کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: تجربه های ماورایی شما با موسیقی!!!

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

تجربه های ماورایی شما با موسیقی!!!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

سلام

خیلی وقت بود این تاپیک تو ذهم بود و نمی دونم شاید قبلا هم زده بودم یا نه!

من خودم به شخصه چون خیلی به متافیزیک (یا به عبارت دیگه اون روی هنوز کشف نشده فیزیک) علاقه و باور دارم خلاصه خیلی ازین فازهای مدیتیشن و ریلکسیشن و توهم رو یه تستی زدم برای خودم

و فکر کنم این تاپیک امواج مغزی هم نشون دهنده یکی از چیزایی بود که خیلی دنبالش بودم

خلاصه از یه طرفم عشق موسیقی ام و به نظرم موسیقی های ترنس آروم و Chillout , Ambient و بعضی از کلاسیک ها به شدت آدم رو می برن به سمت فازهایی که با حالت عادی فرق داره

تو اون فازها بعضیا توهم می بینن بعضیا وقتی چشمشون بسته هست تو ذهنشون تصاویر زیادی می بیینن (یا می سازن :معلوم نیست کدومش درسته!)

بعضیا شاید مثل من تمرین کرده باشن با آهنگ های خاص یه ریلکسیشن درست حسابی و جاری شدن انرژی تو بعضی از چاکراها انجام میدن

من حتی با بعضی آهنگا و تمرکز زیاد روی چاکرای چشم سوم چند بار تونستم وسط اینجور آهنگا به حالتی برسم که مثلا بیرون این کار رو می کردم (توی اتوبوس حتی) بعد خودم رو توی خونه جلوی کامپیوتر می دیدم که حتی صفخات این سایت رو هم داشتم اسکرول می کردم و حس ها حتی لامسه هم توش وجود داشت!

یا بعضی موقع ها یه حالتای باحالی عین خواب و بیداری و بیداری در خواب Lucid Dreaming رو تجربه کردم(اینم بازم خفن ترینش تو اتوبوس بود) که یه منظره باحالی رو دیدم رفتم سمتش ولی درعین حال به طور موازی از عطسه های مرد بغل دستیم تو اتوبوس هم آگاه بودم و می دونستم الان تو اتوبوسم در اصل(البته اینم بسته به این داره که این دنیا رو واقعیت اصلی بدونیم یا نه!) یا اصلا چیزی به نام واقعیت اصلی وجود داره یا نه؟

خلاصه این تاپیک رو زدم که هر کی هر جور تجربه متافیزیکی با آهنگ داشته چه سطح پایین چه بالا باد تعریف کنه

به نظرم می تونه تاپیک جالبی بشه (اگه طبق معمول نخواین بپیچونین و همکاری نکنین)

دلیل این هم که این دت اون دست می کردم اینه که خیلی ها کلا با این جور مسائ مشکل دارن و مسخرش می کنن

13 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    حمایت حمایت، آرمان با کفایت :دی
    من از این تجارب زیاد داشتم، چون خودم آدم آرومی هستم و اکثر اوقات آهنگای آروم گوش میدم...یه چنتا آهنگ هستن که اونا رو اینجا هم میذارم و تجربه هام رو همینجا مینویسم !

5 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    ما منتظر تجارب هستیم

هیچ جا نمی ریم همین جا هستیم!6 6 6 تاییاش(آهان اون مال یه چیز دیگه بود :-d)

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    تجربیات من....
    من وقت گوش دادن به موزیک متوجه اتفاقات اطرافم نمیشم. (قبلا من اینجوری نبودم و 4ساله که شدید شده)
    گاهی در رویاها سیر میکنم بطوریکه ذهنم با موزیک هماهنگ شده و رویاهام بیشتر شاخ و بال میگیرن .شاید خنده دار باشه ولی برای چند موریک خودبخود کلیپ هایی در ذهنم درست کردم که با زمان کاملتر شدند و میتونم ادعا کنم ایده های خارق العاده ای هستن.
    البته بیشتر اوقات رویایی درکار نیست و به چیزی فکرنمیکنم. (خیلی ها پرسیدن مرتضی ناراحتی .به چی فکر میکنی ولی من گفتم به هیچی و اونا اینو دروغ تصور کردن)
    نمیدونم این چه تجربه ای قلمداد میشه ولی (هیچ فکری در ذهنم نیست . عملا هیچی )و این البته بکارم و درسم ضربه زده. به تمرکز نکردن عادت کردم و مثلا حرفهای استاد رو در بک گراند ذهنم قرار میدم و اگه کسی سوال کنه چکار میکنی میگم به حرفای استاد گوش میدم. ولی درواقع توجهی نمیکنم

6 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من حتی با بعضی آهنگا و تمرکز زیاد روی چاکرای چشم سوم چند بار تونستم وسط اینجور آهنگا به حالتی برسم که مثلا بیرون این کار رو می کردم (توی اتوبوس حتی) بعد خودم رو توی خونه جلوی کامپیوتر می دیدم که حتی صفخات این سایت رو هم داشتم اسکرول می کردم و حس ها حتی لامسه هم توش وجود داشت!
    من مدت 4 الی 5 ساله که تمرکز روی این مسائل دارم و هر موسیقی که میشنوم با این دیدگاه جلو میرم
    شاید تدریس افتخاری فیزیک کوانتوم و متا فیزیک میکنم اما دنبال تلفیقش با موسیقی هستم
    Vision (تصاویر ذهنی) یکی از قویترین اسباب این علم تمام نشدنی است - اگر هر آهنگی که میشنوی با دیدگاه ارتباط برقرار کردن نباشه کار خاصی صورت نگرفته چون فقط Play شده / احساسات ما هستند که همه چیز را خلق میکنند نه صرفا فکر و اراده و اقدام
    پس احساسات به یک آهنگ را بررسی کن اگه خوبه بازم بشنو وگرنه ازش دست بکش
    من مدتیه که توی موسیقی دارم Vision میبینم و این تصاویر میتونه از تم آهنگ نشات گرفته باشه یا حتی از اسم آهنگ یا خود آهنگ
    چیز عجیبیه نمیتونم توصیفش کنم اما وجود داره مثل اینکه شما اینترنت را نمیبینید اما هست و بهش اعتقاد دارید چون همه چیز در دنیای ما یک انرژی محسوب میشه - به نظرم بهترین حالت درک موسیقی غرق شدن در تصاویر ذهنی خودمون هستش - این یعنی قدرت یعنی خلاقیت
    با تشکر

5 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تجربیات من....
    من وقت گوش دادن به موزیک متوجه اتفاقات اطرافم نمیشم. (قبلا من اینجوری نبودم و 4ساله که شدید شده)
    گاهی در رویاها سیر میکنم بطوریکه ذهنم با موزیک هماهنگ شده و رویاهام بیشتر شاخ و بال میگیرن .شاید خنده دار باشه ولی برای چند موریک خودبخود کلیپ هایی در ذهنم درست کردم که با زمان کاملتر شدند و میتونم ادعا کنم ایده های خارق العاده ای هستن.
    البته بیشتر اوقات رویایی درکار نیست و به چیزی فکرنمیکنم. (خیلی ها پرسیدن مرتضی ناراحتی .به چی فکر میکنی ولی من گفتم به هیچی و اونا اینو دروغ تصور کردن)
    نمیدونم این چه تجربه ای قلمداد میشه ولی (هیچ فکری در ذهنم نیست . عملا هیچی )و این البته بکارم و درسم ضربه زده. به تمرکز نکردن عادت کردم و مثلا حرفهای استاد رو در بک گراند ذهنم قرار میدم و اگه کسی سوال کنه چکار میکنی میگم به حرفای استاد گوش میدم. ولی درواقع توجهی نمیکنم
    دوست عزیز این مطالبی که نوشتی درست هستند چون شما خلا ذهنی هستی - خلاء ذهنی هم خوبه هم بد
    بد هستش چون هیچ احساسی در بر نداره و انگار کاری انجام نمیدی و به هیچیز فکر نمیکنی و خوب هستش چون ته ذهنت خالیه
    تصاویر ذهنی یکی از روندهای خلق خواسته هایمان طلقی میشوند و باید بهش ایمان داشت
    من یک پیشنهادی برای شما دارم تا از این حالت به نفع خودتون آگاهانه بهره ببرید و شما دو کار میتونید انجام بدید که دنیای جدیدی برای شما به ارمغان داره که منم اینو تجربه کردم و هنوزم میکنم
    1 - شکر گذاری
    2 - تجسم خلاق
    این دو امر قدرتی به اندازه ی کهکشان در مقابل یک ستاره کوچک را دارند خصوصا شکرگذاری - شکرگذاری به خاطر هر آنچه داری همان را مثل دستگاه فتوکپی تکثیر میکنه
    این حالت شما در هر کسی رخ نمیده اما باید ازش به بهترین نحو به نفع خودتون استفاده کنید اصلا ناراحت نباشید که این حالت به شما دست داده و دیگران حال شما را نمیتونند درک کنند چون فقط فقط خدا شما را با یک کره ی زمین آفریده بقیه صرفا توهم هستند شاید درک این موضوعها سخته اما حقیقت عالم محسوب میشوند
    با تشکر از شما و اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم

6 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    نقل قول نوشته اصلی توسط psystyx تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    1 - شکر گذاری
    2 - تجسم خلاق
    بله,علاقه دارم با این روشها آشنا بشم . اگه شما راهنمایی کنید ممنون میشم.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بخش رادیو شو
    تشکر شده 3,985 بار در 952 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    به نظر من زمانی میشه گفت آدم به حالتی خاص رسیده که مسائلی به آدم الحام بشه که منبع اون ندونیم.!مثلا آگاهی از یک اتفاق یا دونستن چیزی که نمی دونستیم.
    اینکه موقع گوش دادن به موسیقی اون هم ترنس آدم حس خوبی بهش دست میده بیشتر به احساسات مربوطه که ریشش ترشحات هرمون های ماست.ولی وقتی موسیقی تمام میشه و از حالت رویا درمیاییم می بینیم همه چیز ساخته ذهنمان بوده نه دریافتی از یک منبع برتر!!
    من خودم خیلی رویا پردازم و می تونم 24 ساعت هم تو رویا زندگی کنم ولی اخیرا وقتی دیدم که این رویا پردازی سر سوزنی انعکاسی در دنیای خارج از رویا نداره ،رویا پردازی اتلاف وقت می دونم.

2 کاربر زیر از Transcended عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط adownload تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به نظر من زمانی میشه گفت آدم به حالتی خاص رسیده که مسائلی به آدم الحام بشه که منبع اون ندونیم.!مثلا آگاهی از یک اتفاق یا دونستن چیزی که نمی دونستیم.
    اینکه موقع گوش دادن به موسیقی اون هم ترنس آدم حس خوبی بهش دست میده بیشتر به احساسات مربوطه که ریشش ترشحات هرمون های ماست.ولی وقتی موسیقی تمام میشه و از حالت رویا درمیاییم می بینیم همه چیز ساخته ذهنمان بوده نه دریافتی از یک منبع برتر!!
    من خودم خیلی رویا پردازم و می تونم 24 ساعت هم تو رویا زندگی کنم ولی اخیرا وقتی دیدم که این رویا پردازی سر سوزنی انعکاسی در دنیای خارج از رویا نداره ،رویا پردازی اتلاف وقت می دونم.

می دونم چی داری میگی ولی این رو بدون که علم جدید کلا تقریبا داره ثابت می کنه که کل این جهان رویای دسته جمعی مشترک همه انسان هاست و هر کی رویاش به اون یکی بچربه تغییرات خفن تری رو توی دنیا می تونه ایجاد کنه.

نمی دونم منظورم رو گرفتین یا نه!ولی کلا منظورم اینه که رویا و واقعیت 2 روی یه سکه هستن و این واقعیت هم از دید یه سری دیگه شاید تو یه جهان موازی دیگه رویاشون تلقی بشه

حالا ازین بحث های به نظر خیلی ها تخیلی بگذریم این رو میگم که تفاوت زیادی وجود نداره و اگه فکر می کنی اونا ساخته ذهنن پس ارزشی ندارن

بدون که همین مانیتوری که داری می بینی الان جلوی خودت هم ساحته ذهنت هست و در اصل اگه نظریه M تئوری و ریسمان ها درست باشن یه سری ارتعاشات حاوی اطلاعات هست که بستکی داره ذهنت چطوری ترجمشون کنه و چجوری روشون فعل و انفعال بده(مثل فیلم ماتریکس)

تو فیزیک 2 تا نظریه هست که تو این زمینه خیلی پیشرو هستن ولی متاسفانه هیچکدوم به اون صورت آزمایش نشده

یکی نظریره هولوگرافیک و یکی هم ریسمان.ولی هنوز چون نتونستن به هیچ وجه آزمایشی براش پیدا کنن در حد نظریه هست ولی این 2 نظریه خیلی از لاینحل ترین مائل حتی متافیزیکی رو هم کمی شرح میده

و این همه حرف زدم همین رو بدون که این نظریه ثابت می کنه هم این واعیه هم توهمات هم رویاهات و هیچ کدوم هم واقعی تر از هم نیستن!

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو فعال
    Psychedelic
    Holymen
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJR تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    بله,علاقه دارم با این روشها آشنا بشم . اگه شما راهنمایی کنید ممنون میشم.
    خوب شکرگذاری فلسفه ی طولانی داره - ازت یه سوال میکنم اما به خودت جواب بده نه من :
    برای خودت 1000 رویداد مثبت بیار که به خاطرش خدا را شاکر هستی روی کاغذ بنویس
    شاید در نظر اول سخت باشه اما تصمیم بگیر روی کاغذ بیاری بعد متوجه ی یه چیز عجیبی میشی
    عزیز شکر گذاری تمام زندگی منه به خاطر همه چیز عشق / پول و ثروت / خانه / ماشین / همسر / فرزند / کار و شغل / سلامتی / ارتباطات خوب و ..........
    شکرگذاری عامل تکثیرکننده ی بزرگیه مثل دستگاه فتوکپی - من هر روز دارم تست میکنم یه حالت عجیبیه ازت میخوام حتما کاربردیش کنی - بعد از یک هفته متوجه میشی هر چیز که مردم به خاطرش گله و شکایت میکنند تو اصلا ناراحت نیستی چون شکر گذاری حال و هوای تو رو خوب میکنه / شاید ازم بپرسی اگه من ماشین BMW ندارم چیکار کنم ؟ تو باید تجسم کنی که از قبل همه چیز بهت داده شده نه توهم .
    منظورم اینه که همین الان باید تجسم داشته باشی که این ماشین را داری و به خاطر داشتنش خدا را شاکر باش بعد یک چیز عجیبی رخ میده که حیران میمونی - چیزی ازت کم نمیشه که هر روز 1000 بار شکرگذاری کنی / درسته ؟
    یه مثال تکان دهنده میزنم : اگر به شخص خودت کل پول دنیا را بدهند و شما تمام این پول را یکسان بین تمام مردم دنیا تقسیم کنی فکر میکنی بعد از چند ماه چه اتفاقی میوفته عزیز ؟
    درسته پول به سمت ثروتمندان جذب میشه و فقرای قبل دوباره پول را از دست میدهند / علت : چون ثروتمند روی وفور ثروت متمرکز بوده اما فقرای قدیم روی فقر و وام و بیچارگی این یک حقیقت محضه و اگر کسی نتونه این را بپذیره به جرات میگم شخصی منطقی هست زیرا قوانین طبیعت را با منطق و دو دو تا چهار تا اثبات نمیشند

نقل قول نوشته اصلی توسط adownload تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوب عزیز شما رویاپردازی میکنی اما به رویاهات ایمان نداری نباید چیزی هم رخ بده . در ضمن روند خلق 10 % رویاپردازیه آیا شما همه ی روندها را انجام میدهید : عبارات تاکیدی میخونید ؟ عبارات پذیرشی دارید ؟ پذیرش در زمان حال دارید ؟ شکرگذاری ؟ تجسم خلاق ؟ مراقبه و مدیتیشن در روز چه مقداری انجام میدید ؟ اتاق فکرت کجاست ؟ برگ نویسی تا چه اندازه دارید ؟ چقدر احساسات خرج میکنید ؟

نگاه کن دوست خوبم این قسمت نوشته هاتو رد میکنم چون داری به خودت دروغ میگی به خاطر اینکه نوشته های شما میگه :
    که شما اصلا فکر نمیکنید ! که این امکان پذیر نیست چون هر انسان در یک ثانیه 4 بیلیارد بیت اطلاعات را توسط ذهنش داره پردازش میکنه که ما فقط 2000 تاش را میفهمیم و در هر یک دقیقه یکی میشه هدف ما / این یعنی وقتی شما قصد آب خوردن کنید از میون این همه اطلاعات مغزی شما پردازش و انتخاب شده عزیز
    شما کار خاصی نکردید فقط رویا ساختید اما هیچ ارتعاشی از احساسات ارائه ندادید انگار دارید به دیوار مشت میزنید - این مطلبی که من نقد کردم بیان میکنه که شما دچار عدم پذیرش هستید و به مسائل منطقی خیلی اهمیت میدید و به انرژی های اطراف خودتون هیچ توجهی ندارید زیرا قوانین مطلق و قدرتمند طبیعت را کاری با منطق نیست - شاید درکش سخت باشه اما وقتی پذیرفتی خیلی چیزها رخ میده وگرنه همین هایی را بدست میاری که قبلا به دست آوردی
    در واقع بروز احساسات است که موجب جذب هر چیز میشه نه صرفا تجسم و تفکر به تنهایی

نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    علم جدید کلا تقریبا داره ثابت می کنه که کل این جهان رویای دسته جمعی مشترک همه انسان هاست و هر کی رویاش به اون یکی بچربه تغییرات خفن تری رو توی دنیا می تونه ایجاد کنه.
    این کاملا درسته - انگار آرمان مطالعاتی در موردش داره که اینطوری مینویسه اما یکجا از رویدادهای گذشته شکایت داشت از پدر و ......
    شکایت / گله / غر زدن و ....... همه و همه انرژی منفی از خودشون ساطع میکنند و در قبالش قانون جذب به مقدار بیشتری در آینده همون ها را به خود آدم بر میگردونه - قانون مطلقه و بی عیب ونقص . من قصد بی ادبی ندارم اما نباید اخبار های جهان را دنبال کنیم نباید صفحه حوادث را بخونیم اینها در وجود هر آدمی رخنه میکنند و حال و هوای شما را بد میکنند و احساس نا امنی و ترس در شما ایجاد میکند و قانون چی میگه : فرمانبردارم سرورم . والسلام
    ویرایش توسط psystyx : 2012/03/08 در ساعت 11:02 PM

5 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین