کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: اهنگ من_sorry

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock

اهنگ من_sorry

سلام
    این یکی از اهنگهای بنده که چند ماه پیش ساختمش. امیدوارم خوب شده باشه...بشنویدش خوشحال میشم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

7 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    بالاخره این آهنگو که 2 ماهی هست دارم هر روز می شنوم را گذاشتی - به نظرم این بهترین آهنگت هست که تا الان ساختی عزیز . یک مسئله ی مهم که هست یادت رفت : اینه که اون بکگراندی که برای ساخت این آهنگ نوشتی رو باید اینجا قرار بدی همونی که برام ارسال کردی واقعا فوق العاده هستش و اینو از ذهن خلاقت می بینم - این آهنگ خصوصا دقیقه ی 02:33 پسر تمام زندگیمو دادم دست آهنگ که منو اونجایی ببره که تو هدفت بود و اینکار رو کرد . به حال و هوای معذرت خواهی و پوزش از عشقم برد - صالح نمونه ای پسر ///////// ملودیهات گیراست و خصوصا این آهنگت منو میخکوب کرده ......... شاید باور نکنی این آهنگ و Staying Power 2 را دارم هر روز می شنوم و ازشون انرژی میگیرم . احسنت بر تو اما متن تم ساخت این آهنگو حتما بزار

4 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss_saleh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام
    این یکی از اهنگهای بنده که چند ماه پیش ساختمش. امیدوارم خوب شده باشه...بشنویدش خوشحال میشم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    شما که کارات انقدر باحاله چرا رسمی ریلیز نمیکنی؟!؟!؟!؟! حیفه به خدا

5 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    اقا مهدی ممنون اهنگو شنیدید....در رابطه با ریلیز به دلیل کمبود امکانات چون هنوز نتونستم اهنگی بسازم که خودم یک رضایت حداقلی ازش داشته باشم تلاشی نکردم ولی قطعا به فکرشم در اینده ای نزدیک این کار رو کنم
    ممنون

4 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

آقا گوشیدم! از دقیقه 2:30 چیکار میکنی جدا کولاکه اون یک دقیقه ! ولی من زیاد تا قبل اون حال نکردم! اومدم بیام بگم ضعیف ترین آهنگت بود که 2:30 به بعد شروع شد پسر چرا تو هلندی ، آلمانی ، آمریکایی جایی به دنیا نیومدی! ببین می تونی تو لیبل Proyal ریلیز داشته باشی ...

کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان