کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: Daniel Kandi & Ferry Tayle - Flying Blue

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 5,444 بار در 602 ارسال
    Trance
    Airbase

Daniel Kandi & Ferry Tayle - Flying Blue

Daniel Kandi & Ferry Tayle - Flying Blue

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Label: Enhanced Recordings
    Catalog#: ENHANCED126
    Source: WEB
    Release date: 02-07-2012
    Format: mp3
    Quality: 320 kbps
    Size: 20 mb
    Genre: Electronic
    Style: Trance

download:

direct download:

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 421 بار در 83 ارسال
    Psychedelic
    None
    واقعا این Daniel Kandi استاد ترنس رو دوست داشتم و دارم و همیشه و همیشه کارهاش زیبا بوده و هست ،و همیشه سعی کرده اون اصالت سبک ترنس رو حفظ کنه !
    ممنون بابت این پست زیبا دوست عزیز .

14 کاربر زیر از DARKLAND عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 220 بار در 27 ارسال
    Ambient
    Olafur Arnalds
    اصلا این استایل از ترنس فقط و فقط دست daniel kandiـه
    اما بنظر من "ملودی" این آهنگش جالب نبود، یعنی اون چیزی که من ازش انتظار داشتم نبود...

7 کاربر زیر از Soroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 812 بار در 194 ارسال
    Trance
    Tiesto
    اوه اوه daneil kandi عزيز
    اصلا مگه ميشه دنيل آهنگ بده دانلود نكنيم
    ناخودآگاه دستم ميره رو لينك دان
    ممنون از پست خوبت داش tiesto-m عزيز

7 کاربر زیر از omid2009 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 125 بار در 19 ارسال
    Trance
    Hazem Beltagui
    به نظر من هیچ کس احساس دنیل کندی رو تو موسیقی الکترونیک نداره (بهترین در uplifting).... همیشه سینگل میده و همشون هم واقعا بی نظیره... دنیل کندی واقعا با استعداده و به نظر من کندی و sean tyas تو دنیای موسیقی الکترونیک به اون جایگاهی که حقشون بوده نرسیدن....

6 کاربر زیر از seda عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 421 بار در 83 ارسال
    Psychedelic
    None
    نقل قول نوشته اصلی توسط seda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به نظر من هیچ کس احساس دنیل کندی رو تو موسیقی الکترونیک نداره (بهترین در uplifting).... همیشه سینگل میده و همشون هم واقعا بی نظیره... دنیل کندی واقعا با استعداده و به نظر من کندی و sean tyas تو دنیای موسیقی الکترونیک به اون جایگاهی که حقشون بوده نرسیدن....
    به به ، دقیقا با شما موافقم دوست عزیز . دلیل عصبیت من هم اینه ک واقعا هنچنان هنرمندهای بسیار قوی ای هستن ک دارن هرروز بهتر از قبل میشن ، ولی متاسفانه اصلا و ابدا ب حقشون نرسیدن !
    ب نظر من واقعا با این ترک آخرش ، همچنان داره ترنس رو زنده نگه میداره !
    این هنرمند آدمیه با روحیات واقعا روحانی ک تو تمام کاراش اون خط دادن ها وجود داره و متاسفانه چند سالی هس ک اسم بعضی از آرتیستا سر زبونهاس ، این در صورتیه ک اصلا نمیشه کارای اون آقایون رو با کارای دنیل کندی مقایسه کرد !!!!!
    البته دنیل کندی یکی از اون هنرمندهای کار بلده ک اسمشون همچنان پشت ی سری از آرتیستا داره خاک میخوره و واقعا این خیلی آزار دهندس !!!!!!

7 کاربر زیر از DARKLAND عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 125 بار در 19 ارسال
    Trance
    Hazem Beltagui
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_hoshyar تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط seda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به به ، دقیقا با شما موافقم دوست عزیز . دلیل عصبیت من هم اینه ک واقعا هنچنان هنرمندهای بسیار قوی ای هستن ک دارن هرروز بهتر از قبل میشن ، ولی متاسفانه اصلا و ابدا ب حقشون نرسیدن !
    ب نظر من واقعا با این ترک آخرش ، همچنان داره ترنس رو زنده نگه میداره !
    این هنرمند آدمیه با روحیات واقعا روحانی ک تو تمام کاراش اون خط دادن ها وجود داره و متاسفانه چند سالی هس ک اسم بعضی از آرتیستا سر زبونهاس ، این در صورتیه ک اصلا نمیشه کارای اون آقایون رو با کارای دنیل کندی مقایسه کرد !!!!!
    البته دنیل کندی یکی از اون هنرمندهای کار بلده ک اسمشون همچنان پشت ی سری از آرتیستا داره خاک میخوره و واقعا این خیلی آزار دهندس !!!!!!
    دقیقا منظوره من هم همین بود دوست عزیز که شما بهش اشاره کردین... من قصد بی احترامی به هیچ فرد خاصی و یا طرفدارای اون پرودیسرها رو ندارم ولی به عنوان مثال همین david guetta مثلا سال پیش چیکار کرد با سبک هاوس که اومد شد دیجی نامبر وان !!! بعد اون وقت این افراد مثل دنیل که واقعا روح عرفانی و اصیل(سینگل هایی مثل promised و symphonica که واقعا تکرار نشدنی بودن...) موسیقی ترنس رو زنده نگه داشتن دارن کم کم محو میشن و افرادی مثل guitta یا afrojack که نمیدونم واقعا با چه معیاری اومد بالا میان میشن بهترین !!!

8 کاربر زیر از seda عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,734 بار در 465 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    واقعا ترک احساسی و غمناکی بود.دنیل یکی از بهترینهاست ولی خب اون حجم وسیع تبلیغاتی آرتیستهای بزرگ رو نداره در واقعا اصلا تبلیغی نداره و فقط با کارش میشناسنش نه با تبلیغاتش

6 کاربر زیر از trance-life عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 340 بار در 152 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    لینک uptobox میخاستم.ممنون

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirarsalan تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    لینک uptobox میخاستم.ممنون
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده بعد از چند ثانیه، F5 بزنید )

18 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین