کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: بزرگترین پروژه ی Gathering در ایران - تحولی شگرف در پیش است !

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen

بزرگترین پروژه ی Gathering در ایران - تحولی شگرف در پیش است !

با سلام خدمت عزیزان و هواداران موسیقی الکترونیک
    بعد از سپری کردن مشکلات فراوان ، فعالیتهای طولانی و حضور آدمای خاص در اطرافم ( سعید - محمد - مصطفی - پویا - اشکان - سامان - حجت و ........... ) مدتی هستش که تصمیمات ساختاری و بنیادین در زمینه موسیقی الکترونیک در ذهنم در کشور عزیزمان ایران می پرورانم . با اینکه نظرات شما عزیزان به من انرژی ادامه کار میده اما اگر هم کسی بخواد منو منصرف کنه قطعا اینکار عملی نخواهد بود چون هرکاری بخوام میتونم انجام بدم و چیزی از انرژی ام کم نمیکنه .
    یک مدتی هستش که به فکر برنامه ریزی پروژه ی اجرای Gathering بزرگ با حضور هواداران موسیقی الکترونیک ( Trance و Psytrance و .... ) را در یک مکان رویایی ( جنگل های رامسر و تنکابن ) هستم . مکانی که بهترینهای موسیقی الکترونیک ایران در آنجا گرد هم جمع میشوند و به مدت 4 الی 5 شب فقط بهترینهای آهنگهای الکترونیک را با انتخاب هیئت مدیره و رهبریت شخص خودم و سعید Play میشه . مکانی که فقط خودم میدونم کجاست و دور از تکنولوژی و هیاهو و زندگی لوکوموتیوی و ازدحام و زندگی شهرنشینی هستش - مکانی که همه در سپیده صبح از خواب بیدار میشوند و در انتظار اولین تشعشعات خورشید هستند تا آهنگهای زیبای ترنس و Psytrance و .... شروع به Play شدن کنه . من در اجرای این تصمیم کاملا جدی هستم - میخوام بعد از اولین گردهمایی در سال 1379 در ارتفاعات تنکابن و رامسر بازهم این واقعه را دوباره تکرار کنم اما این بار با تمام قوا و انرژی و مسائل پایه ای . هم اکنون استارت اجرای این پروژه زده شده و در حال نوشتن قوانین این همایش هستم . این برنامه باید کاملا دقیق طراحی بشه و قطعا برای چند سال آینده منتظر فراخوان این گردهمایی به یاد ماندی باشید .
    خوشحال میشم نظرات دوستان را در مورد این پروژه را بدونم گرچه اگر هم مخالف هم باشید با کمال احترام به نظرات دوستان عزیز باید بگم که این پروژه حتما در آینده به تاریخ خواهد پیوست . شاید این ایده از نظر دوستان یک توهم بیش نباشه اما یک بار اجرا شده پس دوباره هم قابل اجراست - خوب یکجورایی پشت این برنامه خودم هستم که تجربه ی این مسائل را دارم .

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

این هم عکس مکانی که سال 79 اونجا همه جمع شدند
    هیچ چیز دور از دسترس نیست ///// یک Vision ( تصاویر ذهنی ) مناسب یک زندگی می سازه
    باتشکر از شما - بهداد

ویرایش توسط psystyx : 2012/03/25 در ساعت 06:17 PM

26 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 681 بار در 184 ارسال
    Trance
    Gareth Emery
    رو همین قضیه مگه یبار نگرفتنت ؟ :دی

4 کاربر زیر از alireza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    به به....رویداد بسیار خوب و بزرگیه....متاسفانه من که شرایطم یجوریه که همچین گردهمایی هایی رو نمیتونم بیام.

از نظر برنامه، یه پیشنهاد دارم: یجوری برنامه ریزی بشه که رفاقت و صمیمیت بین افراد حاضر در اونجا رو زیاد کنه، منظورم این نیست که محل دوستیابی بشه، بلکه اینه که یجوری افراد اونجا با هم دوست بشن که انگار عضو یه خانواده هستن. این صمیمیت خیلی کارا میتونه انجام بده، خودم تجربش کردم....حتماً حتماً اینکارو انجام بدید....

براتون آرزوی موفقیت دارم تو اجرای این پروژه ی بزرگ !

6 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    به نظرم که یه چیز رویایی ای هست یه چیزی شبیه این همیشه جزو رویایهای خودم هم بوده البته نه چند روز!!

وی خودم که سر گیرای خانواده و ... نمی تونم بیام راستش!

سوای این مدتش هم زیاده

سوای اون هم من فکر کنم خطرناک باشه از نظر امنیتی تو ایران

باز هم سوای این مطمئنم یه خورده به گند کشیده میشه!منظورم از مشروب بگیر تا قرص و مواد و اینا

ولی فکرش رو که می کنم چیز واقعا رویایی ای هست!ولی متاسفانه به هیچ وجه نمی تونم بیام!

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 39,321 بار در 6,155 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    اگه تابستون باشه من حتما هستم

زمانش کی هست؟

5 کاربر زیر از moji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    اقا تهشه .. بهداد جان ما هم هستیما یادت نره یه وخت .....

7 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    سپاسگذارم از نظرات شما عزیزان که باعث بالا رفتن روحیه ام شد

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    رو همین قضیه مگه یبار نگرفتنت ؟ :دی
    علیرضا جان منو توی اون روز نگرفتند که حدود 3 شب طول کشید
    منو توی یک جشن عروسی که از قبل برنامه ریزی شده بود که بگیرنم گرفتند فقط هم من و 3 تا از دوستام را گرفتند
    در ضمن عزیز تمام زندگیمو سر Psytrance از دست دادم - الان این قدر قدرتمند شدم که هیچکس نمیتونه جلوم رو بگیره
    برنامه ریزی هام به نظر خودم بی نقصه با اینکه جایز خطا هستم اما دارم 2 سال برای آسیب شناسی این پروژه وقت میزارم
    نترس داداش با بهداد در امانی

نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    وی خودم که سر گیرای خانواده و ... نمی تونم بیام راستش!
    سوای این مدتش هم زیاده
    سوای اون هم من فکر کنم خطرناک باشه از نظر امنیتی تو ایران
    باز هم سوای این مطمئنم یه خورده به گند کشیده میشه!منظورم از مشروب بگیر تا قرص و مواد
    متشکرم از نظراتت آرمان جان
    از اون مکان فقط من خبر دارم - آدمیزاد اونجا پا نمیزاره داداش چه برسه به .........
    با برنامه هایی که دارم میریزم و آدم شناسی هایی که در پیش دارم قرار نیست هر کسی در این مجموعه حضور داشته باشه و تمام نزدیکانم میدونند که اخلاق های خاصی دارم و یکی از شخصیتهایی هستم که مخالف استفاده از مواد و مشروبات الکی هستمو همیشه با این مسائل مبارزه کردم و میکنم - قراره برای اون شخصیتهایی که باید حضور داشته باشند کارت دعوت ارسال کنم
    فکر کنم مدتش زیاد نیست چون 2 الی 3 شب دور از دنیای کنونی ارزشش رو داره - قبلا هم همینطور برگزار شد حالا شاید در یک شب برقرار بشه اونم چه شب رویایی میشه تمام انرژی رو روی یک شب باید گذاشت
    کسی که از مواد استفاده میکنه اصلا در این مجالس راه داده نمیشه - سلامتی یکی از شریاط مهمه
    من در مورد خانمهایی که قراره اونجا باشند خیلی مسئولیتم بالاست داداش - همه اونایی که با من در ارتباط هستند میدونند به خاطر سنم و شرایط خاص زندگی ام روی روابطم حساسم و با همه راحت برخورد میکنم - من به هیچکس باج نمیدم و در کارهام کاملا جدی هستم تا دوستانم را کامل نشناسم با کسی ارتباط کلامی هم برقرار نمیکنم چه برسه به ............

نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    از نظر برنامه، یه پیشنهاد دارم: یجوری برنامه ریزی بشه که رفاقت و صمیمیت بین افراد حاضر در اونجا رو زیاد کنه، منظورم این نیست که محل دوستیابی بشه، بلکه اینه که یجوری افراد اونجا با هم دوست بشن که انگار عضو یه خانواده هستن. این صمیمیت خیلی کارا میتونه انجام بده، خودم تجربش کردم....حتماً حتماً اینکارو انجام بدید....
    متشکر از پیشنهاد زیبایت عزیز - قطعا همینطور خواهد بود یکی از اهداف این پروژه همینه که بزرگترین تیم وابسته به هم را ایجاد کنیم
    انرژی بالایی از این اجتماع را تجربه کرده ام و اگه تا به امروز بقا داشتم همین جلسات و اجتماعات بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tijs-M تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اگه تابستون باشه من حتما هستم
    زمانش کی هست؟
    سلام روحیه ی انجمن - عزیزمی
    داداش این پروژه ان شاءالله 2یا 3 سال بعد برگزار میشه به یک برنامه ریزی منسجم نیاز داره تا تمام مسائل تحقیق و بررسی بشه
    هنوز زوده برای زمانش تصمیم گرفت - اما به احتمال 60% در اردیبهشت ماه هستش به علت چشم انداز فوق العاده زیبای این مکان
    تمام مسائل افراد شرکت کننده به من ارتباط داره : امنیت + خوراک + چادر محل اسکان + هزینه های مصرفی + مباحث پایه ای و .....
    من در برابر همه مسئولم و این وظایفم را دشوار میکنه پس نیاز به تفکر تکوین شده و بی نقص داره
    نترس تمرکز دارم روی این موضوع تا به بهترین نحو انجام بشه - حالا شاد خیلی از مواردش تغییراتی داشته باشه

با ما از همه جلوترید
    ویرایش توسط psystyx : 2012/03/26 در ساعت 10:04 AM

8 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    تبریک میگم ایشالا موفق بشی. این قبیل کارا ارزشمنده چون بچه ها درکنارهم بودن رو تجربه میکنن و اینکه واقعا هرکدوم احساس کنیم که تنها نیستیم و وجود داریم.

4 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    دنگ مارو بدید منم میام کار باحالیه

4 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 388 بار در 81 ارسال
    Trance
    Dinka
    من یه کم شُکه شدم راستش!
    همیشه وقتی یه موزیک انرزی خاصی بهم میده بهترین عطرمو میزنم، چشامو میبنم و تصور میکنم توو یه فصل بهاری رو یه تپه ی سرسبز و بکر دراز کشیدم و غرق نور خورشیدم و دارم ترنس گوش میدم!
    طبیعت بهترین انتقال دهنده ی انرژی ئه اگه واقعا درکش کنیم!
    امیدوارم موفق باشید..

6 کاربر زیر از Ranina عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین