کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: صرفاً جهت اطلاع

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Question صرفاً جهت اطلاع

دوستان عزیز این یه کارِ تجربی هست که جزو اولین کارایی هست که با FL ساختم (اولین کار در سبک ترنس منظورم هست)
    اگه دوست داشتید گوش کنید و نظر بدید
    فقط قبلش بگم که کار میکس ومستر حرفه ای نداره (چون تازه کارم) اما فکر کنم ریتم و ملودی بد نباشه
    موفق باشید
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

12 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    سلام

دارم میرم 13 بدر گفتم اینو بگم بعد برم

بریک اول تو 1:02 یه کم دیر بود باید زودتر اون کیک و بیس اول رو متوقف می کردی که ملودی شروع بشه چند ثانیه اولش محو میشه

ولی برای کار اول خیلی خوب بود بهت تبریک میگم . مستر هم که نداشت یه کم شلخته بود

5 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    مستر هم که نداشت یه کم شلخته بود
    مشکل من تو میکس و مستر هست (که به نظر من مهمترین فاکتور تو موسیقی الکترونیکه)
    ایشالا خدا بخواد اون رو هم کم کم برطرف میکنم
    ممنون وقت گذاشتی و گوش کردی

2 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    دوستان واقعاً کس دیگه ای نیست که بخواد یه نظر راجع به این کار بده؟ ممنون میشم اگه منو در راه پیشرفت تو ترنس کمکم کنید

2 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 8,812 بار در 2,132 ارسال
    Trance
    Simon Templar
    اینم نظر من
    اون لیدی که ثانیه 44 میاد رو میتونی بهتر از این وارد کنی
    دقیقه 1 به نظرم کیک و بیس رو یه کم ناشیانه قطع کردی و تو ذوق میزد

پد خوبی به کار برده بودی.ملودی هم بدک نبود
    به نظرم توی وارد کردن و قطع کردن اجزا یه کم آماتور کار کردی و ضعف داری
    میتونی پخته تر کار کنی

خیلی خوب نبود ولی به عنوان کارای اول نمره خوبی میگیره
    موفق باشی

کاربر زیر از Dramxib عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    والا بنظرم کارتون خوبه و قابل تقدیره. من هم اگه انتقاداتی بگیرم اینه : معمولا ابتدای کار یه صدای باصطلاح sweep استفاده میکنن که تدریجا افزایش پیدا میکنه و میتونی بعدش کارو شروع کنی.اون صدای acid که اول استفاده میکنین خیلی یکنواخته و زیاد هم طولش دادین . اگه میخوای نگهش داری بهتره بهش تنوع بدی . بهش decay بده ,چمیدونم حتی از phaser استفاده کن. خیلی نمیتونم سحتگیرانه نظر بدم چون گفتین کار اولتونه تقریبا. نکته اخر اینکه نترس هرچی در چنته داری و حتی فکرمیکنی مسخرس بریز وسط. ممطمئنم پشیمون نمیشی. کارتو شلوغ کن از فضاهای خالی استفاده کن و بکارت اتمسفر لازم رو بده. automation هم درحد تکنیکهای امروزی نیست و گوش شنوده امروزی قبولش نداره. فیلمهای آموزشی کمک خوبی بهتون میکنن.
    بنظرم استفاده از FL رو فراموش کن. بخاش بچسب به ableton یا Reason یا logic Studio

3 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    بنظرم استفاده از FL رو فراموش کن. بخاش بچسب به ableton یا Reason یا logic Studio
    دوست عزیز مگه نه اینکه فلسفه کار تو تمام DAW ها یکی هست و فقط فرق بین نرم افزارها تو رابط کاربری و برخی ریزه کاری هاست ، پس چرا به نظر شما FL رو فراموش کنم؟ آیا واقعا نرم افزارهایی که بهش اشاره کردید انقدر نسبت به FL برتری دارن که برم سراغشون؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید

کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MJR

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    خواهش میکنم. حرفت کاملا درسته!
    میدونی علت حرف من از نظر پیشرفت با این daw در شرایط ایران بود. مشکل پرودیوسرهای الان ما ضعف دانش کافی از تکنیکهای روزه. شاید باورت نشه چندوقت پیش یه مشکلی در fl واسه یکی زاین دوستان ما پیش اومد(البته تو فیسبوک گفته بود نه اینجا ), ولی درواقع من بارها تو منابع آمورشی ableton اونو دیده بودم. fl ساپورت خوبی واسه کاربراش ایجاد نکرده برعکس مثلا ableton با ایجاد workshopهای مختلف به تشریح و انتقال مبانی پایه ای ableton پرداخته که البته به محبوبب شدن ableton هم بین پرودیوسرها شده.
    اگه میخوای پیشرفت کنیم نیاز به منابع اینترنی داریم و fl ازاین نظر گزینه خوبی واسه ما تو ایران نیست. چون تو ایران تنها منبع ما این آمورشهاست . درضمن زبان انگلیسی خودت رو قوی کن و به کلاسهای آموزش زبان برو. اینجا کسی نیست که بهت کمک کنه الا خودت. اگرهم کسی اطلاعاتی داشته باشه بهت نمیده, چون فکر میکنه از اطلاعات خودش کم میشه
    شرمنده دیگه صادقانه واقعیت ها رو گفتم. امیدوارم موفق باشی
    ویرایش توسط MJR : 2012/04/08 در ساعت 12:21 AM

6 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    شرمنده دیگه صادقانه واقعیت ها رو گفتم. امیدوارم موفق باشی
    جداً نظرم رو نسبت به FL عوض کردی ، ممنون از کمکت
    برقرار باشی و سبز

کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MJR