کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: هدیه من به همه بچه ها!آموزش نت خوانی آموزش گام ها و آکوردها به ساده ترین صورت ممکن برای Android ای ها

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

هدیه من به همه بچه ها!آموزش نت خوانی آموزش گام ها و آکوردها به ساده ترین صورت ممکن برای Android ای ها

سلام

کسایی که می خوان آهنگسازی رو شروع کنن و گوشی یا تبلت آندرویدی هم دارن به شدت خوشحال باشن که تو این تاپیک می خوام چند تا از برنامه های نوشته شده برای Android که از نوع آموزشی و دستیار آموزشی برای یادگیری تئوری موسیقی هستن رو قرار بدم

این حتی به درد کسایی که نوازنده حرفه ای هستن هم می خوره که به کمک اون بعضی آکورد ها و گام هایی رو که فراموش کردن یادآوری بشه بهشون

(البته اینم بگم که آموزش از روی کتاب و اصولی که گام ها و آکورد هاهر کدوم فرمول دارن و فرملوشون رو که یاد بگیری خودتون بقیه گام ها رو کشف می کنین یه چیز دیگست!)

ولی من کسایی رو می شناسم که همین جوری طوطی واری این ها رو حفظ کردن و چه ملودی هایی هم می سازن!

به محض اینکه گام ها رو آدم یاد بگیره می تونه ملودی های تو فضاهای مختلفی بسازه

اکثر ملودی های معروف ترنسی تو گام هایی هستن که آماتور ها زیاد بهش وارد نیستن (یعنی از ترکیب کلید های سیاه پیانو و دیز و مینور های زیدی توش استفاده میشه)

گامی که همه کلید ها سفیدن اگه اشتباه نکنم اسمش دو ماژور بود و چون این گام بیشتر برای ملودی های شاده و خوراک آهنگ های اندی هست خیلی از بچه ها می شینن با اون ملودی ترنس می سازن و میگن چرا خوب نمیشه.ان گام اصلا حال و هوای ترنسی نداره.موتزرات آهنگای رقصیش رو با اون می ساخته!

خودمم که میگم یه ملودی خفن ساختم با یه گام خفن ساختم

در پست بعد به معرفی چند تا برنامه توپ می پردازم برای آموزش!

17 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    خوب به عنوان اولین App میریم سراغ App
    MusicTutor SightRead

این App با یاد دادن کلیدهای موسیقی و خط حام و نت خوانی و نت نویسی و انواع نت ها از نظر زمانی و سکوت و غیره
    بهترین نقش آموزشی رو برای افراد مبتدی با نت و نت نویسی ایفا می کنه واقعا که App مفیدی هست
    حتی از شما تست هم می گیره

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Download

کد:
    http://www.expressleech.com/ks9nxmig016l/MTSR-206-OTC.zip

12 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    برنامه ای که تو این پست می خوام معرفی کنم برنامه ایه که عاشقشم یعنی دیوونشم

یعنی مفیدتر و کاربردی تر ازین برنامه برای یه نوازنده کیبورد یا پیانو یا آهنگساز نیست به نظرم (البته همه اینا برای آماتوره حرفه ای ها که نیازی به اینا ندارن اصلا!)

My Piano Assistant

این App که من عاشق و شیفتشم تمام آکورد ها و گام های موسیقی رو میاد به صورت تصویری روی دکمه های یک اکتاو پیانو نشون میده و اون نت های خاص اون آکورد رو روی کلاویه ها به صورت نقطه علامت می زنه و به این صورت به راحت ترین وجه ممکن وقتی کیبورد یا پیانو یا میدی کنترلر جلوی دستتون هست می تونین همه گام ها و آکورد های دنیا رو باهاش بزنین و یاد بگیرین

این App فوق العادست!
    اگه همه مردم دنیا تو کار آهنگسازی بودن این App از Angry Birds و برنامه Facebook هم تعداد دانلوداش بیشتر می شد

برای دانلود به سایت زیر برید و اون بغل سمت راست Download To Pc رو بزنید!

ویرایش توسط RmaN : 2012/06/29 در ساعت 11:50 AM

10 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    همونطور که می دونید یا شایدم نمی دونید خیلی از DJ ها و Producer های بزرگ Beat های آهنگاشون و ریتماشون رو Beat Machine می سازن یا Drum Machine ها

و بعضی برنامه ها مثل Reason , Fl Studio یه جورایی برای خودشون همچین چیزی تو دل خودشون دارن ولی کلا Drum Machine های معروف و خوفی که همه پرودیسرهای گنده باهاش کار می کنن مثل Native Instruments Battery , چند تای دیگه یه جورایی به نظر من خیلی پیچیدن و من خیلی دوست دارم یکی پیشدا شه قشنگ بهم آموزششون بده

ولی یه App برای آندوید اومده یه Beat Machine هست که خیلی خیلی ساده هست ولی خیلی چیزای زیادی هم تو همین فسقلی گنجوندن جوری که همین App شاید با بیت ماشینهای راستکی سال 1970 برابری کنه و واقعا اسباب بازی نیست و واقعا من یه روز بعد 1نیم ساعت عرق ریختن پاش یه بیت Progressive House دراوردم فقط صداهاش به Deadmau5 نمی خورد وگرنه استایلش دقیقا همونجوری دراومده بود

این برنامه تو همه سایتهای ایرانی آندروید هست و خز شده.

ولی فوق العادست این رو دانلود نکنید کلا از کفتون رفته چیز به این باحالی!!!

این برنامه حال میده برای کسایی که تبلت دارن!

Bassline

Beats & Drums

Mixer

برای دانلود هم برین همین سایت آندرویدیها

11 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    این تاپیک باز هم با چند تا برنامه دیگه آپدیت میشه!

خوب خودم از خودم تعریف می کنم الان و میگم که به اینا میگن پست مفید

دست بزنین :-d
    شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    FL Studio هم به زودی میاد.رو آیپد باهاش کار کردم خوب بود حجمش هم 255MB بود.
    اینم لینکه خبرش:تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    روی گلکسی اس2 و موتورولا زوم به صورته آزمایشی تست میکنه.

3 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    ممنون.خبر خیلی خوبی دادی.البته گوشی من گوشی من که FL رو عمرا نمی کشه

درضمن FL پرتابل که باری iOS , Android داره میاد یه برنامه تقریبا راستکی DAW هست نه مثل این فسقلی ها آموزشی!

FL موبایل رو نددیم از نزدیک ولی تبلیغاش رو که دیدم خیلی عالیه

باور کنید تا 2 سال دیگه مثلا ورژن این نرم افزار ها بخوان بیان عین بازی ها که ریلیز میشن برای 4 تا پلتفرم Mac OS , Windows , Android , iOS همزمان عرضه میشن!و ورژن موبایلیشون هیچ چیزی کم نداره با راستکیشون!

البته اگه iOS تونسته باشه محبوبیت خودشو با این پیشرفت آندروید حفظ کنه!

الان که با اومدن Android 4 , 4.1 و Galaxy Note , Galaxy S III , Galaxy Note II , Galaxy Nexus , Nexus 7 دیگه اصلا به نظرم قشنگ محصولات Apple رفته تو حاشیه قبلا ها می رفتی بازار موبایل همه جا iPhone , iPad بود الان هر مغازه 2 تا آیفون گذاشته و بعد 200 تا سری Galaxy و یه دونه iPad و 200 تا Galaxy Tab!!!

الان واقعا هر کی بخواد به نظر من برای iPhone , iPad پول بده خیلی خنگه!

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 884 بار در 213 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

درضمن FL پرتابل که باری iOS , Android داره میاد یه برنامه تقریبا راستکی DAW هست نه مثل این فسقلی ها آموزشی!

باور کنید تا 2 سال دیگه مثلا ورژن این نرم افزار ها بخوان بیان عین بازی ها که ریلیز میشن برای 4 تا پلتفرم Mac OS , Windows , Android , iOS همزمان عرضه میشن!و ورژن موبایلیشون هیچ چیزی کم نداره با راستکیشون!

الان که با اومدن Android 4 , 4.1 و Galaxy Note , Galaxy S III , Galaxy Note II , Galaxy Nexus , Nexus 7 دیگه اصلا به نظرم قشنگ محصولات Apple رفته تو حاشیه قبلا ها می رفتی بازار موبایل همه جا iPhone , iPad بود الان هر مغازه 2 تا آیفون گذاشته و بعد 200 تا سری Galaxy و یه دونه iPad و 200 تا Galaxy Tab!!!

فکر کنم بجز بحث آرمین و تیستو تو زمینه های دیگه هم سوژه بحث داریم.....این فروم جای این بحث نیست ولی اینو بگم که دیگه چرت ترین حرفی که ممکن بود رو زدی...

اندروید که کلا سیستم عامل مزخرف,تقلیدی با رابط کاربری خیلی خیلی ضعیفه...همونطور که لپ تاپ های Dell تو ایران پرفروشند این سیستم عامل جهان سومیم طرفدار داره تو ایران مثل شما...
    خیلی جای حرف هست تو این بحث ولی میدونم بحث کردن با شما قضیه آب تو هاون و یاسینه...
    همین نوآوری و زیبایی و نهایت کیفیت هست که محصولات اپل کلاس و جایگاه خودشو حفظ کرده..تو تبلتم که فکر نکنم آدمی اونقدر خنگ باشه که بجای new Ipad با صفحه رتینا پول بده به این آفتابه های بازیافتی.....

در مجموع من که ازشون راضیم...دیگه مکبوک پرو که دیگه دیگه

9. Top | #9

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    نقل قول نوشته اصلی توسط trance4life تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

فکر کنم بجز بحث آرمین و تیستو تو زمینه های دیگه هم سوژه بحث داریم.....این فروم جای این بحث نیست ولی اینو بگم که دیگه چرت ترین حرفی که ممکن بود رو زدی...

اندروید که کلا سیستم عامل مزخرف,تقلیدی با رابط کاربری خیلی خیلی ضعیفه...همونطور که لپ تاپ های Dell تو ایران پرفروشند این سیستم عامل جهان سومیم طرفدار داره تو ایران مثل شما...
    خیلی جای حرف هست تو این بحث ولی میدونم بحث کردن با شما قضیه آب تو هاون و یاسینه...
    کلا موضوعاتم هست که محصولات اپل کلاس و جایگاه خودشو حفظ کرده..تو تبلتم که فکر نکنم آدمی اونقدر خنگ باشه که بجای new Ipad با صفحه رتینا پول بده به این آفتابه های بازیافتی.....

در مجموع من که ازشون راضیم...دیگه مکبوک پرو که دیگه دیگه
    آندروید یه سیستم عامله اپن سورس هست و تو خیلی موارد از IOS قوی تره.میتونم چند تا دلیل بیارم ولی شما سوادت به این چیزا نمیرسه.من نمیگم اندروید از IOS بهتره ولی IOS هم نقص هایی داره.شما هنوز تو آیفون و آیپد هاتون بلوتوث ندارید شما هنوز نمیتونید از یه بازی بیاید بیرون و یه کاره دیگه ای رو انجام بدید چرا که بازی میاد از اول.شما خودت هنوز نمیدونی بهترین کیفیت صفحه ماله تبلته Acer هست که اومدی اینجا اظهاره نظر میکنی.اپل یه صدایه عالی داره نسبت به بقیه ی فقط مزیتش همینه.شما که هنوز با یه گوشی مثله SIII یا One.Arc S.Nexus کار نکردی چرا بدونه اطلاع نظر میدی؟شما هنوز ویجت ندارید پنجره ی Notification رو اومدید از آندروید تقلید کردید.شما برا انتقاله فایل از کامپیوتر باید از Itunes استفاده کنید با اون سرعتش.که اصلا جالب نیست.شما تا گوشیتو جیلبرک نکنی مفتش گرونه. حالا حوصله ندارم برات توضیح بدم.ولی نظرتو برا خودت نگه اگه دوست داشتی بگو برات یه جا توضیح میدم.اینجا جای اسپم.دادن نیست.

یادمه برادرم میخواست از 4Shared دانلود کنه با آیپد 2 نمیتونست چرا که فلش پلیر نداشت که اون تایمر 20 ثانیه ای شروع به کم شدن بکنه.
    ویرایش توسط Polarstern : 2012/06/29 در ساعت 09:14 PM

2 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 884 بار در 213 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط TranceaweSome تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

آندروید یه سیستم عامله اپن سورس هست و تو خیلی موارد از IOS قوی تره.میتونم چند تا دلیل بیارم ولی شما سوادت به این چیزا نمیرسه.من نمیگم اندروید از IOS بهتره ولی IOS هم نقص هایی داره.شما هنوز تو آیفون و آیپد هاتون بلوتوث ندارید شما هنوز نمیتونید از یه بازی بیاید بیرون و یه کاره دیگه ای رو انجام بدید چرا که بازی میاد از اول.شما خودت هنوز نمیدونی بهترین کیفیت صفحه ماله تبلته Acer هست که اومدی اینجا اظهاره نظر میکنی.اپل یه صدایه عالی داره نسبت به بقیه ی فقط مزیتش همینه.شما که هنوز با یه گوشی مثله SIII یا One.Arc S.Nexus کار نکردی چرا بدونه اطلاع نظر میدی؟شما هنوز ویجت ندارید پنجره ی Notification رو اومدید از آندروید تقلید کردید.شما برا انتقاله فایل از کامپیوتر باید از Itunes استفاده کنید با اون سرعتش.که اصلا جالب نیست.شما تا گوشیتو جیلبرک نکنی مفتش گرونه. حالا حوصله ندارم برات توضیح بدم.ولی نظرتو برا خودت نگه اگه دوست داشتی بگو برات یه جا توضیح میدم.اینجا جای اسپم.دادن نیست.

یادمه برادرم میخواست از 4Shared دانلود کنه با آیپد 2 نمیتونست چرا که فلش پلیر نداشت که اون تایمر 20 ثانیه ای شروع به کم شدن بکنه.
    گفتم سیستم عامل عقب افتاده ای هست همینه دیگه تا وقتی کسی نخواد 1 قرون واسه App و بازی پول بده ios بد میشه.....تک تک نقص هایی که گفتی از بلوتوث تا انتقال فایل با جیلبریک درست میشه....
    ما بی سواد تو استیو جابز...
    ضمنا بعد از تموم شدن بحث تک تک پستهامو پاک میکنم....

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین