کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: سلام این اولین موزیک من توی این فروم هست / امیدوارم دوست داشته باشید /( Falling In LOVE ( P.T - Original Mix

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 278 بار در 37 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

سلام این اولین موزیک من توی این فروم هست / امیدوارم دوست داشته باشید /( Falling In LOVE ( P.T - Original Mix

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

11 کاربر زیر از Payam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش سایر سبک ها
    تشکر شده 2,912 بار در 406 ارسال
    Metal
    None
    قشنگ بود پیام جان،مرسی
    چون soundcloud فیــلتر بود و شنیدنش برای برخی دوستان سخته، توی خود انجمن هم آپلود کردم.
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط Maximus : 2012/05/15 در ساعت 12:21 PM

6 کاربر زیر از Maximus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,707 بار در 18,035 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    قشنگ بود

به نظرم از کارهای آرمین و Anthem ASOT 550 الهام گرفتی و کلا تریپ آرمینی بود آهنگ! اون وکال وسط کار نبود به نظرم بهتر میشد!

تریپ Anthemی بود

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    سلام دوست عزیز. ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم.
    کار قشنگی بود. میشه بیشتر راجبش توضیح بدید ؟ لیبلی چیزی داره ؟ با چه پلاگین هایی کار میکنید ..

ممنون

5 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Trance
    Armin Van Buuren
    سلام دوستان // از اینکه وقت گذاشتید و موزیک رو گوش دادید ممنونم و از دیدن نظراتتون خوشحال شدم // همونطور که دوستمون گفت من بیشتر موزیک های اخر خودم رو از موزیکهایی که Armin Van buuren توی اپیزودهای A State of trance میکس میکنه الهام گرفتم // من حدودا 2 سال هست که کارها رو توی استودیوی شخصی خودم تولید میکنم // سبکهای مختلفی مثل Drum & Bass / ElectroHouse / Ambient / Noise / Experimental / instrumental rock رو به ترتیب توی این دو سال کار و تجربه کردم که توی پیج من با این لینک : تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. میتونید گوش بدید ...
    در مورد کار اخر قسمت وکال وسط اهنگ سمپل هست و اتفاقا چند سمپل مختلف رو کنار هم قرار دادم تا بتونم یه وکال یه دست در بیارم که خیلی هم کار سختیه EQ کردن و یه دست کردن و Tune کردن چند سمپل مختلف ولی مطمئنا اجرای وکال به صورت زنده بسیار پویا تر و گیرا تر خواهد شد ... // پلاگین هم معمولا از Massive و Sylenth استفاده میکنم // در مورد لیبل هم چندتا از کارها رو توی Beatport و چنتا سایت دیگه به توسط یه لیبل به نام ( Apposite Recordings ) رلیز کردم ولی این کار اخر هنوز رلیز نشده ...

در ضمن بقیه کارهای ترنس خودم رو در مجموعه ای تحت عنوان (Back to Energy Sources ) توی پروفایلم قرار دادم که خوشحال میشم نظرتون رو در باره اونا هم بدونم ...

موفق باشید

پیام
    ویرایش توسط Payam : 2012/05/15 در ساعت 03:38 PM

10 کاربر زیر از Payam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    دوست عزیز اون چند تا کار ریلیز شده رو لینک بدید که بگردیم و پیدا کنیم و گوش بگیریم!

2 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Trance
    Armin Van Buuren
    این یکی از کارهای من هست سبکش الکترو هاوس هست به نام (( I Hate Myself )) در Beatport :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    رلیز دز Juno و Amazon :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یه کار دیگه تو سبک التروهاوس به اسم (( Planetary Dance )) در Beatport :

6 کاربر زیر از Payam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    دو تا ترک پیام عزیز با کیفیت پایین . خوشون خواستن کیفیت بالاتر رو تو مدیافایر برای دوستان آپلود کنن:

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Trance
    Armin Van Buuren
    میلاد جان ممنونم داداش // چنتا از کارها رو به زودی توی MediaFire اپلود میکنم // Thanks again

2 کاربر زیر از Payam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    Trance
    DJ Tatana
    Planetary Dance رو گوش دادم اولش یه کم خلوت بود و شباهتی به الکتروهاوس نداشت! خیلی لایه هاش کم بود ولی کم کم شلوغ شد و ترک خوبی بود تو سبک الکتروهاوس فکر کنم این بیشتر هاوس بود تا الکترو

I Hate Myself رو هم گوش دادم دموش رو . این بهتر به نظر میاد کامل نیست و نمیشه خوب بررسی کرد ولی بیشتر رو فاز کسایی مثل Skrillex هستش و کمتر هاوس به نظر میاد .

هر دو تا کار حرفه ای و به روز هستن تبریک میگم بهت!

2 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین