کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: آلبوم با همکاری آهنگسازان انجمن

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Exclamation آلبوم با همکاری آهنگسازان انجمن

سلام خدمت مدیر محترم سایت و همه بچه های فهیم و ترنس باز سایت
    من یه پیشنهادی داشتم: اینکه شماها که انقدر کارای خوبی رو میتونید بسازید چرا یه آلبوم میکس (مثل کارای ASOT آرمین یا ISOS ریچارد) منتشر نمیکنید
    مثلا همه کسایی که میتونن کار حرفه ای ارایه بدن کاراشونو بفرستن و توسط یک یا چندتا از DJ های خوب سایت ترک ها میکس بشه و یه آلبوم درست و حسابی ازش دربیاد
    فکر کنم ایده بدی نباشه
    اینجوری تقریباً کار اکثر بچه ها شنیده میشه و هم یه حرکت رو به جلو در جهت ترویج ترنس و موسیقی الکترونیک در ایران هست
    امیدوارم دوستان با همکاری مدیر محترم این ایده رو عملی کنن

8 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    قبلاً همچین آلبومی رو محسن عزیز میکس کرده.اما اون بیشتر جنبه ی کامپیلیشن داره، یعنی همون سینگل آرتیستای ایرانی رو تو یه آلبوم میکس جمع کرده بود. اسمش Takeoff To Iran (یا شایدم تهران بود :دی) هست...

5 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    حالا اگه نسخه جدیتری از این کار هم ارایه بشه فکر کنم بد نباشه ، البته بیشتر منظور من آهنگای بچه های انجمن بود تا میکس و جمع آوری آهنگای پرودوسرهای دیگه ایرانی

3 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 61 بار در 20 ارسال
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حالا اگه نسخه جدیتری از این کار هم ارایه بشه فکر کنم بد نباشه ، البته بیشتر منظور من آهنگای بچه های انجمن بود تا میکس و جمع آوری آهنگای پرودوسرهای دیگه ایرانی
    داداش من پایه ام...اگه تصمیم به انجام چنین کاری گرفتید خبرم کنید

کاربر زیر از ETSOMNA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط ETSOMNA تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    داداش من پایه ام...اگه تصمیم به انجام چنین کاری گرفتید خبرم کنید
    خب مثل اینکه باید یه فراخوان بدیم ، چون ظاهراً اینجور که معلومه استقبال زیادی از این پیشنهاد نشده هنوز
    جداً کاره خیلی خوبیه ولی نمیدونم چرا هنوز کسی (جز ETSOMNA گرامی) به صورت جدی اعلام آمادگی نکرده

2 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    خیلی عجیبه من اصلا این تاپیک به این توپی رو ندیده بودم

اتفاقا خیلی جالبه امروز داشتم به همی موضوع فکر می کرد که من حتما باید 2-3 نفری کار کنم و بعدبتونم یاد بگیرم تنهایی آهنگ بدم که امروز این تاپیک رو دیدم (بعد 100 روز بعد از احداث تاپیک!!!!!)

من هم پایه هستم فقط مشکل اینه که من از Ableton Live استفاده می کنم واینجا بیشتر بچه ها و حتی خود تو از FL استفاده می کنین که کار رو خیلی خیلی سخت می کنه این قضیه

سوایاین انتقال سمپل ها از طریق اینترنت چون WAV هستن تو ایران خیلی چالش برانگیزه!اصلا دانلودش یه طرف آپلودش واقعا Pain In The A...** S s هستش!

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    آقا من تازه این تاپیکو دیدم!!! من 3 پایه ام واسه این قضیه... البته ما که هیچی حالیمون نیست ولی همین قضیه یجور رقابت میشه و آدم انگیزه میگیره... از میلاد و بقیه بچه ها هم انتظار حمایت داریم... آرمان خان چه فرقی داره با کدوم نرم افزار؟ دوشواری نداره که. مهم آهنگسازه که خوب کارشو انجام بده و لزومی هم نداره سمپل ها یکی باشه. البته به نظر من

3 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,521 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    پوریا جان فکر بسیار خوبیه !فقط یه سبک باشه که بشه رنکینگ گرفت.هرکی هم از هرچی خواست استفاده کنه

2 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    آهان یادم رفت بگم اینی که من گفتم منظرم ترک بود

من یه ورایی با این آلبوم موافق نیستم اولا تعدامون کمه دوما اون قدر کارای قوی ای نداریم و شاید فقط مثلا 2 نفر تو سایت خوب آهنگبسازن و اون جوری 2 تا ترک آلبوم خوب میشه

در ضمن قشنگیش حس همکاریشه نه حس رقابت

من بیشتر منظورماین بودکه با هم یه ترک مشترک بسازیم

مثلا یکی ملودی و Plucked و pad ش رو بسازه یکی آرپژش رو یکی Kick , Bass , و کلا ریتم و درام دستش باشه

این مدلی منظورم بود!به همین دلیل گفتم که نرم افزار متفاوت دردسره چون برای یه پروژه مشترک خیلی بد یشه که هر کی با یه نرم افزار کارش رو بکنه مگر اینه انقدر ردیف باشه کارمون که هر کدوم محصول نهایی ای که به طرف مابل می دیم انقدر خوب و مورد پسند باشه که یه تیکه Audio بهش بدیم

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    ای بابا آرمان میزاشتی امتحانام تموم شه بعد این تاپیکمو از زیر خاک میکشیدی بیرون!!!!!!
    حالا نوع همکاری رو مشخص کنید منم که پایم اساسی ، فقط تا 5 بهمن درگیرم ، این پست رو هم فک کنم بعد از یه هفته دارم تو انجمن میزارم بس که این درسا وقتمو گرفته...

کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین