کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: demo

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 48 بار در 12 ارسال
    Trance
    Infected Mushroom

demo

دوستان این دمو جدید سایکدلیکیمه
    در حقیقت مشکل مسترینگ وجود داره .. فکر میکنم بیشتر هم بخاطر نداشتن مانیتورینگ و هدست خوب هست و ولی از دوستان میخوام اگه ترفندی یا نکته توی مسترینگ در زمینه psychdedelic دارند راهنمایی کنند ممنون میشم
    مخصوصا در مورد فرکانس های لید ها و پد ها
    fl studio v 10
    tempo 137bpm
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط cna : 2012/05/07 در ساعت 07:13 PM

5 کاربر زیر از cna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,725 بار در 18,040 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

گوشیدم!

تا حوالی 1:10 دقیقه معلوم نیست چیکار میکنی! ولی از اون به بعد بهتر میشه . من بیشتر از اون صدایی که از دقیقه 1:37 به کار اضافه میشه خوشم اومد روش کارکنی قشنگ میشه . مستر هم که تعطیل می باشد!

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Infected Mushroom
    درود
    داش میلاد اینجا فروم خیلی خلوته ها ....
    من دوست دارم با کمک بچه ها سایکدیلیک عالی بدیم بیرون ولی انگار کسی پایه نیست

من ایده های فانتزی زیادی تو سرم دارم

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Infected Mushroom
    اول کار رو هم متوجه نشدی بخاطر اینه که خواستم یکم هوای داب بگیره ولی در نیومده

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Infected Mushroom
    قدیما خیلی سایت شلوغ تر بود اون موقع pedrambayat بود فک کنم فعالیت داشت اینجا

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,725 بار در 18,040 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط cna تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    قدیما خیلی سایت شلوغ تر بود اون موقع pedrambayat بود فک کنم فعالیت داشت اینجا
    پدرام ادمین قبلی بود!

بچه ها زیاد درگیر سای نیستن!

کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

cna

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط cna تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دوستان این دمو جدید سایکدلیکیمه
    در حقیقت مشکل مسترینگ وجود داره .. فکر میکنم بیشتر هم بخاطر نداشتن مانیتورینگ و هدست خوب هست و ولی از دوستان میخوام اگه ترفندی یا نکته توی مسترینگ در زمینه psychdedelic دارند راهنمایی کنند ممنون میشم
    مخصوصا در مورد فرکانس های لید ها و پد ها
    fl studio v 10
    tempo 137bpm
    با سلام خدمت دوست گرامی خسته نباشید - این سبکش Psychedelic Trance بود ؟ ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! مطمئن هستید ؟
    این سبکش چیز دیگه ای هستش عزیز - اگر تمپوی 137 BPM داری کار میکنی پس ساب ژانرت پراگرسیو هستش اما این اصلا پراگرسیو نیستش - تنها نکته ی جذابش ملودی های میانیش بوده اما این Psytrance نیست . برای ساختن این سبک باید تجاربی کسب کنید تا بدونید باید بیس و کیک آهنگتونو چطوری بسازید ( من توصیه میکنم در ماه حداقل 50 آلبوم Psy بشنوید تا بتونید قدرت تمایز این سبک رو با سار سبکها داشته باشید )
    بحث روی مسترینگ اصلا نیست این دمو در ابتدا بیس لاین House را به خودش گرفت تا Psytrance
    Psychedelic Trance = تنوع در ذهن ایجاد کردند با بیس لاین های گیرا و با روح
    شما به آلبومهای 2012 بزرگان پراگرسیو سای مانند Ovnimoon - Sideform - Neelix - Zyce - Flegma - Atmos - zorba - alternative Control را حتما بشنوید تا متوجه ی نوشته هام بشید

3 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 421 بار در 83 ارسال
    Psychedelic
    None
    سلام
    ب نظر من شما اگه رو سبک هاوس کار کنی خیلی موفق تر خواهی بود تا سبک سای ترنس!
    چون اصلا سبک سای ترنس خیلی متفاوت تر از این بحث هاست.
    رفته رفته سبک های بازاری ک فقط برای عوام ساخته میشن (هاوس) داره در سبک هایی همچون سای ترنس نفوذ میکنه و خیلی از آرتیست ها ( ک رییسشون اینفکتت ماشروم هستش) ، دارن سای رو ک بر محور تم و تم نویسی می چرخه ، نابود میکنن.
    من هنوز ک هنوزه آهنگ های بزرگانی چون :استریکس،سایدفورم،آنتاگون اتما،یورکن ، و ... رو میشنوم از خودم خجالت میکشم!!
    از شما و تمام دوستانی ک میخوان وارد ساخت آهنگ سازی تو سبک سای ترنس بشن خواهش میکنم ک تکلیفشون رو مشخص کنن،و ناخواسته این سبک رو از مسیرش ک ب دور از هرچی آهنگه بازاریه منحرف نکنن!!
    دلیل عصبانیت من نفوذ ب شدت پر سرعت آهنگ های بازاری و عوام پسند در بیشتر سبک هاست!!!
    چ بسا فردا روزی آهنگهای سنتی کشور خودمون هم شاید درگیر این مسایل بشه!!!
    خواهشا سای رو از ریشه و تمی ک باعث تمایزش از سایر سبک ها شده دنبال کنید و بعد اقدام ب ساختش کنید چون این سبک واقعا خاص هستش و اگر بازاری بود و با دو س روز آهنگسازی میشد جمش کرد تا الان خیلی بیش از اینها در جهان اسمش سر زبان ها بود.
    تشکر.

5 کاربر زیر از DARKLAND عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.