کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: نسخه دوم و طولانی تر دموی پروژه RmaN - Wild Droid

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

نسخه دوم و طولانی تر دموی پروژه RmaN - Wild Droid

سلام این همون دمویی هست که تو چت باکس می گفتم انقدر ضابع شده بعضی صداهاش روم نمیشه بارم

یه تاپیک دیگه هم زدم برای اینکه اگه تو همون تاپیک قبلی یعنی
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. میذاشتم ورژن جدیدشو می دونستم که عمرا هیچکی دوباره نمی رفت نظر بده

سر همین شرمنده

خوب حالا نظرتون چیه

سوای صداهاه به نظر خودم خیلی مشکل میکس داره

ولی نظرتون درباره ملودی و ایدش چیه؟

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

8 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    آقا این تشکر زدنا و نظر ندادنا از فحش هم بدتره به خدا

یعنی اینکه اصلا قابل نظر دادن نیست

یه فحش بدین آدم کمتر اعصابش خورد میشه خدایی!

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آقا این تشکر زدنا و نظر ندادنا از فحش هم بدتره به خدا

یعنی اینکه اصلا قابل نظر دادن نیست

یه فحش بدین آدم کمتر اعصابش خورد میشه خدایی!
    تو چه شیش ماهه ای. بابا بزار بریم خونه دانلود کنیم فحشت هم به موقع میدیم.
    جدی من دانلود کردم گوش کنم اما وقت نکردم هنوز.سر کارم . هنوز مال حمیدم مونده نظر بدم.
    راستی چت باکست باز شد.

کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    آرمان باز تو قاطی کردی، اینقده زود جوگیر نشو ....
    همون موقع که تاپیکو زدی من آهنگو دان کردم و یدور سرسری گوش کردم چون داشتم میرفتم دانشگاه واسه امتحان میان ترمم ! بعدشم که برگشتم، بچه های خوابگاه گیر دادن که بشینم پیششون یکم فک بزنیم !

از ملودی آهنگ خوشم اومد، بخصوص اون آخراش قبل از اینکه تموم بشه نسبت به بقیه ی جاهای آهنگ ملودی زیباتری داشت....بعضی افکتای صوتی هم خیلی تابلو بودن که آماتورن، البته خودتم اشاره کردی که میک و این چیزاش هنوز کار داره .
    بنظرم بیشتر روش وقت بذار و نیمه کاره ولش نکن ...

3 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    ممنون مجتبی

آره تمام افکت ها رو خودم ساخت مو کمتر سعی کردم از افکت های آماده و FX ها استفاده کنم یعنی همه رو خودم با بدبختی ساختم ولی خوب بازم آماتور شده

اصلا اولش صدای فلوت صدای ملودیش بود ولی عوضش کردم و تو پس زمینش یه صدای فوت خیلی خیلی کمی هم اگه با هدفون گوش بدین هست!

خوشحالم که از ملودیش راضی بودی پس همین ملودی تایید شد.خودمم به نظرم مناسب این آهنگ بود ملودیش!
    باشه حالا غلط کردم الان همه میان داستان زندگی امروزشون رو می نویسن

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,750 بار در 465 ارسال
    House
    Paul Van Dyk
    سلام...آقا مثل همیشه یه سری پیشنهادا و انتقادات دارم که امیدوارم ناراحت نشی

1-کیک خوب بود...البته حالت بده بهش شبیه لوپ های آماده نشه
    2-اسنیر هم بدک نبود خیلی صداش تو گوش میاد اصلا نباید اینجوری باشه باید خیلی کم باشه به زور بشه شنید
    3-ملودی به دلم نشست نمیدونم چرا اما به نظرم ملودی رو کلا عوض کنی خیلی کار بهتر میشه
    4-دقیقه 44 صدای زیر خوب بود خوشم اومد و با صدای ملودی همخونی داره باحال بود البته ملودی رو نمیگما صداها رو دارم میگم
    5-دقیقه 1:15 fx که میاد خوبه اما ملودیش باز خوب نیست اگه لوپه که کلا لوپش رو عوض کن رو بقیه صدا نمیشینه بعد جای قرار گرفتنش خوب نیست اینور اونور کن ببین کجا خوب میشه
    6-دقیقه 1:45 اون ملودی که میاد باز اصلا خوب نیست ملودیش نه به دل میشینه نه احساس داره نه به آدم جو میده...کلا ملودی از این 3 نوع خارج نیست اما این اینجوری نبود
    7-دقیقه 2:13 خوب بود بریک خوبیه صداشم خوبه ملودیشم خوبه
    8-صدای هلکوپتر یا باید ادامه میدادی یا اصلا نمیذاشتی تو دقیقه 2:29 میاد
    9-باز یه ملودی دیگه میاد که اونم خوب نیست...بابا چندتا ملودی تو یه کار مگه میذارن مگه رادیو شو میخوای اجرا کنی مگه تو دیسکویی هی سبکشو عوض میکنی
    10-صدای زیر اون ملودی که تو دقیقه 2:37 شروع میشه شبیه فلوت میمونه اون خوبه اما این یکی صدا اصلا خوب نیست
    11-آها حالا ملودی یه ذره جون گرفت دقیقه 3:04 که ملودی رو خورد کردی هدفدار شد ملودی
    12-اون صدای کرش که هی میاد رو اعصابه
    13-از دقیقه 2:13 تا دقیقه 3:34 بریکه آخه کدوم آهنگسازی بریکش انقدر طول می کشه؟مگه سمفونیه یارو بره تو فاز ویالونه که داره تک نوازی میکنه...بریکت خیلی طولانیه
    14-اگه دقت کرده باشی عکس هایی که خیلیا تو فیس بوک میذارن میبینی چند لایه داره؟الان این دموی تو میانگین در هر قسمت 5تا بیشتر عمرا نداره...در حالی که ترک های همه تو قسمت معمولی 30تا تو قسمت اوج 50 تا و تو بریک حداقل 15 تا لایه داره...لایه ها رو زیاد کن هم جون میگیره هم فاز میده هم جاهای خالی رو پر میکنه...
    15-هنوز سبک این ترک رو نفهمیدم...از همین الان اول اول سبک برا خودت انتخاب کن بعد از رو سبک برو جلو و نو آوری کن نه هرچی به ذهنت اومد سری بذاری اینجوری ترک نمیشه ساخت...مثلا میگی آقا من آپلیفتینگم کارای فلانی رو گوش میدم لایه ها رو میبینم و با استعداد خودم میچینم شبیه آپلیفتینگ در میاد اما اینجوری عمرا نمیشه ترک ساخت...الان فکر کن این 2 نفر رفیق فاب تو باشن جون جونی میگم به ATB یا Tiesto هم بدی بگی یه نظری بده یا یه عملی روش انجام بده میگه این اصلا ترک نیست این هی لایه اضافه شده کم شده اضافه شده کم شده مثل این میمونه که بخوای غذا درست کنی بعد بگی مثلا نمک چه فرقی داره اول اضافه شه یا آخر در هر صورت اضافه میشه دیگه بعد نمک رو بریزی تو روغن سرخ کنی بعد ربع اضافه کنی بعد گوشت بریزی بعد آخر پیاز بریزی یعنی همه چی خام میمونه و خیلی کم تغییر میکنه...هرچیزی جای خودش رو داره...
    ولی هر کسی که شروع میکنه معمولا از این پروژه ها تو کامپیوترش خیلی هست منظرم رو گرفتی؟میگم اینو بذار کنار دوباره یکی دیگه رو شروع کن که از این بهتر باشه و همینظور ادامه بده وقتت رو روی یه ترک نذار حداقل از هر پروژه 4تا چیز جدید یادبگیری بهتر از اینه که رو یه دمو هی درجا بزنی ببین بچه ها چندتا دمو گذاشتن؟خود من پاره کردم خودمو...حمید و هادی همینطور...در کل هی برو پروژه بعدی تا تو پروژه 30-40 میبینی دیگه یه دمو که میذاری همه هی کف و دست و سوت و اینا میزنن...

به نظر من یه ترک رو که خیلی باهاش حال میکنی بذار جلوت هی پلی کن هی استاپ کن همون لایه رو تو نرم افزاری که داری کار میکنی بساز دقیقا هم سبک دار میشه هم خودت لذت میبری که تونستی اونو بسازی

لایه ها رو زیاد کن

هنوز من هیچ کاری نکرده اول آهنگ هنوز شروع نشده ببین چندتا لایه داره...
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

از سمت راست اسماشون رو نوشتم بشمر ببین چندتاست تازه تو عکس جا نشد یه 5 تام اون پایینه...استارت کار شده 32 لایه هنوز اونج ترک هم نیست...

یکی از بچه ها یادمه تو فیس بوک تو اف ال گذاشته بود بعد یکی پرسیده بود هنگ نمیکنه کامپیوترت آره اما یه ذره یه ذره میرم جلو..چیز بود amir farhoodi بود یا farhad mahdavi یادم نیست دقیق...اما لایه ها رو زیاد کن

چاکریم...FAWW

4 کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    برای اولین بار یه پست درست حسابی ازت دیدم فرشید

سوای تحویل گرفتن زیادی خودت ( که خیلی رو این موضوع حساسم و سر همین من کلا دوست دارم کسایی که خودشون رو تحویل می گیرن حال گیری کنم باهات مشکل دارم)

خلاصه سوای اینا

اکثر حرفات درست بود

وی همه این حرفات رو می دونستم

من همه این حرفا رو 2 سال پیش تو استودیو پسرداییم شنیدم ولی راه درمانش تمرین زیاد هست که وقت ندارم

و این مشکل روانی من که VST رو باز می کنم هر صدایی می شنوم ذهنم ناخودآگاه با اون صدا یه ملودی بداهه می سازه و اون بداهه می زنم و هیچ ربطی هم به هم ندرن شاید از یه VST 20 تا ملودی بی ربط به هم میان!

مشکل اصلی من اینه بر مبنای صدا آهنگ می سازم نه بر مبنای آهنگ صدا می سازم

بعضی از آهنگای جدید تیستو هم که خیلی ها خوششون نمیاد دلیلیش همینه که تیستو تو مصاحبش گفته جدیدا داره بعضی آهنگا رو بر مبنای صدا ملودی و آهنگ می سازه!

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    House
    Paul Van Dyk
    نمیدونم تو اون همه حرف دقیقا کجا من از خودم تعریف کردم ... در کل دیدی که ک ش نگفتم و صادقانه هرچی مشکل یا راه حل و نقاط وقت بود گفتم...دیگه چیزی بود که در توان داشتم...

در مورد صدا هم باید عرض کنم الان اتفاقا شنیدم همه جدیدا از رو صدا شروع به ملودی زدن میکنن حالا تیستو رو نمیدونم اما بقیه هم همینکار رو دارن پیش میگیرن شاید متد جدیده...یعنی اول صدا انتخاب می کنن و بعد ملودی میزنن در حالی که قدیما اول ملودی میزدن و بعد صدای زیبا براش انتخاب می کردن...

ولی در کل این پروژه رو به نظرم پاک کن که دلت هم براش نسوزه برو 10 تا همزمان شروع کن هی رو هر کدومش کارای مختلف بکن همرو دمو کن از هر کدوم هر ایرادی دیدی تو اون یکی درست کن آخر میبینی 3 تاپروژه خوب از همش درومد چون ایرادات اونیکی هارو تو این یکی ها برطرف کردی....

کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    اینو بی خیال شدم (البته ورژن دومش رو ورژن اوش هنوز هست)

یه پروژه جدید شروع کردم Progressive House هست فعلا و سبک واحدی داره تا این لحظه

تو سبک Deadmau5 دارم کار می کنم!
    امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    House
    Paul Van Dyk
    بعد میگید هاوس خوب نیست...تو انجمن همه ی اونایی که به هاوس مخالف بودن الان هاوسی شدن و هاوس گوش میدن...حال کردید یه نفره کل انجمن رو تغییر دادم..باز بچسبید به ترنس..
    امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین