کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: یک اثر جاودانه از ترنس!!!

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 1 ارسال
    Trance
    Andrew Rayel

Cool یک اثر جاودانه از ترنس!!!

سلام مادیده بودیم آهنگ بندری بسازن بادنس ای جی بعد اسمشوبذارن ترنس ولی وقتی این آهنگوشنیدم... خودتون گوش کنید فکرکنم کسی که این آهنگوساخنه موقع ساختن شیکمش دردمیکرده
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

اسمشم سرچ کردم یکی ازبچه های همین سایت اصلامعلوم نیست سبکش چیه خواهرزاده من 4 سالشه ازاین بهترآهنگ میسازه.همه جام آهنگشوگذاشته واقعادعاکنیم اینجورآدماکمتربشن
    راستی مواظب باشین دستشوییتون نگیره اسمشونمیگم تابنده خداضایع نشه فقط این موضوعو زدم خودش میفهمه

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

3 کاربر زیر از mtcoder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 11,927 بار در 1,770 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    اونقدرها هم که گفتی ضایع نبود اتفاقا برا یه دی جی ناشناخته و آماتور خیلی هم خوب بود مخصوصا آهنگ بک گراندش فضای خیلی خوبی داشت ریتمش هم خوب بود. درکل آهنگ خوبی هست.

کاربر زیر از 76107611 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtcoder تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام مادیده بودیم آهنگ بندری بسازن بادنس ای جی بعد اسمشوبذارن ترنس ولی وقتی این آهنگوشنیدم... خودتون گوش کنید فکرکنم کسی که این آهنگوساخنه موقع ساختن شیکمش دردمیکرده
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

اسمشم سرچ کردم یکی ازبچه های همین سایت اصلامعلوم نیست سبکش چیه خواهرزاده من 4 سالشه ازاین بهترآهنگ میسازه.همه جام آهنگشوگذاشته واقعادعاکنیم اینجورآدماکمتربشن
    راستی مواظب باشین دستشوییتون نگیره اسمشونمیگم تابنده خداضایع نشه فقط این موضوعو زدم خودش میفهمه

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دوسته عزیز انتقاد خوبه اما توهین نه... خودمم میدونم آهنگم جالب نیست

کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 11,927 بار در 1,770 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    آهنگت اتفاقا خیلی هم خوبه. توجهی به حرف این و اون نکن من که خوشم اومد دمت گرم.

کاربر زیر از 76107611 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    A.R.D.I
    نقل قول نوشته اصلی توسط 76107611 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اونقدرها هم که گفتی ضایع نبود اتفاقا برا یه دی جی ناشناخته و آماتور خیلی هم خوب بود مخصوصا آهنگ بک گراندش فضای خیلی خوبی داشت ریتمش هم خوب بود. درکل آهنگ خوبی هست.
    مرسی دوست من. نظر لطفتونه. آقا حقیقتش ما با این mtcoder سر علایقمون بحث داریم اونوقت ایشون اومدن این آهنگ منو گذاشتن(ک اصلا حرفه ای نشده چون کاره اولم بود) اینجا بهمم توهین کرد که مثلا منو خراب کنه...

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    A.R.D.I
    ممنون داداش گلم