کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دعوت برای همکاری دسته جمعی بچه ها در پروژه کاور آهنگ ها

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

دعوت برای همکاری دسته جمعی بچه ها در پروژه کاور آهنگ ها

سلام

این تاپیکی که دارم می زنم رو با توجه به استقبالی که از بچه ها شناحتم از همین الان خاک خورده می بینم ولی امید دارم بازم

دیروز که اون دمو رو منتشر کردم و انتقاد های این و اون.همه تو فیسبوک و مخصوصا پسر داییم (همون استودیو داره) تو فیسبوک بهم حمه کرد و گفت که که چرا به حرفی که 2 سال پیش بهم زده هنوز گوش ندادم و چرا هنوز قبل ازینکه آهنگی بسازم یه آهنگ راستکی و کاور نکردم

همیشه می گفت تا قبل ازینکه نتونستی یه آهنگ راستکی رو شبیهش کاور کنی به هیچ وجه اصلا سراغ ساختن آهنگ جدید نرو!

منم دیگه دیروز غیرتی شدم و گفتم شاید دلیل ناکامیم اینه که هنوز هم کاور نکردم و با ساختار تنظیم به صورت راستکی و عملی زیاد آشنا نیستم.سر همینم دیگه جو گرفت و آهنگ Robert Miles - Children رو انتخاب کردم چون هم زیباترین و قشنگ ترین آهگ قشنگه هم اینکه مال 20 سال پیشه و حتما میشه با VST های روز کاورش کرد

ولی وقتی وارد کاورش شدم دیدم اون قدر ها هم اصلا آسون نیست و سر همین پیانو و Pad ش و یه صدای دیگش رو ساختم

بعد ازون طرف خواستم از بقیه کمک بگیرم که ببینم چطوریه!بعد گفتم خیلی پیشنهاد جالبی میشه اگه یه تاپیک بزنیم و با همدیگه (کاسیی که آهنگ می سازن و دارن تمرین تنظیم می کنن) یه آهنگ رو انتخاب کنیم و کاور کنیم

نظرتون چیه؟اگه همکاری کنیم هم از نظر آموزشی عالی میشه و سایت هم کم کم راه میفته!

من الان اون قسمتی از کاور خودم رو همراه با عکس و تیکه اصلی آهنگش میذارم!

امیدوارم نظر بدین و همکاری کنیم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 91 بار در 34 ارسال
    Trance
    Tiesto
    سلام دوست عزیز من کلا از کاور اهنگ ها زیاد خوشم نمیاد ولی این کار رو بار ها بارها کردم(دوران اماتوری) پیشنهاد من اینه که اگر میخوای این کار بکنی از ریشه باشه به فرض شما یه ساخته دارید توی تنظییمش مشکل دار .میتونی پروژه تو بدی به یکی دیگه بعد یه مثله دیگه اینکه خالق این موزیک کسی دیگه هست شما اگر بهترین ریمکس هم کنید باز هر کی گوش بده میگه این اهنگ رابرت هست من برات یه چیز بهتر. از ساخته خودم دارم!
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

4 کاربر زیر از zmarker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.