کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: آهنگ های پخش شده در یورو 2012 شبکه 3 و آهنگ های رسمی

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,713 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana

آهنگ های پخش شده در یورو 2012 شبکه 3 و آهنگ های رسمی

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

درود

آهنگ های زیبایی در یورو 2012 پخش میشه . رویداد های مهم چندین نوع آهنگ رسمی دارند . یکیش Anthem یا همون افتتاحیه در لفظ عام هستش که معمولا تا آخر رقابت ها هر روز می شنوید! دوره قبل با آهنگ Euro 2008 از Rollo Armstrong خاطرات زیادی برای دوستان به جا مونده! اون آهنگ رو از این صفحه دانلود کنید:

اون آهنگ باعث شد بازم Anthem رو بدن به Rollo Armstrong که همون آهنگ 2008 رو دوباره کار کرده و اینم قشنگ شده! این آهنگ رو پیوست کردم آهنگ اولی!

شبکه 3 خودش موقع شروع و تموم شدن بازی ها یه آهنگ ناشناس پخش میکنه! این آهنگ معلوم نیست کار کیه! بعضی ها میگن کار یه ایرانیه که بعید هم نیست من هر چی سرچ کردم هیچی پیدا نکردم و آهنگ بعیده رسمی از یورو 2012 باشه و کار بچه های داخله! کار خیلی قشنگه! به کسی که ساخته تبریک میگم! آهنگ رو با کیفیت بالا M4A 128kbps VBR پیوست کردم اگه می خواید کیفیت 320 رو داشته باشید از لینک های زیر استفاده کنید:

هیپ فایل:

آپلودباز:

فرقی از نظر کیفیت ندارن با نسخه پیوست شده!

این رویداد ها معمولا یه آهنگ وکال داره و با خواننده که معمولا بسیار ریتمیک و در سبک دنس هم هستش به عنوان آهنگ رسمی یاد میکنن که این دوره آهنگ خانم Oceana به اسم تابستان بی پایان یا Endless Summer هستش که آهنگ قشنگیه این آهنگ از آدرس زیر دانلود کنید :

چند تا آهنگ رسمی دیگه هم هست مثلا pitbull و چند نفر دیگه هم آهنگ ساختن ولی چرته و پرته! اینا رسمی هستن! این تاپیک هم بعد از یورو با تاپیک آهنگ های پخش شده از تلویزیون ادغام میشه!
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

16 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,407 بار در 648 ارسال
    House
    Tiesto
    اون ساند تراک شبکه سه که اصلا ضایع معلومه کاره ایرانیه ولی اهنگ قشنگیه .

5 کاربر زیر از saeedimilad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 2 ارسال
    Trance
    None
    سلام ممنون از آهنگهایی که گذاشتید
    یه آهنگی هست که شبکه سه وقتی گلهای منتخب جام رو پخش میکنه روی متنش پخش میکنه. اون آهنگ رو دارید؟
    پریشب جاودانی میگفت آهنگ رسمیه مسابقاته، ولی من دوتا آهنگی که به اسم آهنگ رسمی بود رو دانلود کردم هیچکدوم اون نبود
    هم اونی که 10 مگ هست و هم اونی که 4 مگ هست هر دو رو دانلود کردم هیچکدوم نبودن

4 کاربر زیر از fantasia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,713 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط fantasia تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام ممنون از آهنگهایی که گذاشتید
    یه آهنگی هست که شبکه سه وقتی گلهای منتخب جام رو پخش میکنه روی متنش پخش میکنه. اون آهنگ رو دارید؟
    پریشب جاودانی میگفت آهنگ رسمیه مسابقاته، ولی من دوتا آهنگی که به اسم آهنگ رسمی بود رو دانلود کردم هیچکدوم اون نبود
    هم اونی که 10 مگ هست و هم اونی که 4 مگ هست هر دو رو دانلود کردم هیچکدوم نبودن
    دقت نکردم تا حالا ولی ترک رسمی که ماله اون خانم ه ست که وکال داره و ترک Anthem هم که همونیه که گذاشتم احتمالا این ترک یکی از کشورهاست چون هر کشوری یه ترک رسمی داره تو این مسابقات باید گوش بدم و بگردم . هر کی تونست ضبطش کنه با موبایلی چیزی اینجا بذاره تا پیداش کنم!

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 2 ارسال
    Trance
    None
    یه فایل تصویری از سایت شبکه 3 پیدا کردم که آهنگ متنش همین آهنگیه که میگم. کیفیتش یه مقدار پایینه ولی آهنگش مشخصه، این لینک دانلودشه:

براتون ممکنه آهنگ رو با فرمت با کیفیت پیدا کنید؟

کاربر زیر از fantasia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 56 بار در 23 ارسال
    Rock-Alternative
    ATB
    نقل قول نوشته اصلی توسط fantasia تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    یه فایل تصویری از سایت شبکه 3 پیدا کردم که آهنگ متنش همین آهنگیه که میگم. کیفیتش یه مقدار پایینه ولی آهنگش مشخصه، این لینک دانلودشه:

اره اگه اهنگ خالیش باشه خلیی توپه من کاملش دارم ولی توش خواننده می خونه اون نمی خوام

کاربر زیر از tirazhe_m عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,202 بار در 575 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    آقا معلوم نشد که این موزیک از شبکه 3 پخش میشه کار کی هست و اسم کاملش چی هست؟ خیلی توکفشم

کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 284 بار در 64 ارسال
    Trance
    Above & Beyond

آهنگ خیلی قشنگیه، اگه تونستین آهنگ اصلی رو بذارین ممنون میشم.

کاربر زیر از Reza Uplifting عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: