کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: Pourya - Immortality

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I

Pourya - Immortality

با سلام
    دوستان و اساتید گرامی ازتون درخواست دارم این آهنگی که ساختم رو گوش کنید و ضعف هاش و اشکالاتش رو بهم تذکر بدید تا بتونم برطرف کنم. متاسفانه یک نفر آهنگ رو اینجا گذاشت و ... واقعا نمیدونم چرا! ولی نظر آقا سعید بهم دوباره امید بخشید...از هنرمندان عزیزی مثل پرویال هم درخواست دارم من رو راهنمایی کنن.

سپاااااس فراوان (راستی این اولین کارم با نرم افزار هست شرمنده اگه خیلی ضعیفه) با FL درستش کردم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

10 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,684 بار در 18,032 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    واسه ساختن یه آهنگ اول باید یه ملودی و یه سناریو داشته باشی یعنی بگی دقیقه فلان میام فلان لوپ و کیک و و اینا رو میذارم ولی این کار شما اصلا سناریو نداره! شبیه 6 تا آهنگ از میکس آلبوم yearmixهای آرمین هستش! هر 1 دقیقه کلا تم و استایل و ملودی آهنگ عوض میشه! اون اول آهنگ چرا ولوم رو یه دفه دادی بالا ترسیدم! بعدش اینترو اوترو هم که اصلا نداشت! مستر هم که هیچی! اقلا ملودی رو یه دست کار میکردی یه دمو 2 دقیقه ای میکردی بعد بهش پرو بال میدادی .

7 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    منم با نظر آقا میلاد کاملا موافقم. این موزیک متاسفانه کلا structure اشتباهی داره و این که کلا انگار آهنگساز confuse هست و موضوعات رو نمیتونه اونطور که تو ذهنشه رو آهنگ پیاده کنه. تو بحث تئوری موزیک هم خیلی از این شاخه به اون شاخه میره و هویتی برا خودش نداره. تو بحث سبک هم صداها و arp هایی که استفاده کردی یه سریش اصلا به سبک کاریه شما نمیخوره یعنی فقط نقش فضا پرکن رو بازی کرده . تو بحث break ها ضعیف عمل کردی و عناصر خیلی هرز اضافه میشن. و برای میکس و مستر سعی کن با خروجی فلت و با صدای بالا مستر کنی اگه monitor بود که چه بهتر. مثلا صدای پد رو موزیک سوار در صورتی که پد از لایه های زیریه.در کل تبریک میگم برای اولین کار خیلی خوبه و همین که موزیکت رو برای دیگران گذاشتی تا نظر بدن ارزش کارتو دوبرابر میکنه . خسته نباشی
    ویرایش توسط beatspy : 2012/07/01 در ساعت 04:18 PM

5 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    A.R.D.I
    آقا ما اصلا از موسیقی هیچی حالیمون نمیشه اصلا از اول کارم اشتباه بود که بخوام آهنگ بسازم. این چیزایی هم که شما گفتین من زیاد چیزی از حرفای شما سر درنیاوردم پس بهتره دیگه ادامه ندم بیخیال شم خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتین و نظر دادین

راستی من کارت صدای Fast Track - M-Audio دارم چجوری باید ازش استفاده کنم؟ USB هست

کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    خاک تو سر من!!!!
    ما پول نداریم تو آرزوی این کارت صداییم بعد ملت دارن تازه میگن چجوری باید استفاده کنم!

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    A.R.D.I
    به جای اینکه انقدر بلبل زبونی کنی 4 کلام حرف مفید میزدی

کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. Top | #7

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 77 بار در 9 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    file not found!!
    چرا؟

کاربر زیر از S_V_M93272 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: