کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: Ali Van Jay Feat. Ramin S.T

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 2 ارسال
    Trance
    Cosmic Gate

Lightbulb Ali Van Jay Feat. Ramin S.T

این کارم برای چند ماه پیش هست ولی بد نیست گوش کنید
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

9 کاربر زیر از ali_van_jay عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 11,927 بار در 1,770 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    :119: آفرین عالی بود وکالشم خوب بود بسی لذت بردمی. ریتمش تقریبا شبیه آهنگ های Basshunter هست ملودی بک گراندشم شبیه آهنگ Chicane - Poppiholla هست همون آهنگی که سیاه پوسته تو خیابون راه میافته و یه زنی رو نجات میده. در کل خیلی خوب بود.:119:
    ویرایش توسط 76107611 : 2012/06/09 در ساعت 06:55 PM

3 کاربر زیر از 76107611 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,696 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

چرا وکال از اول فارسی نبود؟ فارسی خیلی بهتر بود به نظرم تا انگلیسی! سبک کار هم ترنس نیست همون طور که سعید گفت تو مایه های کلاب هستش درسته؟

قشنگ کار شده تو سبک خودش قشنگه واسه ماشین ردیفه!

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    اگر امکان داره یک بیوگرافی کلی از خودتون اگه دوست داری بزار که چند سال داری آهنگسازی میکنی
    این اهنگ خیلی حرفها برای گفتن داشت - نوع فیت وکالش برام جالب بود
    با اینکه مشکلات ریزی داره اما خیلی در موردش تفکر کردم فقط بگم احسنت آفرین به این پشتکار
    پس اشخاصی هنوز هستند که میفهمند دارند چیکار میکنند - منتظر حضور سبزت هستم برای کاری جدید در آینده
    خوش اومدی به انجمن / دوست دارم بدونم الگوهای ذهنیت چه آرتیستهایی هستند
    با سپاس از شما

3 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Cosmic Gate
    نقل قول نوشته اصلی توسط 76107611 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    :119: آفرین عالی بود وکالشم خوب بود بسی لذت بردمی. ریتمش تقریبا شبیه آهنگ های Basshunter هست ملودی بک گراندشم شبیه آهنگ Chicane - Poppiholla هست همون آهنگی که سیاه پوسته تو خیابون راه میافته و یه زنی رو نجات میده. در کل خیلی خوب بود.:119:
    ممنون لطف دارید . ولی فکر نمی کنم شبیه Poppiholla شده باشه

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Cosmic Gate
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    درود

چرا وکال از اول فارسی نبود؟ فارسی خیلی بهتر بود به نظرم تا انگلیسی! سبک کار هم ترنس نیست همون طور که سعید گفت تو مایه های کلاب هستش درسته؟

قشنگ کار شده تو سبک خودش قشنگه واسه ماشین ردیفه!
    خیلی ممنون از لطفتون ، نه کلاب نمی شه کفت بین Euro Dance با Vocal Trance شده

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو جدید
    Trance
    Cosmic Gate
    نقل قول نوشته اصلی توسط psystyx تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اگر امکان داره یک بیوگرافی کلی از خودتون اگه دوست داری بزار که چند سال داری آهنگسازی میکنی
    این اهنگ خیلی حرفها برای گفتن داشت - نوع فیت وکالش برام جالب بود
    با اینکه مشکلات ریزی داره اما خیلی در موردش تفکر کردم فقط بگم احسنت آفرین به این پشتکار
    پس اشخاصی هنوز هستند که میفهمند دارند چیکار میکنند - منتظر حضور سبزت هستم برای کاری جدید در آینده
    خوش اومدی به انجمن / دوست دارم بدونم الگوهای ذهنیت چه آرتیستهایی هستند
    با سپاس از شما
    نه بابا خیلی هم خوب نشده این کارم برای پارسال بود شما لطف دارین ، در مورد وکال هم من عضو یک گروه راک هستم و وکال هم خواننده گروه هست

2 کاربر زیر از ali_van_jay عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.