کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: دموی RmaN - Just Hanging Around In City (اصولی ترین پروژه House من)

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

دموی RmaN - Just Hanging Around In City (اصولی ترین پروژه House من)

سلام

اول از همه بگم برای این میگم اصولی ترین پروژم چون سعی کردم با تقلید از Progressive House های Deadmau5 این رو بسازم و ازون مهم تر برای ساختش شاید بگم 60 درصدش رو تو نمای Session View برنامه Ableton Live کار کردم به جای Arrangement View و کسایی که کار کرده باشن باهاش می دونن که اگه بلد باشی کار کنی چقدر پروژه منظم تر میشه!

حالا تو دل چهارشنبه سوری این پروژه رو ساختم که به نظر خودم به غیر از آرپژ آخرش (که قراره عوضش کنم چون زیاد مچ نشده) و یکی 2 تا اشکالل میکسی و کمی هم quantize تمیز ترین پروژه ای هست که تاحالا تو عمرم ساختم

بخاطر همین خیلی می خوام نظرتون رو بدونم و حتما دوست دارم نظر بدین

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

این Mediafire ش

این مستقیم زمان دار مدیافایرش

اینم hipfile

11 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش سایر سبک ها
    تشکر شده 2,912 بار در 406 ارسال
    Metal
    None
    سلام
    زیاد از الکترونیک سر در نمیارم ولی قشنگ بود آرمان جان
    به کارت ادامه بده و ایرادات کارهات رو آهسته و پیوسته برطرف کن.
    موفق باشی

کاربر زیر از Maximus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,722 بار در 18,039 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    آرمان خیلی پیشرفت کردی! ایول!

تو 1:30 یه کم ناشی بازی در آوردی وقتی اون VST یا همون لایه جدید رو یه دفه اضافه کردی یه کم تو ذوق میزنه ولی برعکس عاشق اون 1:50 شدم اون VST خیلی قشنگه روش کار کنی چیز قشنگی درمیاد از 1:50 به بعد خیلی بهتر بود . یه کم لایه هاش رو بیشتر کن سبکش چیه ؟

کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    سبکش به نظر خودم Progressive Chill House هست ولی والا نمی دونم شما بیشتر این سبکا رو می شناسین.من غریزی کار می کنم کلا
    امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,691 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    آرمان هر چي اينترو كارت قشنگ بود به همون اندازه آترو رو خراب كرده بودي.

ملوديهاتم خيلي خشن هستن يه كم نرم تر كار كن.
    ولي پيشرفتت كاملا مشهوده.

ممنون
    امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,750 بار در 465 ارسال
    House
    Paul Van Dyk
    سلام...سریع میرم سر اصل مطلب خیلی خوابم میاد ساعت 3 صبحه

1-اول فکر کردم اون آهنگ دیوید بود با akon سeکsی بچ...اونو پلی کردم اشتباها اما دیدم نه همون مال آرمانه (لوپش رو عوض کنی به نظرم بهتر میشه نوع آوری داشته باش)
    2-در کل پیشرفتت خیلی خیلی معلومه
    3-اینترو خوب بود فقط خیلی خیلی طولانیه
    4-دقیقه 33 خوب اومد ملودی زیرش یعنی هماهنگ بود صداشم خوب بود
    5-دقیقه 1:04 ملودی که میاد صدای خیلی خیلی بده و خیلی خیلی قدیمیه و ملودیش اصلا خوب نیست
    6-دقیقه 1:36 که یه صدا زنگ مانند میاد بدک نیست اما هماهنگی نه با ملودی داره نه صداش به اونا میخوره
    7-دقیقه 2:07 اون صدایی که میاد هم خوبه هم ملودیش مناسبه و با اون صدای زنگ که گفتم هماهنگی کامل داره
    8-تعداد لایه ها بیشتر از دفعه ی قبله که نشونه ی پیشرفته خیلی خوبه
    9-نه اوج داره نه بریک داره نه به آدم شور و نشاط میده..آدم میره تو حس که اصلا خوب نیست...هیچ آهنگ deadmau5 تورو تو حس نمیبره این حسی که میگم حس ترنسی هستا نه حس هاوسی...من اون جوری که تا به امروز از ملودیهات و صداهایی که در زیر انتخاب میکنی دیدم اینه که کلا برو تو سبک یا chillout یا ترنس اینیکی سبک ها بهت نمیاد یعنی از درون خود ترک میگه بابا من ترنسم بذار شور ترنس بیاد بیرون ازم نه هاوس...میفهمی چی میگم...ممکنه اصلا تو یه ترک بسازی کپ oshawa از deadmau5 اما بازم اون کسی که گوش میده میفهمه که حسی که داره ترک منتقل میکنه با چیزی که ترک داره پلی میکنه فرق داره یعنی رو هم نمیخونن...باز هرجور که خودت دوست داری رو انتخاب کن اما یه امتحان بکن بد نمیبینی...اگه بری تو اون ص سبک که گفتم خیلی سریعتر پیشرفت میکنی و از درون خودت اشتیاق بیشتری خواهی داشت...اگه حرفم اشتباه بود بیا بگو چرت داری میگی...اما تا امتحان نکردی نمیتونی بگی
    10-outro که کلا نداشت نمیدونم وحید کدوم آترو رو داره میگه اما یهو ترک قطع شد اینو میگی آترو؟خوب از این به بعد دیگه همه ول کنن ترک رو برن خونشون چایی بخورن دیگه آترو نسازن پس؟بابا آترو تنها قسمتی از ترکه البته بعد از ملودی که یارو یادش میمونه ... دیدی یه ملودی رو تو یه ترک یادت باشه هر موقع بیکاری مغز شروع میکنه به خوندنش؟آترو هم همینه الان من میدونم همه آترو tehran's highway از proyal رو که صدای گربه مانند میومد یادشونه این نشون میده آترو خیلی مهمه
    11-باز میگم...ترک هات خیلی خالیه لایه بیشتر اضافه کن...
    12-اگه تو سیستم مانیتور اینو گوش بدی اون کلپ و اسنیری که گذاشتیا باعث میشه یارو سردرد بگیره گوشام الان هنوز توش اون دیش دیش کلپ و اسنیرت هست توش...بابا صداشو کم کن
    13-وقتی یه ملودی میاد اونیکی ملودی باید صداش کمتر بشه ... اگه با ابلتون کار میکنی زیر MIDI Effects نوشته Velocity از اونجا میتونی تنظیم کنی و تایم بهش بدی یا موج سیتوسی بهش بدی که جایی که میخوای کم بشه
    14-این که کلا ترک نبود اینو همه ی 2 دقیقه 33 ثانیش رو میشه گفت اینترو برا یه ترک واقعی یعنی چون نه up داشت نه down نه break نه پاساژ نه هیچی..کلا اینو میتونی بذاری یه اینترو برا یه ترک
    15-ملودیت از دفعه های قبل بهتر بود هدفدار شده بود...

درباره شماره 9 خوب فکر کن و یه امتحانی بکن بد نمیبینی

چاکریم - FAWW

کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 577 بار در 147 ارسال
    Trance
    Schiller
    معلوم که پیشرفت کردی ولی خوب میدونم که با اتومیشن - ساید چاین و.. آشنا هستی چرا تو کارت از این تکنیکها استفاده نمیکنی یه پیشنهاد دیگه دارم اینکه سی نکن به این زود ی یه ترک کامل بیشتر از 2 دقیقه کار کنی کار تو لول بندی کن و تیکه تیکه بزار اینجا تا بچه ها بگن مثلآ تو این 1 دقیقه کار شده نظرشون چیه لایه های بیشتر و ریزرو فراموش نکن که حجم کار بالا بره کارت قشنگتر میشه. موفق باشی

کاربر زیر از abbasjan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MJR

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    آقا اين چيزايي که فرشيد ميگه بعضياش درست ولي خوب براي يه دمويي که -2 ساعت کار کردم و رو ميکسش 2 دقيقه هم کار نکردم نميشه اينا رو گفت من فقط ميذارم نظرتون رو درباره ملودي و ساختار اصليش ببينم که گيج شدم!يکي ميگه خوبه يکي ميگه خشنه (يعني چي وحيد)
    يکي هم که ميگه آشغاله

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MJR

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,407 بار در 648 ارسال
    House
    Tiesto
    ارمان جون خیلی حال کردم کاین کارو حتما ادامه بده.

کاربر زیر از saeedimilad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    یه پیانوی آروم کوچیک هم بهش اضافه کردم و آپرژ تهش رو هم فعلا برداشتم

حالا چطور شده؟

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین