کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: آخرین سینگل Proyal - Existence

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,576 بار در 295 ارسال
    Trance
    Sean Tyas

آخرین سینگل Proyal - Existence

سلام دوستان عزیز
    این آخرین ترک من در سبک آپلیفتینگ ترنس هست و تقریبا مثل کار های قبلی از ساختار عرفانی در ملودی و سناریو استفاده شده مخصوصا در سکوت یا همون BreakDown آهنگ
    اصلا مسترینگ خوبی نداره چون به علت تعدد لایه ها و نداشتن کارت صدا سیستم کامپیوتر من حتی قدرت کمپرس کردن کار در -3 db رو هم نداشت مخصوصا در lift ترک

امیدوارم خوشتون بیاد و حتما نظر بدید

Proyal - Existence (Original Mix) [Demo Version][Unmastered]

Lyric :
    I'm here , I'm Dreaming , I'm here ,Your are my dream ,Waiting for you

......

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ویرایش توسط Proyal : 2012/07/10 در ساعت 06:30 PM

24 کاربر زیر از Proyal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 421 بار در 83 ارسال
    Psychedelic
    None
    به به ، نه اینطور ک معلومه ترنس هنوز هم زندس پس ... ! آفرین ، بسیار ترک عرفانی و زیبایی بود .
    دوستانی ک ب حرفای من خورده میگیرن ، خب بیان این ترکو ببینن و فرق آهنگای بازاری رو از آهنگای غیر بازاری تمییز کنن و تشخیص بدن !
    فعلا زمونه اینطوریه ک امثال این هنرمندان با این ترکها باید اسمشون پشت ی سری از آرتیستا خاک بخوره و این خیلی منو آزار میده !!
    بله پرویال جان این خیلی طبیعیه ک این ترک های عرفانی شما و تعدادی از آرتیستا ، همچنان باید اسمشون و صداشون پشت این
    قدرته برتر (ک منظورم همون آقایونه ک کل رسانه های دنیا دستشونه و چشم و گوش مردم رو با این تبلیغاتشون بستن و پر کردن) خاک بخوره !
    ولی خواهشا شما همینطور ب این کارهای عرفانیه خودت ادامه بده و اصلا توقع
    حمایت های واقعی و آنچنانیمردم رو نداشته باش حتی حتی تو همین انجمن !! چون تعصبی ک مردم دنیا مخصوصا مردم جهان سوم ، ب این آقایون دارن غیر قابل وصفه و حتی اگه این آقایون یا همون قدرت برتر ، نوار خام هم بدن بیرون باز هم طرفدارای خودشونو دارن ک واقعا این آزار دهندس !! من فک کنم حالا حالا زمان لازم باشه تا مردم ب این درک برسن ک باید هر ترک رو بدون توجه ب اسم آرتیست و تبلیغاتش گوش داد !
    آفرین و خسته نباشی ، من نهایت لذت رو بردم .
    ویرایش توسط DARKLAND : 2012/07/10 در ساعت 03:46 AM

11 کاربر زیر از DARKLAND عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    محمد جان، خیلی از ترنس بازای ایرانی، پرویال عزیز رو میشناسن و خیلی دوستش دارن، چون علی انتظاریان عزیز یکی از سرمایه های ترنس ایرانیه. تقریباً 2 ماه پیش هم یه آلبوم میکس ریلیز کرد که دوستان واسه حمایتش لینکشو تو انجمن نذاشتن (فقط یدونه با کیفیت پایین گذاشتن واسه تبلیغ) و تاپیکش زده شد تا همه بخرنش، خیلی ها هم خریدنش، همین آلبومش هم تو کشورای خارجی به فروش رفت.....اینطوریام نیست که دیگه اسمش خاک بخوره، چندباری آهنگاش تو ASOT پخش شدن.
    من نمیگم که حرفت غلطه، اما یکم زیادی اغراق میکنی، انگار که فقط یکی دو نفر ارزش موسیقی رو میفهمن ! هستن کسایی میون مردم بازاری پسند که موسیقی اصیل رو درک میکنن.

راستی، جالبه این نکته رو بدونید که ونجلیس، اسطوره ی موسیقی الکترونیک و بخصوص نیو ایج، پارسال با کانال الجزیره یه مصاحبه داشت و تو اون مصاحبه گفتش که این چیزی که الان بعنوان موسیقی رواج پیدا کرده اصلاً موسیقی نیست، حرفشم واقعاً درسته.

8 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 39,321 بار در 6,155 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    یکی مستقیمش کنه لطفا

3 کاربر زیر از moji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller
    مرسی علی جان عالی بود . یواش یواش داری روی سن تایاسو کم میکنی.

4 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,694 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    آپلودباز:

11 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Trance
    Sean Tyas
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_hoshyar تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به به ، نه اینطور ک معلومه ترنس هنوز هم زندس پس ... ! آفرین ، بسیار ترک عرفانی و زیبایی بود .
    دوستانی ک ب حرفای من خورده میگیرن ، خب بیان این ترکو ببینن و فرق آهنگای بازاری رو از آهنگای غیر بازاری تمییز کنن و تشخیص بدن !
    فعلا زمونه اینطوریه ک امثال این هنرمندان با این ترکها باید اسمشون پشت ی سری از آرتیستا خاک بخوره و این خیلی منو آزار میده !!
    بله پرویال جان این خیلی طبیعیه ک این ترک های عرفانی شما و تعدادی از آرتیستا ، همچنان باید اسمشون و صداشون پشت این
    قدرته برتر (ک منظورم همون آقایونه ک کل رسانه های دنیا دستشونه و چشم و گوش مردم رو با این تبلیغاتشون بستن و پر کردن) خاک بخوره !
    ولی خواهشا شما همینطور ب این کارهای عرفانیه خودت ادامه بده و اصلا توقع
    حمایت های واقعی و آنچنانیمردم رو نداشته باش حتی حتی تو همین انجمن !! چون تعصبی ک مردم دنیا مخصوصا مردم جهان سوم ، ب این آقایون دارن غیر قابل وصفه و حتی اگه این آقایون یا همون قدرت برتر ، نوار خام هم بدن بیرون باز هم طرفدارای خودشونو دارن ک واقعا این آزار دهندس !! من فک کنم حالا حالا زمان لازم باشه تا مردم ب این درک برسن ک باید هر ترک رو بدون توجه ب اسم آرتیست و تبلیغاتش گوش داد !
    آفرین و خسته نباشی ، من نهایت لذت رو بردم .
    خیلی خیلی ممنونم ازت برای اینکه کارو شنیدی و خوشحالم که خوشت اومد از آهنگم...حرف شما درسته متاسفانه تا زمانی که تریبون داشته باشی و تبلیغات نکنی نه دیده میشی نه شنیده مگر اینکه اهلش بیان دنباله کارات
    ....
    باز هم ممنونم

8 کاربر زیر از Proyal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    علی اقا سلام
    کارتون رو شنیدم انصافا این کارتون از لحاظ جنبه موسیفایی و موزیکالیته خیلی خیلی زیباو عالی بود..بسیار لذت بردم معلومه رو قسمت هارمونی و فضاسازی کار وقت زیاد و وسواس به خرج دادید...راستی مگه مسترینگ کار ربطی به کارت صدا داره؟منظورم از لحاظ اینکه میگید سیستم کم میاره اخه فکر کنم کارت صدا تو بردازش موزیک نقشی نداره...و اینکه صدای بیس فکر نمیکنید ضعیفه از لحاظ لول صدا

4 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Trance
    Sean Tyas
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    محمد جان، خیلی از ترنس بازای ایرانی، پرویال عزیز رو میشناسن و خیلی دوستش دارن، چون علی انتظاریان عزیز یکی از سرمایه های ترنس ایرانیه. تقریباً 2 ماه پیش هم یه آلبوم میکس ریلیز کرد که دوستان واسه حمایتش لینکشو تو انجمن نذاشتن (فقط یدونه با کیفیت پایین گذاشتن واسه تبلیغ) و تاپیکش زده شد تا همه بخرنش، خیلی ها هم خریدنش، همین آلبومش هم تو کشورای خارجی به فروش رفت.....اینطوریام نیست که دیگه اسمش خاک بخوره، چندباری آهنگاش تو ASOT پخش شدن.
    من نمیگم که حرفت غلطه، اما یکم زیادی اغراق میکنی، انگار که فقط یکی دو نفر ارزش موسیقی رو میفهمن ! هستن کسایی میون مردم بازاری پسند که موسیقی اصیل رو درک میکنن.

راستی، جالبه این نکته رو بدونید که ونجلیس، اسطوره ی موسیقی الکترونیک و بخصوص نیو ایج، پارسال با کانال الجزیره یه مصاحبه داشت و تو اون مصاحبه گفتش که این چیزی که الان بعنوان موسیقی رواج پیدا کرده اصلاً موسیقی نیست، حرفشم واقعاً درسته.
    ممنونم بابت لطفی که به من داری.....این حرفهای شما واقعا روحی بخشه و خیلی کمکم میکنه.....
    از همتون ممنونم

5 کاربر زیر از Proyal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Trance
    Sean Tyas
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss_saleh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    علی اقا سلام
    کارتون رو شنیدم انصافا این کارتون از لحاظ جنبه موسیفایی و موزیکالیته خیلی خیلی زیباو عالی بود..بسیار لذت بردم معلومه رو قسمت هارمونی و فضاسازی کار وقت زیاد و وسواس به خرج دادید...راستی مگه مسترینگ کار ربطی به کارت صدا داره؟منظورم از لحاظ اینکه میگید سیستم کم میاره اخه فکر کنم کارت صدا تو بردازش موزیک نقشی نداره...و اینکه صدای بیس فکر نمیکنید ضعیفه از لحاظ لول صدا
    سلام دوست من
    واقعا خوشحالم که شما هم از کارم خوشتون اومده....
    بله من اگر کارت صدای قوی داشتم توی لیفت کار فرکانس بیس و کیک با هم تداخل پیدا نمی کرد و توی تفکیک این مشکلی که الان هست پیش نمیومد...به خاطره همین موضوع من لول صدای pulck Bass رو کم کردم حتی Release این بیس رو هم به 10 در صد رسوندم...یه عکس از محیط کار ضمیمه می کنم ..

باز هم ممنونم

6 کاربر زیر از Proyal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین