کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: خرید فوری میدی کیبورد

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller

خرید فوری میدی کیبورد

سلام.

دوستان احتیاج به خرید میدی کیبورد 4 یا 5 اکتاو مدل keystudio دارم هر کس داره و میخواد بفروشه لطفآ به من اطلاع بده.

ممنون از همه.

2 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    فکر نکنم اینجا کسی داشته باشه

اگه فوری احتیاج داری یه سر برو جمهوری

ولی اگه دستدوم می خوای بحثش جداست برو Persian Singers و اونجاها هم بزن آگهیتو!

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Schiller
    مرسی آرمان. تو پرشین سینگرز آگهی خرید زدم میخواستم دست دوم تمیز پیدا کنم که زیاد هزینه نکنم.

دوستان اگر کسی تو جمهوری فروشنده با انصاف میشناسه به من اطلاع بده.

ممنون

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    دقیقا اینجا کمتر کسی داره. چون farhad mahdavi proyal oceanic اینها هم ندارن. بیشتر همون persianmusic.org رو نوازندگی مانور میده. ولی کارکرده خوب اونیکه 4 5 ماه ازش گذشته باشه وگرنه یکسال دستش باشه بنظرم آدم بره آکبند بخره بصرفه تره.کلاویه ها حساسن. میخری , 3روز کار میزنی میبینی صدای فنرش دراومده. الکی میگن که خریدم گذاشتمش کنار بهشم دست نزدم

4 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Schiller
    آره مرتضی من خودمم دارم به این نتیجه میرسم که برم آک بگیرم خیاله خودمو راحت کنم. البته من دنبال یه چیز دم دستی میگردم
    پولم ریف بشه میخوام پیانو دیجیتال بگیرم.

3 کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    آها اونجوری میخوای. این موسسه های آموزش موسیقی هست. از کم سابقه ترین تا پرسابقه ترین, اینها کاکرده دارن. چون واسه نوآموزا زیاد میارن. کیبورد میارن نه میدی کنترلر

من خودم پارسال همین تو ذهنم بود. رفتم یه yamaha psr e413 خریدم که تم های غربی داشه باشه. فکرکنم 400تومن خریدم .میدی کنترلر هم هست که بخوای با daw هم قطعه ای اجرا کنی. e423 تم های شرقی داشت نخریدم.
    فکرکن کلید cut off و resonance هم داره. من نظرم اینه که چیزی مابین مثل همین e413 باشه که از حداقل با این کلیدهاش یه حالی از sunthesizer هم برده باشی . یکنواخت نشه واست
    ولی نهایتا اگه مدلی دیگه و پایین ترهم گرفتی اشکال نداره. فقط میدی یا پورت usb داشته باشه

3 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.