کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اولین و آخرین دموی بنده ، تقدیم ب دوستان

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 421 بار در 83 ارسال
    Psychedelic
    None

اولین و آخرین دموی بنده ، تقدیم ب دوستان

این آهنگ رو تقدیم میکنم ب دوستان سایت ، مخصوصا دوستداران خاص ، کم تعداد و تم گرای سایدکدلیک ترنس .
    میتونید از این ب بعد شاهد کارهای بنده در انجمن فوق تخصصی سایکدلیک ترنس ایران باشید ک تا ب امروز چنین سایتی در دنیا وجود نداشته و همچنین ب زودی تاپیک فراخوان انجمن ، توسط مدیر سایت خدمت شما بزرگواران ارایه میشود .
    با تشکر فراوان از دوست و استاد عزیزم آقا سعید ( Beatspy ) ، ک اگه نبود شاید مسیر زندگیم خیلی با امروز تفاوت داشت !

Artist : Darkland
    Title : Maybe A Day In Dark Land ... (Demo Version)
    Genre : Electronic
    Style : Psychedelic Trance
    Sub Genre : Full On Night
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

14 کاربر زیر از DARKLAND عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    سلام آقا محمد دموی جالبی بود اما به نظرم اون دموی قبلیت خیلی خیلی جذاب تر و زیباتر بود و .....
    با آرزوی پیشرفت روز افزون شما در زمینه ی موسیقی و انجمن تخصصی psystation
    ویرایش توسط psystyx : 2012/06/16 در ساعت 08:24 PM

3 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    درود!!!
    محمد جان واقعا تبریک میگم بابات این کار بزرگی که کردی . شاید هنوز خیلی از آدما چیز زیادی راجع به تو ندونن. اما من میدونم که داری چکار میکنی و به داشتن دوستی مثل تو افتخار میکنم.
    دقیقا این ویژگی این کار بود که هر شخصی به سادگی نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه!! و از لحاظ ساختاری و سبک شناسی تمامی نکات رو استادانه رعایت کردی و خیلی بی نقص روی موسیقی شب مسلط هستی! خیلی چیزا رو دوست دارم بگم!! حیف که توافق کردیم که فعلا درموردش چیزی نگیم!

Maybe A Day In Dark Land

5 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 327 بار در 49 ارسال
    Psychedelic
    Astral Projection
    سلام به خدمت شما دوست عزیز،

خسته نباشید میگم کار خوبی بود و امیدوارم که در آینده بصورت یه تراک کامل در بیاد. با ملودی خوبی شروع شد و تا اواسط آهنگ کار خوب پیش رفت فقط بعد از اون اگه یه مقدار بتونید فضا و تنوع بیشتری به ریتم بدید حتما کار بی‌نقصی خواهد شد. تو بعضی قسمت‌ها یه مقدار باید روی میکس کار بشه البته من به شخصه تو زمینه آهنگسازی تجربه ای به اون صورت ندارم ولی این مواردی بود که به ذهنم رسید.

موفق باشید...

5 کاربر زیر از PersiaVibe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 42 بار در 14 ارسال
    Psychedelic
    U-Recken
    محمد جان بهت تبريك ميگم به خاطر كار زيبات
    اما فكر ميكنم بازم جاي كار داره اين ترك كه بخواد زيباتر از ايني كه هست بشه...
    با آرزوي موفقيت هاي روز افزون براي تو و فردايي روشن براي هممون

4 کاربر زیر از PsY_MaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Psychedelic
    None
    نقل قول نوشته اصلی توسط beatspy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    درود!!!
    محمد جان واقعا تبریک میگم بابات این کار بزرگی که کردی . شاید هنوز خیلی از آدما چیز زیادی راجع به تو ندونن. اما من میدونم که داری چکار میکنی و به داشتن دوستی مثل تو افتخار میکنم.
    دقیقا این ویژگی این کار بود که هر شخصی به سادگی نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه!! و از لحاظ ساختاری و سبک شناسی تمامی نکات رو استادانه رعایت کردی و خیلی بی نقص روی موسیقی شب مسلط هستی! خیلی چیزا رو دوست دارم بگم!! حیف که توافق کردیم که فعلا درموردش چیزی نگیم!

Maybe A Day In Dark Land

سلام سعید جان
    واقعا ک همیشه ب من لطف داشتی و من هم واقعا ب دوستی مثل تو با این تواضع و فروتنی افتخار میکنم.
    بله با نظرت موافقم،خیلی سخته با این آهنگ ارتباط برقرار کردن چون واقعا سعی کردم هرچی تو ذهنم اومدو بیارم رو اصوات البته با توجه ب تم آهنگ ... .
    واقعا ممنونم ازت .
    Maybe A Day In Dark Land ...

3 کاربر زیر از DARKLAND عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Psychedelic
    None
    نقل قول نوشته اصلی توسط PersiaVibe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام به خدمت شما دوست عزیز،

خسته نباشید میگم کار خوبی بود و امیدوارم که در آینده بصورت یه تراک کامل در بیاد. با ملودی خوبی شروع شد و تا اواسط آهنگ کار خوب پیش رفت فقط بعد از اون اگه یه مقدار بتونید فضا و تنوع بیشتری به ریتم بدید حتما کار بی‌نقصی خواهد شد. تو بعضی قسمت‌ها یه مقدار باید روی میکس کار بشه البته من به شخصه تو زمینه آهنگسازی تجربه ای به اون صورت ندارم ولی این مواردی بود که به ذهنم رسید.

موفق باشید...
    سلام علی جان
    بله با نظراتت موافقم.
    البته خداروشکر این آهنگ،دمو هستش و حتما ی سری اصلاحات رو بش وارد میکنم،هرچند ک تایم کارو باید ب 7 مین برسونم.

3 کاربر زیر از DARKLAND عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.