کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: ***آهنگ های Cover شده***

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,709 بار در 18,035 ارسال
    Trance
    DJ Tatana

***آهنگ های Cover شده***

درود

یه مدته می خواستم این تاپیک رو بزنم که دوستان هر آهنگی رو که می دونن کاور هست رو بگن که بقیه هم آشنا بشن شاید خیلی ها ندونن فلان آهنگ اصلش ماله کسی دیگه ای هستش!

کاور چیست : کاور به دوباره ساختن کامل یه آهنگ از پایه گفته میشه که اغلب با تغییر سبک همراه هستش یعنی یه کار مثلا راک رو یه دی جی ترنس با الگوبرداری از ملودی و فضای آهنگ به سبک ترنس میبره که طبیعتا کلا یه آهنگ جدیدی هستش ولی وقتی آهنگ رو گوش میدید احساس می کنید اینو قبلا شنیدید! در کاور معمولا اسم آرتیست اصلی و آهنگساز نوشته نمیشه!

قوانین :

1 - چون تو بخش بحث و گفتگو زده شده پس مشکلی با نظر دادن نداریم ولی خواهشا از اسپم خودداری کنید که بدون اخطار پاک میشه! دمت گرم و دستت قیژ و اینا رو هم ننویسید وقت ما و خودتون رو حروم نکنید دکمه تشکر برای شماست!

2 - برای قرار دادن آهنگ باید آهنگ اصلی و آهنگ کاور شده رو لینک بدید اونم درست حسابی! با یه حداقل توضیحاتی در مورد سبک هر دو آهنگ.

3 - کل کل ممنوع بدون اخطار پاک میشه! (آرمان و طرفدارای آرمین نخ سوزن!)

4 - ممدرضا فقط پست های مفید رو تشکر بزنه

18 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    مرض :117: من اینو نفهمیدم دقیقا کاور مثل جریان آهنگ adagio for string هست که اصلش مال کس دیگه بوده تیستو هم ساخته باز ؟ اینه ؟ :117:

7 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    آهنگ اول اصل کار از Kosheen هستش و Blank & Jones آهنگ رو کاور کردن .

Kosheen یه گروه تقریبا موفق بودن که بیشتر به اسم Sian Evans خواننده زن گروه شناخته میشدن این Sian Evans همون وکالیست آهنگ Shine راجر شاه هستش که با همون اسم هنری Kosheen با راجر همکاری کرده و تن صداش به خوبی مشخصه که همون خواننده آهنگ معروف Catch هستش! سبک کار هم که هاوس هستش تقریبا! که طبیعتا دو تا کله پوک آوردنش تو خط ترنس خالص! کار بسیار زیبا و شنیدنی هستش .

آهنگ کاور شده دو تا کله پوک و آهنگ اصلی رو نتونستم پیدا کنم واسه همین از رو هارد خودم تبدیل کردم به m4a و آپلودش کردم . کیفیتش خوبه . کیفیت بالاتر خواستید تو تاپیک درخواست ها بگید :
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

16 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط zodiacmr تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    مرض :117: من اینو نفهمیدم دقیقا کاور مثل جریان آهنگ adagio for string هست که اصلش مال کس دیگه بوده تیستو هم ساخته باز ؟ اینه ؟ :117:
    بر خر مگس معرکه

این کار اصلش از Samuel Barber هستش و فکر کنم فقط آرمان مونده کاورش کنه که اونم قولش رو داده !!! از eRa بگیر تا گروه های هاوس مثل Splash Vs. Nick Austin این کار رو در سبک های مختلف کاور کردن که مطمئنا خود ساموئل هم نمی تونست تصور کنه تیستو آهنگ رو اینجوری کنه! اصل آهنگ که اصلی ارکستر هست و کلاسیک حساب میشه و هیچ دخلی به الکترونیک نداره از اینجا آهنگ اصلی رو بگیر:

[HIPFILE]http://hipfile.com/go0u1ti7y96b/01-samuel-barber-adagio-for-strings.mp3.html[/HIPFILE]

آهنگ تیستو رو هم که همگی دارید دیگه!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

این آهنگ کاور ولیلام اربیت ش هم خیلی معروفه که دیگه حسش نیست! خودتون بگردید
    ویرایش توسط milad_a : 2013/01/11 در ساعت 10:58 AM دلیل: اصلاح لینک

12 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    آهنگ بعدی از سطوره سبک New Age یعنی ونجلیس کبیر هست !

اصل آهنگ رو از اینجا بگیرید :

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. (5.17 مگابایت

آهنگ رو افراد زیادی کاور کردن! معروفترینش گروه اسکوتر بودن که کار رو از سبک خودش یعنی New Age (البته اگه گفت نیو ایج! چون ونجلیس اصلا در سبک خاصی نمی گنجه ) به سبک تکنو بردن که می تونید از اینجا بگیریدش:

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. (3.67 مگابایت

آهنگ سال 1975 ریلیز شده! یعنی ببین این بشر 40 سال پیش چی تو مغزش بوده اسکوتر هم اساسی به آهنگ حال داده و کار رو از حالت عرفانی به بالا و پایین پریدن یا همون ژانر Jumpstyle برده . اسکوتر یکی از بهترین گروه های کاور کردن هستن و کارهای زیادی از اونا در این تاپیک معرفی خواهد شد!

Koto هم کار رو کامل با سینتی سایزر زده فقط! که باید گفت

14 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    کار بعدی از یه گروه ناشناس هستش که من سرچ کردم سایت ها رو دیدم نوشتن آرمین یه کاری رو کاور کرده از Placebo منم گشتم دیدم یه سری همچنان رادیو شو آرمین رو کلا به حساب آرمین میذارن! آرمین یه کار کاور شده از Placebo به اسم Running Up That Hill (Kate Bush) رو که توسط گروه Supersaw بوده در ASOT شماره 237 پلی کرده .

سبک کار اصلی راک محسوب میشه البته Alternative هستش دقیقا و سبک کار کاور شده طبیعتا ترنس!

کار بسیار زیبایی هست و جالبته بدونید این کار اصلا ریلیز رسمی نشده و فقط آرمین تو رادیو شوش پلی کرده ! معلوم نیست اون گروه خودشون دادنش به آرمین یا چی معلوم نیست!!!

10 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    آهنگ بعدی از یکی از خوب های سبک دنس/ترنس یعنی Darude که یکی از معروفترین آهنگ های دنیای بازی های کامپیوتری رو کاور کرده آهنگ I Ran از A Flock Of Seagulls که در GTA - Vice City جز ترک لیست محبوب بود! یه آهنگ راک شدید! که خیلی قشنگ به ترنس کاور شده! حتما گوش بگیرید اگه بازی کرده باشید مطمئنا به محض آغاز آشنا خواهد بود! Blake Lewis وکالیست کار Darude هستش که خوب کار کرده و شبیه ش خونده انصافا!

11 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    میرسیم به یکی از زیباترین آهنگ های تاریخ موسیقی یعنی آهنگ Self Control این آهنگ اصلش ماله Laura Branigan خواننده آلمانی هستش که اونو انگلیسی خوند! ظرف کمتر از یه روز این آهنگ تاپ چارت آلمان شد کمی بعد همون نسخه انگلیسی زبان ولی با سبکی متفاوت توسط آهنگساز-گیتاریست-خواننده ایتالیایی Raff دوباره نوشته شد و Raff هم همخوانی کرد این آهنگ هم در کمتر از یه روز تاپ چارت ایتالیا شد اصلن یه وضی! این آهنگ رده شماره تاپ چهار تاپ 100 بیلبورد در همه ژانرها و رده 2 تاپ 100 ژانر دنس رو برای نسخه ای که خود Laura Branigan خونده در دست داره سبک آهنگ Laura Branigan بیشتر Synth-pop, Disco محسوب میشه ولی آهنگ Raff بیشتر شبیه راک هستش و عنصر اصلیش گیتار هستش .

این آهنگ اندازه Adagio For Strings شایدم بیشتر کاور داره! از ریکی مارتین بگیر تا خواننده محبوب اسپانیایی Soraya Arnelas همگی کار رو کاور کردن ولی ما چون ایجا بحث الکترونیک هست کارهای شاخ رو براتون میذارم شاخ ترین کاور تو سبک الکترونیک از گروه معروف Infernal هستش که این کلیپ 3gp خیلی قشنگی ازشون داشتم همون رو پیوست کردم فایل زیپ همونه! این کلیپ از روش آرش کپی کرده و آهنگ دست ها بالا رو کپ زده!

Paffendorf هم یه کاور خوب ازش تو سبک ترنس داره که بد نیست ولی این آهنگ فضاش به ترنس نمی خوره و هاوس و دنس هستش بیشتر فضاش

این آهنگ رو من خیلی دوست دارم واسه همین چند جور کاور و دو تا نسخه اصلی رو پیوست کردم این آهنگ میکس و مسترش کار استاد Giorgio Moroder هستش که طبیعیه بی نقص هستش! مرحوم Laura Branigan در سال 2004 فکر کنم فوت کرد در سن 47 سالگی اگه اشتباه نکنم!

10 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    چند روز پیش که داشتم این آهنگه Antillas وFiora رو گوش میکردم گفتم این چیزایی که میخونه چه آشناست!!بعد امروز اتفاقی داشتم یه چند تا ترک اتقاقی از Trance Nation America Vol.2 گوش میکردم که رسیدم به Plummet - Damaged.دیدم آره خودشه!
    این گروهه Plummet هم از Plumb فکر کنم کاور کرده!یعنی اصله آهنگ ماله Plumb هست.
    البته اینطور که تو سینگله Plummet - Damaged نوشته Antillas رمیکس کرده.ولی نمیدونم چرا اسمه خودش رو آهنگه معلوم نیست رمیکسه کاوره چیه!ولی چون اسم خودش رو آهنگه کاوره فکر کنم.,ولی خب کاور هم نباشه بالاخره یه کاوری تو این پست رو اومده.
    ورژنه اصلیه آهنگ خیلی قشنگه.کاره Antillas هم همینطور.ولی این گروهه Plummet تر زدن به آهنگ

Plumb - Damaged
    Plummet - Damaged
    Antillas Ft Fiora - Damaged

ویرایش توسط Polarstern : 2012/06/25 در ساعت 04:02 PM

9 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط TranceaweSome تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    چند روز پیش که داشتم این آهنگه Antillas وFiora رو گوش میکردم گفتم این چیزایی که میخونه چه آشناست!!بعد امروز اتفاقی داشتم یه چند تا ترک اتقاقی از Trance Nation America Vol.2 گوش میکردم که رسیدم به Plummet - Damaged.دیدم آره خودشه!
    این گروهه Plummet هم از Plumb فکر کنم کاور کرده!یعنی اصله آهنگ ماله Plumb هست.
    البته اینطور که تو سینگله Plummet - Damaged نوشته Antillas رمیکس کرده.ولی نمیدونم چرا اسمه خودش رو آهنگه معلوم نیست رمیکسه کاوره چیه!ولی چون اسم خودش رو آهنگه کاوره فکر کنم.,ولی خب کاور هم نباشه بالاخره یه کاوری تو این پست رو اومده.
    ورژنه اصلیه آهنگ خیلی قشنگه.کاره Antillas هم همینطور.ولی این گروهه Plummet تر زدن به آهنگ

Plumb - Damaged
    Plummet - Damaged
    Antillas Ft Fiora - Damaged

Plummet گند نزده به کار عزیز اونی که تو میکس آلبوم Trance Nation America Vol.2 هستش ورژن ارجینال نیست و ریمیکس هستش! نسخه اصلی تو Dream Dance Vol. 30 هست می تونی گوش بگیری به جرات میگم قشنگتر از Antillas Ft Fiora هم کار کرده!!!

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین