کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: دمو , ایده , کار آینده

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 48 بار در 12 ارسال
    Trance
    Infected Mushroom

دمو , ایده , کار آینده

میخوام اینجا براتون یه دمو از پروژه جدید که آغاز کردم که فعلا فقط ایده ای که داشتمو بداهه نواختم الانم اینجا میزارم از شما دوستان نظر بگیرم ببینم ارزش تکمیل کردن داره یا نه

اول باید بگم که این کار میکس نیست مخصوصا بیس لاین و فقط همونطور که گفتم در حد یک ایده هست که رو ملودی پیاده کردم 2% راه

شاید چیزی که گوش میدید با همه psy ها متفاوت تر باشه به علت ملودیک بودن
    اون هایی که متوجه میشند نظرتون رو بگید ممنونتون میشم
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از cna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط cna تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دمو , ایده , کار آینده
    من گوش کردم کارتو.....خوبه ، ولی خیلی جای کار داره ، یه کم تمپو کار رو بیاری پایینتر فکر کنم بهتر بشه ، به نظرم خیلی ریتمش تند بود
    ولی در کل ملودی کار متوسط بود ، اما میتونی بهترش کنی
    امیدوارم موفق باشی

4 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Infected Mushroom
    مرسی از نظر
    یه نمونه دیگه هم میزارم نظر بدید ممنون میشم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

کاربر زیر از cna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    فقط میتونم بگم کار قبلیت بهتر بود
    اما اینم بد نبود
    چند وقته داری کار میکنی؟

2 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Infected Mushroom
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Trance تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    فقط میتونم بگم کار قبلیت بهتر بود
    اما اینم بد نبود
    چند وقته داری کار میکنی؟
    3 4 سالی میشه کار میکنم ولی به صورت جدی هنوز نه شروع نکردم کاریو

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,707 بار در 18,035 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

آهنگ پست اول که به شدت فقر intro داشت یکی از بدترین introهایی بود که شنیده بودم! ثانیه 15 و اینا بود که با یه سکته خفیف کار رو ادامه دادی و ملودی اصلی وارد شد ! با ورود بخش اصلی بازم اوضاع خوب نیست و به نظر هدفی نداری و فقط چند تا افکت و کیک و بیس چیدی! از دقیقه 1:10 به بعد بهتر میشه و تسلطت بهتر میشه . باید روی فضاسازی کار کنید . آهنگ اصلا بک گراوند نداشت خیلی خلوت بود

آهنگ دوم intro کوتاهتر ولی بهتری داره و کلا کار پخته تری هست ولی هنوزم خیلی کار داره

مشکل مستر داری شدید!

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Infected Mushroom
    مرسی از شما میلاد جان -- همونطور که گفتم این کارا اصلا میکس نیستند چه برسه به مستر ... به صورت ماکت پروژه رو باز کردم ببینم اگه میتونم از عهده ایده بر بیام ادامه بدم ... در واقع همه اینا پیش پروژه هستند نه پروژه درمورد اینترو و خیلی چیزای دیگه میدونم صد در صد مشکل دارن چون به صورت جدی وجود ندارن .........

باید به عنوان ماکت ایده بهشون توجه کرد نه دمو یا قسمتی از پروژه یا آهنگ

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    میخوام اینجا براتون یه دمو از پروژه جدید که آغاز کردم که فعلا فقط ایده ای که داشتمو بداهه نواختم الانم اینجا میزارم از شما دوستان نظر بگیرم ببینم ارزش تکمیل کردن داره یا نه
    اول باید بگم که این کار میکس نیست مخصوصا بیس لاین و فقط همونطور که گفتم در حد یک ایده هست که رو ملودی پیاده کردم 2% راه
    شاید چیزی که گوش میدید با همه psy ها متفاوت تر باشه به علت ملودیک بودن
    اون هایی که متوجه میشند نظرتون رو بگید ممنونتون میشم
    سلام دوست عزیز - خیلی خوشحالم که اقدام به ساخت موسیقی Psychedelic کردید
    ملودی ها کمی دور از انتظار و غیر طبیعی بود ( از نظر کیفیت میگم) اما ایده ی فوق العاده ایست چون هر کسی نمیتونه دست به ساختن این سبک بزنه
    نمیدونم با چه برنامه ای این دمو را ساختید اما اگر FL 10 باشه راحتر میتونید کار کنید - من عاشق ایده های نو هستم
    برای حمایت از شما عزیزان آماده ایم - امیدوارم موفق بشی که میدونم میشی
    وعده ما بزودی در سایت اختصاصی موسیقی Psychedelic Trance

3 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Infected Mushroom
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. عزیز مرسی از نظرت ....

باعث دلگرمیه اینکه کسانی رو داریم که از ژانر های خاص حمایت میکنند و در انتظار پیشرفت حمایت خودتون رو اعلام میکنید .....
    باید بگم بعد از مدتی میخوام استارت یه کار جدی رو بزنم که بدون حمایت و یا همکاری عزیزانی مثل شما پروژه ای رو شروع نخواهم کرد. و همونطور که گفتم 2 پست بالا پروژه نیستند فقط در حد ماکت ایده که میخواستم بدونم توی این سبک میتونم راهیو در پیش بگیرم برای آینده این سبک خاص که طرفداران خاص هم دارد مخصوصا تو کشور ما که هیچ رشدی تو زمینه موسیقی الکترونیک مخصوصا ژانرهای خاص نمیبینم به علت محدودیت ها ...

کاربر زیر از cna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: