کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: دانلود آلبوم جدید گروه Anathema با نام Weather Systems

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش سایر سبک ها
    تشکر شده 2,912 بار در 406 ارسال
    Metal
    None

دانلود آلبوم جدید گروه Anathema با نام Weather Systems

Anathema – Weather Systems 2012

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

کد:
    Album: Weather Systems Released: 2012 Genre: Atmospheric / Progressive Rock Format: MP3 320Kbps Size: 125 Mb Tracklist: 01 – Untouchable, Part 1 02 – Untouchable, Part 2 03 – The Gathering of the Clouds 04 – Lightning Song 05 – Sunlight 06 – The Storm Before the Calm 07 – The Beginning and the End 08 – The Lost Child 09 – Internal Landscapes

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Password : trancebaz.net

پسورد صفحه ی دانلود 123
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط vahid00742v : 2015/04/09 در ساعت 09:09 PM

13 کاربر زیر از Maximus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    دستت درد نکنه داداش، من همون دیشب از تورنت دانلودش کردم....خیلی باهاش حال کردم، الان از بیرون برگشتم و گذاشتم پلی بشه، لامصبا چیکار کردن....بخصوص که استیون ویلسون هم تو ساخت آلبوم همکاری کرده (آلبوم قبلی رو هم خودش میکس کرده بوده). این آلبوم در اصل دنباله ی آلبوم قبلی هست....با این سبک جدیدشون خیلی حال میکنم، رفتن سمت آلترنیتیو و پراگرسیو راک....اصــن یه وضـعــیـه !

به دوستان پیشنهاد میکنم این آلبوم رو از دست ندن ....

7 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دستت درد نکنه داداش، من همون دیشب از تورنت دانلودش کردم....خیلی باهاش حال کردم، الان از بیرون برگشتم و گذاشتم پلی بشه، لامصبا چیکار کردن....بخصوص که استیون ویلسون هم تو ساخت آلبوم همکاری کرده (آلبوم قبلی رو هم خودش میکس کرده بوده). این آلبوم در اصل دنباله ی آلبوم قبلی هست....با این سبک جدیدشون خیلی حال میکنم، رفتن سمت آلترنیتیو و پراگرسیو راک....اصــن یه وضـعــیـه !

به دوستان پیشنهاد میکنم این آلبوم رو از دست ندن ....
    من با البوم we're here because we're here زندگی کردم خیلی کارشون قشنگ بود. این رو هم نگوشیدم یعنی راستیتش یکم از این سبک عقب موندم.
    اپیکا که منو دیوونه کرده بریم اینم بگوشیم ببینیم دنیا دست کیه. آلبوم قبلی رو هم نگرفتم اگه لینک داشتید ممنون میشم بزارین

5 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    لبوم قبلی همونیه که تو باهاش زندگی کردی....اینی که الان اومده ادامه ی قبلی هست. البته بین این دوتا، تو 2011 یدونه EP ریلیز کردن که چنتا از کارای معروفشون رو به یه سبک دیگه زده بودن !
    اینو حتماً بگیرم، الان بدجوری تو فضام، عجب میکسی کردن.....البته آلبوم هنوز بصورت رسمی ریلیز نشده و قرار بود وسط فروردین پخش بشه اما معمولاً آلبومای گروهای معروف زود لیک میشن. مثلاً یادمه همین آلبوم سال 2010 ـشون رو یکی از دوستام تو انجمن پی سی ورد آهنگاشو کش رفت و زود تو اینترنت پخش کرد، حدود 2 ماه قبل از ریلیز آلبوم جالبه که وقتی تو سایتای تورنت آپلودش کرد، در عرض چند ساعت بالای هزارتا سید و پیر داشت !!!

4 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    لبوم قبلی همونیه که تو باهاش زندگی کردی....اینی که الان اومده ادامه ی قبلی هست. البته بین این دوتا، تو 2011 یدونه EP ریلیز کردن که چنتا از کارای معروفشون رو به یه سبک دیگه زده بودن !
    اینو حتماً بگیرم، الان بدجوری تو فضام، عجب میکسی کردن.....البته آلبوم هنوز بصورت رسمی ریلیز نشده و قرار بود وسط فروردین پخش بشه اما معمولاً آلبومای گروهای معروف زود لیک میشن. مثلاً یادمه همین آلبوم سال 2010 ـشون رو یکی از دوستام تو انجمن پی سی ورد آهنگاشو کش رفت و زود تو اینترنت پخش کرد، حدود 2 ماه قبل از ریلیز آلبوم جالبه که وقتی تو سایتای تورنت آپلودش کرد، در عرض چند ساعت بالای هزارتا سید و پیر داشت !!!
    آره اونو یادمه خیلی زود لیک شد. ما تو فروم متالیکا بودیم وقتی اومد . یادش بخیر . اگه این ادامه اون باشه که خیلی محشر میشه. Thin Air منو رسما میبرد فضا. اصن یه وضعیه این بند

5 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    Trance
    Yahel
    من اون لینکای دانلود رو امتحان کردم چیزی واسه دانلود نیافتم !!!![/

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش سایر سبک ها
    تشکر شده 2,912 بار در 406 ارسال
    Metal
    None
    نقل قول نوشته اصلی توسط allahgholi تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من اون لینکای دانلود رو امتحان کردم چیزی واسه دانلود نیافتم !!!![/
    بله،فایل ها پاک شده است.

دانلود این آلبوم به صورت تک تک
    کد:
    Anathema - Weather Systems 2012 Mp3 320 kbps http://www.rodfile.com/wjclgu3i5jbl/01._Anathema_-_Untouchable_Part_1.mp3.html http://www.rodfile.com/rkb5cilywfab/02._Anathema_-_Untouchable_Part_2.mp3.html http://www.rodfile.com/2xxdsgt12cjn/03._Anathema_-_The_Gathering_Of_The_Clouds.mp3.html http://www.rodfile.com/zf64guh1mgf4/04._Anathema_-_Lightning_Song.mp3.html http://www.rodfile.com/z7vaenbn1ul2/05._Anathema_-_Sunlight.mp3.html http://www.rodfile.com/5iasxgsop4gs/06._Anathema_-_The_Storm_Before_The_Calm.mp3.html http://www.rodfile.com/hv6a0boladeh/07._Anathema_-_The_Beginning_and_The_End.mp3.html http://www.rodfile.com/c98r9qufs1pa/08._Anathema_-_The_Lost_Child.mp3.html http://www.rodfile.com/0qudwbd6jj4f/09._Anathema_-_Internal_Landscapes.mp3.html

4 کاربر زیر از Maximus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 25,215 بار در 1,893 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    اییییییییییییییییییی .. من میخوام اینارو.... کارشونو گوش دادم خیلی شاخه.... میشه لینکاشو اپدیت کنین؟
    میشه اصلا ازش فول البوم بذارین؟؟؟؟
    ویرایش توسط MILAN : 2014/08/10 در ساعت 11:49 PM

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط ekhraji_666 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اییییییییییییییییییی .. من میخوام اینارو.... کارشونو گوش دادم خیلی شاخه.... میشه لینکاشو اپدیت کنین؟
    به پست اول اضافه شد

2 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 25,215 بار در 1,893 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    Sorry, Uptobox.com is not available in your country
    این پیغامو میده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین