کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: بيوگرافي يكي از استادان دريم ترنس ، Robert Miles

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 11,927 بار در 1,770 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

بيوگرافي يكي از استادان دريم ترنس ، Robert Miles

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

رابرت مايلز در سال 1969 در شهر فلورير سوئيس متولد شد خانواده وي وقتي كه روبرت هنوز بچه بود به ايتاليا مهاجرت كردند. آنها در يك دهكده در صد كيلومتري ونيز ساكن شدند.

اینجا بود که رابرت از همان دوره نوجوانی عشق و علاقه و استعدادش در موسیقی رو به وسیله یک پیانو خانوادگی و یک جفت ترن تیبل (توضیح این وسیله در عکس) کشف کرد.

رابرت به خاطر علاقه وافرش به موسیقی؛ تحصیل در رشته مهندسی الکترونیک را وداع گفت و در سن هفده سالگی مدرسه را ترک کرد و به فکر راه انداختن یک ایستگاه رادیویی موسیقی افتاد.

در سال ۱۹۹۰ در چند کلوب ایتالیایی به عنوان دی جی به کار پرداخت و هر چه از این راه به دست آورد، صرف ساختن استودیوی شخصی و خرید تعدادی ابزار آلات مستعمل موسیقی کرد. در آن سال آهنگسازی او چندان مورد توجه جامعه موسیقی نبود.

در سال 1994 رابرت با آهنگ بی نظیر "بچه ها" وارد دنیای بزرگ موسیقی شد. رابرت این آهنگ را در یک زیرزمین چهار در چهار ساخته بود. وي این آهنگ فوق العاده احساسی رو به یاد بچه های بی گناه کشته شده در جنگ یوگوسلاوی که داستان این جنگ رو از پدرش شنیده بود ساخت. اين اثر مشهورترین اثر سبک دریم ترنس است. این آهنگ در سال ۱۹۹۵ در طی دو هفته موفق به کسب فروشی بیش از ۳۰۰۰۰ نسخه در سراسر اروپا شد و نیز توانست در صدر جداول موسیقی کشورهای متعددی قرار بگیرد. این آهنگ در آلمان و چند کشور دیگر جوایز ارزنده ای نیز از آن خود کرد. گرچه این آهنگ در آمریکا موفقیتی کسب نکرد (چون آمريكايي ها به پيت بال علاقمندند.) و حتی نتوانست جزء بیست آهنگ برتر جداول موسیقی این کشور باشد (خلايق هرچه لايق!)، ولی به هر حال با استقبال گستردهٔ بسیاری از آهنگ سازان در آن کشور روبرو شد.

اولين آلبوم استوديويي رابرت به نام سرزمين رويا در 7 ژوئن 1996 در اروپا و يك ماه بعد در آمريكا ريليز شد. اين آْلبوم را مي توان يكي از شاهكارهاي دريم ترنس و ترنس خالص ناميد.

دومين آلبوم استوديويي وي هم به نام 23am در اول دسامبر 1997 در اروپا و در 16 همان ماه در آمريكا ريليز شد.

سومين آلبوم استوديويي رابرت
    به نام Organik در 11 ژوئن 2001 ريليز شد. اين آلبوم در سال 1999 ساخته و ارنج شده بود.

چهارمين آلبوم استوديي رابرت به نام
    Miles_Gurtu در دهم فوريه 2004 ريليز شد. در ساخت اين آلبوم آهنگساز سبك جاز هندوستاني به نام Trilok Gurtu هم مشاركت كرده بود.

پس از وقفه اي هفت ساله پنجمين آلبوم استوديويي رابرت به نام Th1rt3en (سيزده) در سال 2011 ريليز شد سبك اين آلبوم الكترونيكا، امبينت و دان تمپو است.

رابرت یکی از موزیکدان های منحصر به فردی است که موسیقی با زندگی حرفه ای و واقعی او گره خورده.

رابرت در مورد خودش می گوید من سخت کار می کنم چون در سال 1996 به لندن نقل مکان کردم و سعی کردم موسیقی و صدای خودم رو به جهان معرفی کنم و به وسعت بی کران ها در مورد موسیقی و زندگی و جهان چیزهایی فرا گیرم. حال احساس می کنم آماده ام تا به مرحله جدیدی از زندگی خلاقانه خودم نقل مکان کنم.
    رابرت در تمامي ژانرهاي موسيقي از جمله تكنو ، اكترو، هاوس، ترنس (به معناي واقعي نه ترنس تكراري حال حاضر!) ، بريك بيت، جانگل،‌ درام و باس، تريپ هاپ، دان تمپو، امبينت، فيوژن، ورلد، جاز، راك، موزيك باستاني و ... فعاليت دارد و خودش را به عنوان يك آهنگساز و موزيسين 360 درجه مي بيند و هست.

خوبه كه بعضي وقت ها خيال پردازي كنيم....بعض وقت ها خيالات و روياها به واقعيت تبديل مي شوند.
    ( اين جمله رو موندم دكتر شريعتي گفته يا بهداد! شوخي كردم رابرت گفته.)

15 کاربر زیر از 76107611 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,684 بار در 18,032 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    رابرت مایلز فقط آلبوم اولش ترنس بود و بقیه آلبوم هاش Ambient و Break هستن و دیگه بعد از آلبوم اولش ترنس کار نکرد! من عاشق آهنگ Freedom از آلبوم 23amش هستم! پیانو فوق العاده ای داره! این آهنگ ترنس نیست!

اگه به سبک اون آلبوم علاقه دارید سه تا شماره اول سری Dream Dance رو بگیرید که روانی میکنه اصلا یه وضی!!!

5 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,734 بار در 465 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    دیگه بعیده شاهکاری مثل dreamland ساخته بشه.از هرجهت شاهکار بود.انقدر هنرمندانه بود که هنوزم که آدم میشنوه براش تازگی داره.این همون حس هنری و جاودانگی هست که من همیشه روش تاکید دارم.

4 کاربر زیر از trance-life عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    رابرت مایلز هم مثل آندره از صدا و سیمای ایران معروف شد

اینقدر آهنگ هاشو این برنامه های علمی و نمایشگاه ها گذاشتن که معروف شدن

5 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00742v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    رابرت مایلز هم مثل آندره از صدا و سیمای ایران معروف شد

اینقدر آهنگ هاشو این برنامه های علمی و نمایشگاه ها گذاشتن که معروف شدن
    البته وحیدجان من اولین بار این آلبوم رو از پسرداییم گرفتم.رفته بود مشهد و از یکی از مغازه های اونجا خریده بود. با یه ذوق خاصی به من داد گفت اینو گوش کن میری به عرش.بعد از اون هم توی تلویزیون شنیدم.

2 کاربر زیر از trance-life عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 4,310 بار در 1,213 ارسال
    Trance
    ATB
    یادمه بچه تر که بودم نوار کاست اورجینالش که تو ایران پخش میشد میخریدم.فکر کنم هنوزم دارمش اگه بتونم نوار کاستامو پیدا کنم.واقعآ اون موقع خیلی باهاش حال میکردم.

3 کاربر زیر از imanrock عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    من که هنوزم بهترین آلبوم ترنس به نظرم همونه!

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Trance
    Armin Van Buuren
    حالا که حرفش شد اگه آلبومش رو 320 بزارید ممنون میشم چون من 128 دارم

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    الان که متنت رو کام خوندم دیدم واقعا درباره آمریکایی ها نظر من رو میگی!واقعا ثابت کردن لیاقتشون همون سبکایی هست که گوش میدن

بدشانسی کل دنیا اینه که بزرگترین رسانه های دنیا هم دست اوناست و همون سلیقه مزخرفشون رو دارن غالب می کنن کل دنیا

و هر کی هم بخواد تو کل دنیا به صورت زیادی مطرح بشه باید تو سبک خودشون کار کنه!

تیستو هم تا سبکش رو House , کرد آمریکایی ها عین سگ ریختن روش و همه بزرگترین کنسرتاش شد تو آمریکا!

آمریکایی ها به نظر من یکی ا بی فرهگ ترین مردمای دنیان برخلاف ظاهر فریبنشون

از ورزش فقط خشونت می خوان
    از موسیقی فقط رقص و کمی هم فساد می خوان!!!
    از سینما فقط سرگرمی و فساد می خوان!
    از سیاست زورگویی رو می خوان!
    و............................................

من از بچگی تا الان آرزوم رفتن به آمریکا و مخصوصا شهر لس آنجلس هست (که خیلی نمی دونم چرا دوستش دارم)

ولی به نظرم مردمشون واقعا خیلی بی فرهنگن.از هیچی هیچی حالیشون نیست!

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,684 بار در 18,032 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط trance-life تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حالا که حرفش شد اگه آلبومش رو 320 بزارید ممنون میشم چون من 128 دارم
    تو تاپیک دیسکوگرافی قرار داده شد!

2 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین