کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: تاپیک اختصاصی گروه Metallica

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش سایر سبک ها
    تشکر شده 2,912 بار در 406 ارسال
    Metal
    None

تاپیک اختصاصی گروه Metallica

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

سلام
    نظر به این که گروه Metallica یکی از پرطرفدارترین گروه های متال است و فن های زیادی در ایران دارد،این تاپیک ایجاد شد.
    هر گونه بحث،خبر و نظری در مورد گروه Metallica دارید در این تاپیک عنوان نمایید.

8 کاربر زیر از Maximus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,691 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    ​یعنی خدا . اینجوری بگم . با تک تک آهنگ ها و آلبوم هاشون زندگی کردم .

Master Of Puppets - orion - king of nothing اوه اوه یعنی شاهکاران برا خودشون
    دمت گرم داش میلاد

7 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,925 بار در 546 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    من با nothing else matter شون و Turn the page شون و unforgiven خیلی فضا میزبان.... این 3تا ترک رو عاشقشان بودم....

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

7 کاربر زیر از Xenon360 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 4,310 بار در 1,213 ارسال
    Trance
    ATB
    بچه ها میخوام بگم اگه میتونین کنسرت گروه تو سال 1999 با گروه سمفونیکMetallica - S&M 1999 اجرا کردن رو حتمآ ببینین.واقعآ ببینین که با موزیک چیکار میکنن موندم چجوری توضیح بدم که این اهنگها با گروه سمفونیک شده خدا یعنی دیگه اخر هرچی اهنگسازی بوده!هنوزم این کنسرتو میبینم مو به تنم سیخ میشه اخه مگه میشه سمفونیک با متالیکا؟

5 کاربر زیر از imanrock عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,691 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط imanrock تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    بچه ها میخوام بگم اگه میتونین کنسرت گروه تو سال 1999 با گروه سمفونیکMetallica - S&M 1999 اجرا کردن رو حتمآ ببینین.واقعآ ببینین که با موزیک چیکار میکنن موندم چجوری توضیح بدم که این اهنگها با گروه سمفونیک شده خدا یعنی دیگه اخر هرچی اهنگسازی بوده!هنوزم این کنسرتو میبینم مو به تنم سیخ میشه اخه مگه میشه سمفونیک با متالیکا؟
    مگه میشه متالیکا گوش کنی No Leaf Clover رو نشنیده باشی ؟ جک میگی؟ شاهکاره شاهکار

من عاشق Kirk Hammet هستم وقتی سولو میره مو به تن ادم سیخ میشه

5 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    سلام بالاخره این تاپیک زده شد - خواهشا قسمت دیسکوگرافی این گروه رو به من بسپارید چون از روی هارد میخوام آپلودش کنم نه از روی سایت ها و تگ گذاریش هم با خودمه - منتظر یک سوپرایز بزرگ در مورد آلبوم ها باشید
    من تمامی کنسرت های این گروه رو اورجینال ریپ دارم البته تا سال 2009
    با سپاس از دوستان و مدیران این بخش

6 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    این هم کلیپ فوق العاده زیبا و خاطره ساز این گروه که خیلی باهاش خاطره ها دارم

Metallica - Nothing Else Matters

Format : MP4
    Size : 92.73 MB
    Time : 06:26 Min

عمرم به فنا رفت همین الانم به خاطر خاطرات قدیمم چشام پر اشکه

6 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    جیمز هتفیلد به اتهامات علیه آلبوم لولو پاسخ می دهد

"جیمز هیتفیلد" خواننده و مرد شماره یک متالیکا در گفتگویی جدید با رادیوی آرژانتینی "Rock & Pop 95.9FM" از آلبوم "لولو" گفته و حرفهای جالبی در مورد این آلبوم مشترک با "لو ***" زده است که در ادامه می توانتید آنرا مرور کنید.این گفتگو یک روز بعد از کنسرت متالیکا در ریودوژانیرو برزیل و فستیوال "Rock In Rio" این شهر انجام شده است.

بعنوان اولین سئوال آقای هتفیلد ، در مورد همکاری تون با "لورید" صحبت کنید ، اصلا چطور شد که این همکاری شکل گرفت؟

هتفیلد: خب توی مراسم کنسرت یادبود "25 سال با تالار مشاهیر راک ان رول" ما با هم اجرای کوتاهی داشتیم و بعد از اجرا ، لو خیلی بهش خوش گذشته بود و توی پشت صحنه هم دوستاش بهش گفته بودند که تا حالا ندیده بودند اینقدر موقع اجرا بخنده ، واسه همین اومد پیش ما و گفت "ما باید با هم یه چیزی ضبط کنیم" ، ما هم گفتیم "اوه جدی ، باشه.بعد هم بهم گفتیم داره با ما صحبت میکنه؟"(باخنده) ولی لو کاملا جدی بود و میگفت که متالیکا گروهیه که همیشه بدنبالش بوده که منم باهاش موافقم چون منم همیشه سعی کردم متالیکا رو گروهی کنم که همه دنبالش باشن(با خنده).

ولی جیمز خیلی از هوادارای متالیکا با این آلبوم و بخصوص جنس صدای آلبوم نمی تونن کنار بیان ، انگار که اصلا متالیکا هیچ نقشی توی البوم نداشته ، و یه چیز دیگه اینکه آیا "لولو" در مورد عشقه؟

هتفیلد: قطعا "لولو" یه کار متفاوته. این آلبوم استودیویی متالیکا نیست! این "لولو"ئه ، و چرا اسمش شده لولو چون ماله متالیکا نیست ، ماله لو هم نیست ، کار مشترک هر دو تای ماست و واسه همین هم اسمشو گذاشتیم "لولو".من مطئنم که خیلی از طرفدارهای متالیکا در هر گوشه جهان فکر می کنن که این آلبوم جدید متالیکاست!من ازش خوشم نیومد خیلی ترسناکه! ولی اینطور نیست.این پروژه ای که ما دوست داشتیم با حضور در اون خودمونو به چالش بکشونیم ، منظورم اینه که من توی این آلبوم زیاد نقش خوانندگی ندارم و تلاش کردم که بهترین ریفهامو توش اجرا کنم ، یعنی متالیکا روی اشعاری از لو موسیقی اجرا کنه ، و این هم میدونستیم که طرفدارها شاید نتونن باهاش رابطه برقرار کنن ، ولی ما نمی تونیم متالیکا نباشیم ، متالیکا همیشه دوست داره بعنوان یه هنرمند توی هنر کاوش کنه! و چیزهای جدید رو تجربه کنه.ما دوست نداریم خودمونو محدود کنیم و اگه بعضی از طرفدارها نتونستن باهاش ارتباط برقرار کنن می تونن منتظر البوم بعدی متالیکا باشن که کار نوشتنش هم شروع شده و ما داریم روش با تمرکز کامل کار می کنیم.

کرک همت در گفتگویی گفته بود که به همراه تو موقع ضبط آهنگ "Junior Dad" تحت تاثیر قرار گرفتین و گریه کردید درسته؟

هتفیلد: آره گیتار لو افتاد روی پای من و خیلی درد داشت (با خنده) خب راستش فقط یه لحظه بود ، خب موسیقی همیشه اثر خودشو میزاره ، من اون لحظه واقعا شوکه شده بودم ، یادمه ما توی آشپزخونه بودیم و داشتیم غذا می خوردیم که یکدفعه آهنگ با اشعار لو پخش شد و اون اتفاق افتاد.بعد هم که لو اومد بیرون و گفت "اوه خدای من شما به این گوش کردین و دارین گریه می کنین؟" خب دوست داشتم بگم که "هی لو! من دارم غذا می خورم" ولی خب اون اشکا اومده بودند و من نمی تونستم جلوشو بگیرم و داشتم میرفتم بیرون تا کسی منو نبینه که یکی بهم گفت انگار "جیمز یه نگاه به کرک بنداز" بعد یه لحظه نگاه کردم به کرک و دیدم هم که اون هم گریه می کنه "اوه خدای من ! کرک تو هم". خب این نشون میده که اون آهنگ به خوبی کار شده و کامله.

آیا برنامه ای هم برای اجرای تور مشترک با هم دارید؟

هتفیلد: خب هر دو طرف دوست دارن چند اجرا با هم داشته باشن ولی هنوز هیچ برنامه ای براش نداریم ، اینکه چند تا اجرا با هم خواهیم کرد و کجا و اینکه اصلا 20 تا اجرا برای این آلبوم کافیه یا فقط یک اجرا میتونه کافی باشه هنوز مشخص نیست ، بهرحال من فکر می کنم اول باید منتظر کل آلبوم باشیم و ببینیم اون انتظاری که لو از این آلبوم داشت بر آورده میشه یا نه؟ در کل فکر می کنم فضای آهنگها و اشعار آلبوم با کنسرت متالیکا زیاد جور نیست ، فضای آهنگها طوریه که بیشتر میچسبه اونها رو تنهایی گوش بدی تا اینکه بخوای توی کنسرت متالیکا با اون همه هوادار و آدم کنارت بهشون گوش بدی.من که خودم دوست دارم تنهایی آهنگها رو گوش بدم تو اتاقی که خیلی کوچیکه و تاریک ، مثل ذهن خودم با خنده .

5 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    با درود فراوان خدمت عزیزان
    این هم آخرین EP با کیفیت فوق العاده بالا از گروه معروف متالیکا با ارائه ی تمامی کاورهای آن به همراه تگ گذاری اصولی . امیدوارم مورد رضایت همگان قرار گرفته باشد .

Artist : Metallica
    Album Name : Beyond Magnetic EP
    Year : 2011

Details :

Format : Mp3
    Bit Rate : 320
    Sample Size : 44.1 KHZ
    Channels : 2 Stereo
    Encoder Setting : CBR
    Size : 66.7 MB
    Lyrics : OK
    Track List : OK
    Cover : OK ........... Front / Back / CD / Inlay

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    بیوگرافی گروه متالیکا

در سال ۱۹۸۱ و به طور دقيق ۲۸ اکتبر نوازنده درام يعنی Larse Ulrich از طريق آگهی روزنامه پيشنهاد تشکيل يک گروه هوی متال را ميدهد که از طرف James Alan Hetfield نوازنده گيتار و خوانده پاسخ مثبت می گيرد .لارس در ۲۶ دسامبر ۱۹۶۳ در کپنهاگ دانمارک و جيمز در ۳ آگوست ۱۹۶۳ در لس آنجلس به دنيا آمده بودند . آنها برای گروه کاملا شکل نگرفته خود نام Metallica را انتخاب کردند .

آنها برای انتخاب اعضای مناسب گروهشان دست به ساختن چند قطعه آزمايشی کردند . اولين کار آزمايشی اين گروه (کشتار آهنين) Metal Massacre در ژانويه ۱۹۸۲ با نوازندگی درام لارس , بيس و خوانندگی جيمز و تک نوازی گيتار ليودگراند به بازار عرضه شد . ولی در دومين قطعه آزمايشی آنان به نام (روشنايی را فراری دهيد) Hit the light تغييراتی در اين گروه صورت گرفت و به جای ليود گراند نوازنده ديگری به نام ديو ماستين Dave Mustaine نوازندگی گيتار را بر عهده گرفت و شخصی به نام (ران مک گاونی) نوازندگی گيتار بيس را بر عهده گرفت که با آمدن او جيمز به نوازندگی گيتار و خوانندگی مشغول شد .

پس از آن آنان برای اجرای اين قطعات به سانفرانسيسکو سفر کردند که تمامی اجراهای آنان در کلوپ های زيرزمينی سانفرانسيسکو صورت گرفت . پس از اين اجراها بود که گروه تصميم گرفت تغييراتی در خود به وجود بياورد و تمام نقاط ضعف خود را تقويت کند . از اين رو شخص جديدی به نام (جف وارنر) J.Warner به جای ران مک گاونی وارد گروه شد ولی اين عضو جديد هم نتوانست رضايت لارس و جيمز را جلب کند و پس از مدتی از گروه کنار گذاشته شد . سرانجام در اواخر سال ۱۹۸۲ شخصی به نام (کليفورد لی برتون) Clifford Lee Burton متولد ۱۵ فوريه ۱۹۶۲ در کاليفرنيا که پيش از آن در گروه Truma فعاليت می کرد به گروه پيوست و با آمدن او گروه پيکره اصلی خود را پيدا کرد و آنان در ماه مه ۱۹۸۳ اولين آلبومشان را با نام (همه آنها را بکشيد) Kill em All را به بازار عرضه کردند . پس از به بازار آمدن اولين آلبوم مشکلاتی در گروه به وجود آمد که نتيجه آن اخراج ديو ماستين از گروه بود که ديو ماستين بلافاصله پس از اخراج از گروه دست به ايجاد گروه رقيبی به نام (مگادث) Megadeath زد .
    پس از اخراج ماستين شخصی به نام (کرک همت) Kirk Hammet متولد ۱۸ نوامبر ۱۹۶۲ در سانفرانسيسکو که سابقا در گروه Exodus فعاليت داشته وارد گروه شد که يکی از بهترين شاگردان (جوساتريانی) Joe Satriani استاد بنام و پر آوازه گيتار بود . همت اولين اجرايش در ۱۶ آوريل ۱۹۸۳ به خوبی درخشيد و به سرعت خود را با ساير اعضای گروه هماهنگ نمود . گروه در ۱۲ آگوست ۱۹۸۳ اولين اجرای زنده شان را در شيکاگو اجرا نمودند که بيشتر جنبه تبليغاتی داشت . سپس انها برای اجرای دومين آلبومشان بنام (سوار بر آذرخش) Ride the lighting راهی دانمارک شدند . ولی پيش از آن به انگلستان رفتند تا به همراه گروه ديگری به نام (تيوستد سيستر) Twisted sister دست به يک اجرای زنده بزنند . آنجا بود که آنان با شخصی به نام (پيتر منش) Peter Mensch که پيش از آن گروه Def Leppard را به شهرت جهانی رسانده بود آشنا شدند و برای اجرای دومين اثرشان با وی قرارداد همکاری بستند .

در اواسط سال ۱۹۸۴ دومين آلبوم اين گروه به بازار عرضه شد که در مدتی کمتر از جند هفته چيزی در حدود ۱۰۰۰۰۰ نسخه از اين آلبوم به فروش رفت که رکورد خوبی برای اين گروه تازه کار محسوب می شد . اين موفقيت باعث شد که کار اين گروه مورد توجه کمپانی های تهيه و تکثير آلبوم های موسيقی قرار گيرد که در ميان اين شرکتها موسسه موسيقی (الکترا) Elcatra موفق به بستن قرارداد با گروه شد
    گروه پس از آن برای اجرای زنده راهی اروپا شد که از مهمترين اجراهای آنها ميتوان به فستيوال (مانستر آف راک) Monster of Rock در انگلستان و (متال همر) Metal Hammer در آلمان اشاره کرد . آنان همچنين در ۳۱ آگوست ۱۹۸۵ موفق به دريافت جايزه Gold به خاطر بهترين گروه در آمريکا شدند . پس از اين موفقيت ها گروه تصميم به تهيه سومين آلبومشان به نام (ارباب عروسکهای خيمه شب بازی) Master of Puppets گرفتند و به کپنهاگ دانمارک برگشتند . آنان اين آلبوم را در اوايل سال ۱۹۸۶ به بازار عرضه کردند که با موفقيت فراوانی مواجه شد . آنان سپس در ۱۵ جولای همان سال به همراه Phil Collins و Eric Clapton تصميم به اجرای کنسرتی گرفتند که در اين ميان بر اثر حادثه ای مچ دست جيمز شکست و کار گروه برای مدتی کوتاه متوقف شد . گروه به فعاليت خود ادامه ميداد تا اينکه حادثه ای وحشتناک باعث توقف فعاليت گروه شد . در ۲۶ دسامبر ۱۹۸۶ هنگامی که گروه قرار بود در کشور سوئد به همراه گروه Anthrax به اجرای برنامه بپردازند اتوبوس حامل اعضای گروه از جاده خارج شد که بر اثر اين حادثه فردای آن روز يعنی ۲۷ سپتامبر کليف برتون بر اثر شدت جراحات وارده در گذشت . گروه به مدت دو ماه دست از کار کشيد حتی تا مرز انحلال پيش رفت تا اينکه جوانی به نام (جيسون نيوستد) که پيش از آن در گروه Flotsam & Jetsam فعاليت داشت به جای برتون وارد گروه گرديد.

کار جديدی که آنان پس از آمدن عضو جديدشان به بازار عرضه کردند (...و عدالت برای همه) نام داشت And Justice For All که دستگاه بيمار قضايی و عدالت کور جامعه آمريکا را زير سوال برده بود . آنان با طرحی که بر روی اين آلبوم گذاشتند نشان دادند که حرف اول را پول در اين جامعه ميزند و همانطور که در اين طرح مشاهده می شود الهه عدالت با چشمان بسته و ترازويی با کفه های پر از پول مشغول اجرای عدالت است
    اين گروه پس از اجرای در حدود ۱۲۰ کنسرت ناگهان در اواخر سال ۱۹۸۹ در سکوت غير منتظره ای فرو رفت . اين سکوت تا اواسط سال ۱۹۸۹ در سکوت غير منتظره ای فرو رفت . اين سکوت تا اواسط سال ۱۹۹۱ ادامه داشت تا اينکه در ۱۲ آگوست آن سال گروه با بيرون دادن آلبوم ديگری به نام (سياه) Black دوباره قدم به عرصه موسيقی گذاشت . اين آلبوم شکوه و زيبايی يک کار گروهی را در موسيقی نشان می دهد . تمامی ترانه های اين آلبوم از آهنگ تند و سرعتی (ورود مرد شنی) Enter Sandman تا ترانه های سنگين (هيچ چيز ديگری اهميت ندارد) Nothing else Matter و (نابخشوده) Unforgiven همه و همه پر از تکنيک و سولوهای زيبا و متفاوت با يکديگرند . آنان برای تهيه اين آلبوم حدود ۱۱ ماه در استوديو مشغول کار بودند و نتيجه اين کار شبانه روزی آلبومی شد که چيزی در حدود ۵ سال جزو پر فروشترين آلبوم های موسيقی جهان محسوب می شد و در حدود ۱۰۰۰۰۰۰۰ کپی رسمی از اين اثر در سرتاسر جهان به فروش رسيد .

آنان از آگوست ۱۹۹۱ تا ژوئيه ۱۹۹۳ اقدام به برپايی بيش از ۴۰۰ کنسرت در سرتاسر جهان نمودند و اولين اجرای آلبوم جديدشان را در Madison Square Garden برای هزاران تماشاچی مشتاق به صورت رايگان انجام دادند . يکی از بهترين اجراها کنسرت بزرگی به مناسبت در گذشت (فردی مرکوری) خواننده مشهور گروه (کوئين) Queen بود که به همراه گروه های ديگری چون Gun,n Roses و ديگر اعضای گروه کويين اجرا شد که بليط های اين کنسرت به نفع بيماران مبتلا به ايدز فروخته شده بود . پس از آن گروه از فعاليت خود کاست و به استراحت پرداخت . در اين زمان شايع شد که گروه قصد دارد به کار پايان دهد تا اينکه در سال ۱۹۹۶ گروه با ارائه البوم جديدشان به نام (بارگيری) Load به شايعات پايان دادند که از لحاظ سبک و محتوای اشعار باز هم کاری متفاوت محسوب می شود . آنان در سال ۱۹۹۷ کار ديگری به نام (بارگيری دوباره) Reload را نيز به بازار ارائه کردند که به گفته اعضای گروه مکمل کار قبلی آنها محسوب می شود . در اوايل سال ۱۹۹۸ گروه کار ديگری به نام (روزهای همکاری در گاراژ) Garage Days Inc را به بازار عرضه نمود . اشعار اين آلبوم که شامل ۲۷ ترانه می باشد متعلق به گروه های ديگر است که توسط گروه متاليکا بازخوانی و اجرا شده است . درست يک سال بعد يعنی در ۱۹۹۹ گروه آلبوم جديد و کاملا متفاوتی به نام (سمفونی و متاليکا) S & M را به بازار ارائه کردند . آنان در اين آلبوم بيشتر کارهای قديميشان را بازنويسی کردند و برای اجرای اين البوم از يک ارکستر سمفونيک کامل استفاده نمودند که ميتوان گغت اين تنها خلاقيتی بود که آنان برای تهيه اين آلبوم به آن دست زدند . آنان در اين آلبوم تنها دو کار جديد به بازار عرضه نمودند که (انسان منفی) وMinus Human و (شبدر بدون برگ) No Leaf clover نام داشتند . از ديگر کارهای گروه ميتوان به تک اهنگ I disappear اشاره کرد .

در سال ۲۰۰۰ جيسون نيوستد از گروه جدا شد و جای او را اکنون Robert Trujillo پر کرده است که در روز ۲۳ نوامبر ۱۹۶۴ در کاليفرنيا متولد شده و مدتی در گروه آزبورن فعاليت داشته است و سر انجام آخرين آلبوم متاليکا که تاکنون وارد بازار شده است آلبوم (خشم مقدس) St.Anger است که در سال ۲۰۰۳ وارد بازار شده که باز هم دارای سبکی متفاوت با کارهای قبليشان است

اعضا :

نام: Jamez
    نام خانوادگی:Hetfield
    تاريخ تولد:۱۳ آگوست ۱۹۶۳
    محل تولد : لوس آنجلس
    ساز تخصصی : گيتار و پيانو و( خوانندگی در متاليکا)
    رنگ چشم : آبی
    رنگ مو: بلوند
    قد:۱متر و ۸۵ سانتی متر
    وزن:۸۱ کیلو
    تعداد فرزندان:۳ بچه
    تعداد خواهر و برادر:دو خواهر بزرگ
    اشعار و نيز آهنگسازی متاليکا به عهده ی جيمز می باشد.

نام:Lars
    نام خانوادگی:Ulrich
    تاریخ تولد:26 دسامبر ۱۹۶۳
    محل تولد:کپنهاک(دانمارک)
    ساز تخصصی:درامز
    رنگ چشم:قهوه ای
    رنگ مو:قهوه ای روشن
    قد:۱ متر و ۷۴سانتی متر
    تعداد فرزندان:۲ بچه
    لارس از اول تو اين گروه بوده او به همراه جیمز آهنگسازی متالیکا را بر عهده دارد .

نام:Kirk Lee
    نام خانوادگی:Hammett
    تاریخ تولد:18 نوامبر ۱۹۶۲
    محل تولد:سانفرانسیسکو
    ساز تخصصی:گیتار الکترنیک و لید گیتار
    رنگ مو:قهوه ای
    قد:۱ متر و ۷۵ س
    وزن:۶۹كيلو
    تعداد خواهر و برادر:یک خواهر کوچک و یک خواهر و برادر بزرگ

نام:Robert
    نام خانوادگی:Tujillo
    تاریخ تولد:23 اکتبر 1963
    محل تولد:کالیفرنیا
    ساز تخصصی:باس گیتار
    رنگ مو:سیاه
    قد:۱مترو ۷۵س
    وزن:۸2 کیلو
    تعداد فرزندان:ازدواج نکرده.
    به جای جیسون آمده...

نام:Jason Curtis
    نام خانوادگی:Newsted
    تاریخ تولد:۴ مارس ۱۹۶۳
    محل تولد:بتل کریک(میشیگان)
    ساز تخصصی:باس گیتار
    رنگ مو:قهوه ای

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین