcamp" shows you how to get the required BETA version of Sylenth1 so that you can even [COLOR=#0000FF !important]play the[/COLOR]patches (Cracks and the legit Download from Lennardigital.com WON'T PLAY THESE PATCHES). Then we do a quick tour of the interface of Sylenth1 and a quick but very well done introduction to Subtractive Synthesis (for those of you just getting into the game). And then, the Main Course of 3 different patches are created - Basic Bass, Basic Pad and Basic SFX. After this 44+ Min. Video, take a break, get some water and then dive into Video Tutorial #2 where Skippy takes the 3 basic programs from the earlier tutorial and builds FAR more advance Patches from the basic patches. The transformation is really awesome to watch and you will gain a TON of knowledge and new ways of thinking when you are programming patches by watching these.

کد:
    http://rapidgator.net/file/20396568/PlugInGuru.Malicious.Sylenth1.rar.html

کد:
    http://ryushare.com/419316e3a094/PlugInGuru.Malicious.Sylenth1.rar

Password:

96!gaM1220J-33w

ویرایش توسط RmaN : 2012/07/17 در ساعت 08:12 PM

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Welcome to the Dark Side of the Mainroom - where plans are underway to attack speakers with sounds that will leave everybody in the room speechless. Malicious Sylenth1 is the latest library from John "Skippy" Lehmkuhl. Having just released Toxic FM8 which is a mind blowing library that re-invents Native Instruments FM8 for aggressive EDM and DubStep, he now does the same for Sylenth1. Aggressive Arp Patterns, Evil Bass Patches that transform with the Mod Wheel into things too [COLOR=#0000FF !important]sinister[/COLOR] to type, Pads that are made in heaven for the chill moments in the song and enough Synth Leads to make anybody's track scream and yell in new ways that will re-define Sylenth and the people that use these sounds.

On top of these revolutionary patches, Skippy included something that might be even bigger than these patches - there are 2 Video Tutorials included where he makes 6 patches FROM SCRATCH in real-time while YOU come along for the ride. The 1st video "Basic Bootcamp" shows you how to get the required BETA version of Sylenth1 so that you can even [COLOR=#0000FF !important]play the[/COLOR]patches (Cracks and the legit Download from Lennardigital.com WON'T PLAY THESE PATCHES). Then we do a quick tour of the interface of Sylenth1 and a quick but very well done introduction to Subtractive Synthesis (for those of you just getting into the game). And then, the Main Course of 3 different patches are created - Basic Bass, Basic Pad and Basic SFX. After this 44+ Min. Video, take a break, get some water and then dive into Video Tutorial #2 where Skippy takes the 3 basic programs from the earlier tutorial and builds FAR more advance Patches from the basic patches. The transformation is really awesome to watch and you will gain a TON of knowledge and new ways of thinking when you are programming patches by watching these.

کد:

کد:

آرمان این لینکی که گذاشتی من دانلود کردم و پسورد میخواد
    پسوردشو داری.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbasjan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

کد:

کد:

آرمان این لینکی که گذاشتی من دانلود کردم و پسورد میخواد
    پسوردشو داری.

حواسم نبود Password به پایین همون پست اضافه شد در ضمن نامرد اگه مستقیمش کردی مستقیمشم بذار همینجا دیگه!

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,203 بار در 575 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    آرمان نمیتونی بانک هاشو با یه لینک قوی بزاری؟

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    بانک صداهاش نمی دونم آپدیته یا نه فقط پر حجم ترینش رو میذارم!!

لینکشم اصلا چک نکردم ببینم سالمه یا نه!

ولی یادمه تو سایت یه بانک صدای خیلی خوب و طمئن ازش گذاشته بودما بگرد پیدا کن اونو دانلود کن

کد:
    https://rapidshare.com/files/845591797/z512Lennar.Digital.Sylenth1.VSTi.2.2.part1.rar
    https://rapidshare.com/files/2557543271/z512Lennar.Digital.Sylenth1.VSTi.2.2.part2.rar
    https://rapidshare.com/files/2848375442/z512Lennar.Digital.Sylenth1.VSTi.2.2.part3.rar
    https://rapidshare.com/files/4134387270/z512Lennar.Digital.Sylenth1.VSTi.2.2.part4.rar

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,497 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    دانلود مستقیم پست اول:
    filegir
    hipfile

درضمن خیلی ممنون بابت این پست ارزشمند.جالبه! فردی که داره آموزش میده آموخته ها و تجربیات خودشو داره میگه. من با دقت نیگاه میکنم و حتما نظر و برداشتم رو اینجا مینویسم.

لینک مستقیم پست دوم:
    hipfile:

expressleech:

اینو هنوز دانلود نکردم. اینم باید جالب باشه

حالا گفتی additive synthesis البته من برداشت دیگه ای از اون دارم.
    اونم اینجوریه که وقتی ما oscillator یا نوسانگرهای مختلفی داریم و البته اینها فقط موج سینوسی تولید میکنند.(مثل شکل بالا) وقتی فرکانس و دامنه اونهارو تغییر میدیم به اشکال مختلفی در میان. حالا وقتی همه این 6تا موج مختلف رو بیایم با هم جمع کنیم , منجر به تولید یک موج خیلی پیچیده میشه. اینجوری میگن که اصولا در طبیعت تولید صدا باین شکله.

ولی درمورد subtractive synthesis یا analogue synthesis به شکل پایین نگاه کن:
    تعبیر من اینه که ما نوسانگرهایی داریم که همه نوع موجی تولید میکنند. توی sound source موج های تولید شده از نوسانگر رو ببین. حالا علت اینکه analogue هم بهش میگن اینه چون: وقتی کلید روی کیبورد رو میزنی دستور میدی که ولتاژی بسمت نوسانگر فرستاده بشه و موج صدا تولید میشه. توی شکل به کادر modifiers دقت کن. معنی subtractive دراینجاست. subtractive بمعنی افزایش و کاهشیه باین صورت که با ****** انگار ما از موج صدا, چیزی کم میکنیم و فیلترش میکنیم. توی کادر یه low frequency modulation یا LFO میبینیم که توی sylenthهم هست . عملا lfo هیچ موجی تولید نمیکنه .میخوام بگم additive synthesis نیست. LFO با ولتازی که به طرف موج صدا میفرسته در فرکانسهای مختلف اونرو به نوسان درمیاره که اون صدای جالب درمیاد که خودت طرز کارشو میدونی
    ویرایش توسط MJR : 2012/07/20 در ساعت 04:51 AM

7 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    آره می دونم اینا رو همه اینا رو به طور مفصل تو اون کتاب 100 صفحه ای Synthesizer Basic که گذاشته بودم خونده بدم

فقط اسماش رو یه لحظه قاطی کردم!

البته من فکر می کنم کلا این نسل Synthesizer ها تا مثلا 0 سال دیگه خیلی کم رنگ شه چون اولا جنس صداهایی که دارن باهاش می سازن خیلی داره تکراری و خز میشه تو آهنگ های الکترونیک!

هم اینکه ملت Producer جدیدا خفن ترین صداهاشون رو دارن با FM و سیستم های ماتریسی و یه مدل سینتی های دیگه که اسمش فکر کنم Granular بود ( که یه جورایی Sample based ) هست می سازن!

اونا نسبت به این مدل قدیمی ها خیلی خفن ترن

ولی خوبی این مدل قدیمی ها اینه که شما Sylenth1 , Vanguard و V-Station و والا 70 درصد VST های سینتی سایزری معروف الان رو ببینید همشون با این کار می کنن یه جورایی و یعنی آدم این رو یاد بگیره از بیشترشون دیگه سر در میاره و کنگ نیست

در ضمن مجبتی آره نکته زیبای آموزش اول همینه یارو میگه من نشستم Manual ها رو خوندم و بعد هم این آموزشم حاصل مدت ها تجربه و ور رفتن خودم هست بعد برداشت های خودش رو میگه از پارامتر ها

یکی 2 جاش یه چی اشتباه میگه ولی بقیش کلا فوق العاسدت عاشق این خلاصه درس دادنشم!

کاشکی یکی Massive رو هم به این سرعت و خلاصه عالی درس میداد!البته هنوز اون فیلم Groove3 Massive رو ندیدم باید چیز خیلی مفیدی باشه!

راستی جایی آموزش تنظیم نداری؟مشکل اصلی من تو چیدمان تنظیمه :-d

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Solarstone
    مرتضی هستم. درست میگی granular synthesis نه تنها براساس تولید موج کار نمیکنه میاد روی سمپل های ذخیره شده در حافظه مدلسازی یا فیلتر رو انجام میده که من جدی بحثش رو دنبال نکردم ولی Alchemy میگن خدای این granular شناخته میشه. نکته توی massive یا همین alchemy اینه که اینا یجور آینده ی sylenth یا آرزوی کاربرای sylenth قلمداد میشن. مثلا اون موقع که sylenth1 اومده بود میگفتن چرا حالا که ما دوتا oscillator یا نوسانگر داریم دکمه ی PWM کار نذاشته شده. PWM مخفف pulse width modulation هست که توی massive میبینم و داستان جالبی داره که نمیدونم چقدر باهاش آشنایی داری. کلا massive دنیایی داره که من فعلا همین کلیپ sylenth تو رو کامل ببینم شاهکار کردم
    چیدمان تنظیم؟ اگه منظورت هارمونی bass و pad و lead باشه . سبکی که تو کار میکنی چیه شاید چیزی پیدا کردم

2 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Solarstone

آرمان این PlugInGuru Malicious Sylenth1 | 507 MB نمیتونم از presetهاش استفاده کنم . میگه باید ورژن اصلی sylenth رو بخرین. راهی داره ؟

کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین