کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: بــیـوگـــرافــــی Faruk Sabanci

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 681 بار در 184 ارسال
    Trance
    Gareth Emery

بــیـوگـــرافــــی Faruk Sabanci

فرخ شابانجی به زبان انگلیسی "Faruk Sabanci " و به زبان ترکی " فارخ شا بانجی " در روز 18 ماه جوون سال 1992 در شهر استانبول کشور ترکیه متولد شد! با اینکه سن زیادی نداشت از سال 2005 کیبورد را رسما" به عنوان ساز کاری خود انتخاب و در سال 2009 اولین موسیقی رسمی خود که Glory Of A Sultan نام داشت ، به جهان هنر موسیقی الکترونیک عرض داشت!

این موسیقی که متاسفانه با مخاطب پذیری مناسبی روبرو نشد زیاد در جهت رشد این آهنگساز نوظهور کشور ترکیه کمکی نداشت! ولی با حرکتی بسیار سودمند فرخ شابانجی توانست با ساخت موسیقی دیگری با نام " استانبول " این ضعف را جبران و اثری را بسازد که در جهان مخصوصا" مناطق ترک نشین بسیار مورد پسند واقع شود!

اما باز هم آن نیاز روحی شابانجی در این موارد کامل نشد و در سال 2010 موسیقی را با همکاری قدرتمندترین کمپانی ساخت موسیقی در کشور ترکیه یعنی " آرزیا " انجام داد که تا به حال جز بهترین موسیقی های الکترونیک ساخته شده در این کشور به حساب می آید!

" هیمالیا " نام موسیقی بسیار زیبا میباشد که در سبکی متفاوت در این کشور توسط "Faruk Sabanci " در سبک Melodic & Dream Trance ساخته و به عنوان یک محرک پیشرفت این آهنگساز به بازار موسیقی الکترونیک جهان عرضه شد و بسیار هم مورد پسند علاقمندان موسیقی الکترونیک قرار گرفت و به عنوان پلی بسیار بلند برای پیشرفت این آهنگساز جوان به حساب آمد!

اما پس از گذشت تجربه ها و معرفی آثار زیبا بار دیگر فرخ اثری را به جهان موسیقی عرضه کرد که در بدو ورود با فروش چندین مویلیونی مواجه شد. " چهره محو شد... " یا همان به زبان انگلیسی As Faces Fade نام این موسیقی بسیار زیباست که در سبک Electronic / Trance در اوایل سال 2012 به جهان موسیقی عرضه شد.

9 کاربر زیر از alireza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 9,039 بار در 1,338 ارسال
    Others
    The Thrillseekers
    عاشق این بشرم من، خیلی با استعداده و تو این بیوگرافی خیلی سرسری به کارهاش اشاره شده که لازم میدونم کاملش کنم.

فاروک سابانچی یکی از پرودیوسرهای معروف ترکیه ای است در سبک آپلیفتینگ ترنس. من چندین بار باهاش در ارتباط بودم پسر باحالیه...!
    برخی از سینگلها که به معروفیت هرچه بیشتر اون در دنیا و مخصوصا بین پرودیوسرها مطرح کرد و در رادیوشوهای بسیاری پلی شد و حتی توسط پرودیوسرهای نامداری رمیکس شد... Emotional Outb - Maiden's Tower - As Faces Fade - Oriental Sentiment
    در کل کم کاره ولی کار ضعیف کم داره شخصا با بیشتر کاراش زندگی کردم!

درضمن یه سینگل آلبوم سال 2010 داده بود که رمیکس سینگلهاش به سبک Chillout بود (خـــــــیـــــلــــــی زیـــــبـــا بود!)
    (Faruk Sabanci - Maiden's Tower (Sara Pollino Remix
    (Faruk Sabanci - Emotional Outburst (W&D Chill Down Mix

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

9 کاربر زیر از HADI عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان
پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

• Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    احساس کردم دارم بیوگرافی خودم رو می خونم نکنه این نسخه دیگه من تو جهان های موازی هست که تو ترکیه به دنیا اومده

منم 12-13 سالگی کیبورد رو رفتم یاد بگیرم (البته 3 ماه رفتم و دوباره دبیرستان ادامش دادم)

بعد هم اسم آهنگش As Facces Fade هست من اسم اون دموم As Memories Fade Away هست.چه تفاهمی

بیا حالا 2 روز دیگه As Memories ما ریلیز شه میگن ازین تقید کردی

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    احساس کردم دارم بیوگرافی خودم رو می خونم نکنه این نسخه دیگه من تو جهان های موازی هست که تو ترکیه به دنیا اومده

منم 12-13 سالگی کیبورد رو رفتم یاد بگیرم (البته 3 ماه رفتم و دوباره دبیرستان ادامش دادم)

بعد هم اسم آهنگش As Facces Fade هست من اسم اون دموم As Memories Fade Away هست.چه تفاهمی

بیا حالا 2 روز دیگه As Memories ما ریلیز شه میگن ازین تقید کردی
    الان رو این کمپانی های بزرگ سرمایه گذاری کردن تو هم کنج خونه در حال فیس ... بازی هستی و لوله ترکونی

2 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان