کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: دموی بسیار ناقص و میکس نشده جدیدم در سبک Trance بدون Kick , و درام

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

Question دموی بسیار ناقص و میکس نشده جدیدم در سبک Trance بدون Kick , و درام

سلام

2-3 روزه چمبره زدم رو یه ملودی جدیدی که ساختم و اعصابم خورد شده.تصمیم گرفتم یه ملودی آروم بسازم که مثل سبک آهنگای Tri-State , Filmic از Above & Beyond یه Trance - Chillout بدون Kick , Drum و این چیزایی که همه ترنس ها دارن بشه

ولی بازم مثل همیشه هر چی بیشتر وقت گذاشتم همون چند تا لایه کمی هم که ساختم(کار به شدت خلوت و بی رگ و رو شده) ولی همون چند تا لایه هم مثل ویالون و پیانو با این کهه صدجور صدای پیانو و ویالون انتخاب کردم همشون با هم قاطی میشن

اصلا انگار نه انگار که نصف آثار شاهکار کلاسیک Piano Concerto هستن و ترکیب 200 تا ساز زهی و پیانو هستن به صورت زنده و عجیبه صدای اون ها با هم قاطی نمیشه و پروژه من میشه

خلاصه راهنمایی . نظر . فحش هر چیزی در مورد این دمو به ذهنتون رسید بگید

راستی اگه توسنتید لای این همه صداهای قر و قاطی اون جاهایی که ملودی عوض میشه اصلا ملودی رو بشنوید هم درباره ملودیش نظر بدید شاید کلا همین ملودی رو تو یه مدل سبک دیگه استفاده کردم.پس حتما بگید لااقل که ملودیش چطوره خوبه یا بده؟

اینم عکس از پروژش که بار کنین فقط 6 تکه

در ضمن این تم Ableton Live هم خیلی خوشگله هم رنگ پس زمینش چشم رو درد نمیاره و اذیت نمی کنه وقتی بهش خیره بشی

هم رنگ بندی دکمه هاش خوشگله به همه Live بازا این تم Calcium رو توصیه می کنم!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

لینک دانلود Demo

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط RmaN : 2012/07/24 در ساعت 05:44 PM

10 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,758 بار در 429 ارسال
    House
    Swedish House Mafia
    A&b Intro Style? دفعه آخرت باشه ها :دی
    خوبه منتهی باید یه پد درست و حسابی تر بیاری که گرم تر باشه... به نظرم یه دور Cellos رو امتحان کن فکر کنم خوب بشه...
    ثانیه ی 33 یا 34 هم یوهو صدا رو عوض کردی نظمش به هم خورده..
    کلا اگر روش کار کنی چیز خوبی میشه ....

کاربر زیر از Hamoon Trance عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamoon Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوبه منتهی باید یه پد درست و حسابی تر بیاری که گرم تر باشه... به نظرم یه دور Cellos رو امتحان کن فکر کنم خوب بشه...

کجاش صدا رو عوض کردم اون ثانیه!چیزی عوض نشد که!!

منظورت اینه که pad قبلی رو جایگزین کنم یا یه دونه جدید هم روش اضافه کنم؟!

مرسی که نظر دادی!

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 210 بار در 49 ارسال
    Others
    Daft Punk
    ازمان ملودیش یه جوریه.خوب نیست.یه مقدار مبتدیه.استعدادشو داری ولی بیشتر رو ملودی کار کن.همینجوری دمو نده.یه ملودی بساز و روش تمرکز کن که وقتی خودت گوش کنی بگی عحب شاهکاری ساختم....داداش تو میتونی <فقط باید تیکه گمشدتو پیدا کنی>

کاربر زیر از arman_verwest عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,758 بار در 429 ارسال
    House
    Swedish House Mafia
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamoon Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

مرسی که نظر دادی!
    منظورم این نبود که جنس صدا رو تغییر دادی... منظورم این بود که گام رعایت نشده اون تیکه و سریع عوض میشه...
    هم می تونی بهش اضافه کنی هم می تونی کلا عوض کنی منظورم این بود که کلا جون دار باشه...

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

مرسی که نظر دادی!
    منظورم این نبود که جنس صدا رو تغییر دادی... منظورم این بود که گام رعایت نشده اون تیکه و سریع عوض میشه...
    هم می تونی بهش اضافه کنی هم می تونی کلا عوض کنی منظورم این بود که کلا جون دار باشه...

بابا یه بار دیگه گوش کن. اون ثانیه ای که میگی هیچ چیزی تغییر نکرده و هیچ چیزی اضافه نشده نمی دونم چی رو میگی اصلا!همونی هست که قبلش بود .اصلا چیز جدیدی روش نیومده که بخواد گامش عوض شه

در ضمن گام تمام ملودی های توی آهنگ یه گامه اگه به نظرت گام ها متفاوتن گوشت داره اشتباه می شنوه چون اصلا یکی از فوکوس هام این بود که همش رو گام همون Pad ه اول آهنگ ساخته بشه!

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,682 بار در 18,031 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    خوبه آرمان داری بهتر میشی البته اینم ول میکنی ما فقط تلف می کنیم رو دموهای تو نظر می دیم! بشین یه آهنگ رو کامل کن دیگه!!!

2 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller
    ملودی وایده قشنگی هست ولی باید بیشتر روش کار کنی.
    یه سوالی داشتم آرمان تو ساز بلدی بزنی کلآ آموزش و تمرین ساز میکنی یا اینارو به صورت بداهه درست میکنی.

کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbasjan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ملودی وایده قشنگی هست ولی باید بیشتر روش کار کنی.
    یه سوالی داشتم آرمان تو ساز بلدی بزنی کلآ آموزش و تمرین ساز میکنی یا اینارو به صورت بداهه درست میکنی.

یه زمانی کلاس کیبورد و پیانو می رفتم!

کیبورد رو تقریبا بلد بودم قشنگ البته الان خیلی وقته آکوردا و اینا تقریبا یادم رفته!

ولی نت ها و گام ها رو تقریبا بلدم و ملودی بشنوم یا تو ذهنم باشه می تونم نتش رو دربیارم

ولی در مورد سوالی که پرسیدی برای ساختن آهنگ های خودم همش بداهه هست هر صدای خوشگلی که تو VST ها می شنوم یه ملودی بداهه هم براش می زنم که اگه خود از ملودیش خوشم بیاد شروع می کنم لایه های دیگه اضافه کردن و آخرش میشه این دموهایی که هی می سازم هی ولشون می کنم

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller
    اینو پرسیدم چون معلومه که تو خلق ملودیهات خبری از تکنیک نوازندگی نیست پیشنهاد میکنم آموزش ساز و تئوری موسیقی رو ادامه بدی
    خیلی میتونه تو ساختن کارهات بهت کمک کنه. حد اقل از یه الگویی پیروی کن تا بتونی یه کار کامل در بیاری. good luck

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین