کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: فروشگاه انقلاب ترنس

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,691 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone

فروشگاه انقلاب ترنس

بچه ها هر گونه خريد و فروش تو اين تاپيك انجام ميشه.

هركي هر چي ميخواد بخره يا ميخواد بفروشه اينجا مطرح كنه . ( آلبوم - گوشي - قطعات كامپيوتر ) ...

من خودم يه DVD Writer نياز دارم. هر كي داره با قيمت مناسب همين جا قيمت بده.

8 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,718 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    دی وی دی رایتر جز وسایل با قطعه مکانیکی هست و خرید دست دومش منطقی نیست من بهت پیشنهاد نمیدم دست دوم بخری یه رایتر نو مارک پایونیر بگیر که من خودم یه ضرب 100 تا دی وی دی رو تو یه روز باهاش رایت کردم و هیچ کدوم رو نسوزند و همه هم سالم بود! تا حالا دی وی دی رو خراب نکرده و می تونه رو دی وی دی 16 ایکس با سرعت 22 ایکس رایت کنه! lite-on و LG و سامسونگ هم داشتم یا تو اداره دارم ولی LG معمولا بعد یکی دو ماه صداش آدم رو کر میکنه! لایت اون سی دی زیاد می سوزونه و زود هم خراب میشه و سامسونگ هم کلا تو رایتر زیاد خوب جوای نداده و بیابین هستش .

من قبل گرونی پایونیر رو خریدم 32 تومن بعد این بالا رفتن دلار شد 40 تومن ...

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Gai Barone
    من Light-on دارم دي وي دي رامم لايتونه. رايترش رو هم داشتم دادم به يه بنده خدايي ديگه موفق نشدم ازش پس بگيرمش . خلاصه الان دنبال يه دي وي دي رايتر خوبم

3 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    منم هم جنین البته پولش رو ندارم :-d

ASUS دارم جدیدا فقط DVD خامای گرون رو خوب رایت می کنه و مثلا FINAL و ازین قبیل بندازی توش می سوزونه نا مرد

درش هم که سوزنی میاد بیرون.یعنی تسمش هم خراب شده!
    امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 11,927 بار در 1,770 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    یه سایتی هست که از این قبیل اجناس رو ملت اونجا به هم میفروشن. خیلی جالبه من هر روز بهش سر می زنم. یه نفر مثلا هارد دیسک میفروشه قیمت پایه رو اعلام می کنه بقیه هم قیمت پیشنهاد می کنن. بالاترین پیشنهاد برنده مزایده میشه.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از 76107611 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,497 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    اسن رایترهای sonyو lite-on, samsung, اینها واسه استفاده ی معمولی و جز کالاهای لوکس حساب نمیشه. البته من فقط asusو lite-on رو داشتم.
    ولی آقا نمیدونم Plextor رو شنیدین یا نه؟ کارخونش فقط Dvd-writer تولید میکنه یه دوست صمیمیم اینو چندسال پیش خریده بود 120تومن که الان 60هزار تومن شده.

عجب کالای لوکسیه این plextor. نه تنها خودش نرم افزار انحصاری واسه رایت داره و شما میتونین مثل تراکتور dvd رایت بزنین. دفترچه راهنما و قطعات زاپاس مثل پین ها ی مختلف . یک dvd رایگان خود شرکت plextor که Re-write هست داره. و روکشهای مختلف واسه اینکه طرحش به کیس شما بیاد.

3 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Gai Barone
    آخه من نمیخوام براش زیاد پول خرج منم . با یه چیز ارزون تر هم کارم راه میفته.

من تعریف pioner رو زیاد شنیده بودم اما این مارک که گفتی رو ندیدم تا حالا

3 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,718 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    وحید گفت ارزون می خواد والا پلکستور و یاماها هم هستن تو گرون قیمت ها اونا واسه حرفه ای هاست ...

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 199 بار در 75 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    سلام بر دوستان بنده فروشنده ی باندل مو پلی 3 بهمراه نویگیشنش
    باندل مو 70 در حد اک ریجن2
    نویگیشنم فقط باز شده کارکردش همش 1 ساعت بوده باهم 40 تومن

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,734 بار در 465 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    سلام.

من جدیدترین نسخه FL با تمام VST ها و اضافاتش مثل Nexus رو میخواستم بخرم.چون رفتم دانلود کنم دیدم خیلی حجمش زیاده و نمیتونم.اگر عزیزی میتونه اینو برای من جور کنه خیلی ازش ممنون میشم.
    امضای ایشان