کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: دموی RmaN - Earth Peace ( Chillout + Chill House Versions - حتما نظر بدین!

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

دموی RmaN - Earth Peace ( Chillout + Chill House Versions - حتما نظر بدین!

سلام دیروز تو VST هام سر بازی با صداها و گشتن صداهای مختلف یه دفعه ای به یه صدایی خوردم که گفتم بابا این ته صداست هم آرامش بخشه هم مدرن.عین این صداهای سبک Chill House می مونه

خلاصه گتم این صدا لیاقت یه ملودی آرامش بخش خوب رو داره که نشستم براش یه ملودی ساختم و بعد گفتم خوراکش درام های مدیترانه ای و لب دریایه که تو CD 2 آلبوم Sunset Beach DJ Session خیلی ها ازش استفاده می کردن

و نشستم خودم از پک صدای Ableton Suite به صورت دستی این دراما رو زدم (لامصب سمپلش رو نداشتم و نمی دونستم به چه اسمی هم باید سرچ کنم دانلود شه

خلاصه این شد که یه دمویی تولید شد که به نظر خودم در عین سادگی یکی از بهترین دموهام شد الکی الکی ( که احتمال زیاد این رو در کنار Wild Droid ادامه میدم و فقط دمو نمی مونه)

مهم ترین ضعفش به جز ضعف های تنظیم به نظرم میکس و مستره که یه جاهاییش باعث Distort شدن شده یه کم!شما به بزرگی خودتون ببخشین چون تو هدفون مشکلی نداشت ولی تو اسپیکرم اینطور میشه و دیگه حوصله میکس دوباره نداشتم

در ضمن 2 تا ورژنش رو میذارم یکی ورژن Chillout معمولی و یکیم ورژن Housy Chill که دومی رو الکی یه اتومیشن Modulation هم کردم!(که بعضی جاهاش چرت شده و باید عوض کنم ولی ازتون خواهش دارم جفتش رو با هم دانلود کنید(حجم جفتشون با هم 3 مگ میشه) و بگید اصلا با Modulation کار کنم تو ادامه دادن این دمو یا نه؟

ممنون

منتظر نظرای مفیدتون هستم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

10 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,721 بار در 18,039 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    خیلی دیگه ساده بود آرمان! من باهاش حال نکردم حقیقتش! یعنی نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم . کجاش لب دریایی بود خیلی کار داره جون آرمان!

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    من دانلود کردم ولی چیزی نفهمیدم کلا ازش:117: از اون دست آهنگایی نیست که آدم بخواد دوبار گوش بده (البته این نظر منه شاید کار واقعا هم خوب بوده باشه ) :117:

کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    یعنی چی چیزی نفهمیدی؟

حالا سوای اینا فکر کنم اصلا نخوندین چیزی که نوشتم من گفتم بگین کدوم ورژنش بهتره؟
    امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,721 بار در 18,039 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    یعنی چی چیزی نفهمیدی؟

حالا سوای اینا فکر کنم اصلا نخوندین چیزی که نوشتم من گفتم بگین کدوم ورژنش بهتره؟
    housy chill یه ذره بهتر بود یه کم فضاسازی بهتری داشت

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    خوب بود ارمان جون ... همه که مادرزادی موزیک نمیسازن .. قدم به قدم .. حال کردم باهاش .. اگه یکم Leadline واضحتر کنی از این بهترم میشه .. تلاش کن رفیق
    ضمنا ارمان جون سبکی که داری کار میکنی بهترینه .. و هر کسی نمیتونه Chillout رو بفهمه .. مطمعنم درک بالایی داری که این سبکو انتخاب کردی .. منم با دوستم عرشیا داریم ترکیرو مسازیم تو سبک ******** Techno که کاملا شبیه اهنگهای گروه مشهور و نام اور این سبک یعنی SCOOTER هستش که بیشتر شبیه به ترک F.Uck the millenium هست .. ادامه بده داش ارمان .. مایه افتخاری تو سبکت
    ویرایش توسط Inner Sphere : 2012/02/13 در ساعت 08:58 PM

4 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    سلام ارمان
    کارتو شنیدم
    فضای کاری که هدفت هست کار کنی عالیه ولی به قول فراستی تو برنامه هفت در نیومده
    علتشو میگم تو دمو قبلیت گفتم که نیاز به یک هارمونی ساده تو اهنگهات داری که گفتی حوصلشو ندارم ولی باور کن اصلا کار سختی نیست
    ای کارت درسته که دمو هستش و هنوز اولشی ولی اباید با پد فضاسازی کنی البته پد رو چندصدایی به صورت اکورد و بعد بافضایی که از پد به دست میاد و هدفی که از ساخت اهنگ داری با زدن ملودی روی هارمونیی که با پد ساختی کارتو جلو ببر...ارمان مهمه که قبل از شروع کار گام کار و اکوردهاتو مشخص کنی تا موزیکت هدف و انسجام داشته باشه
    مثالی برات میزنم مثلا اهنگ behind اندره برخلاف زیبایی بی نظیرش از هارمونی بسیار ساده ولی زیبا تشکیل شده
    این اهنگ تو گام ردیز مینور و یک توالی چهاراکوردی تشکیل شده...بگذریم میدونم من میگم شما هم بعدش میگی من بداهه کار میکنم و حوصله ای کارها رو ندارم
    تو این دو ورژن که گذاشتی همون اولی بهتر بود
    ممنون

4 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,407 بار در 648 ارسال
    House
    Tiesto
    ارمان جون یکار کن خودم خبر پیوستنت به موزیکال فری دامو همینجا بگم
    امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 8,812 بار در 2,132 ارسال
    Trance
    Simon Templar
    منم گوش کردم
    راستش خیلی چیز خاصی توش به کار نرفته و خیلی خامه
    اون چیزی که تو ذهنته خیلی خوبه ولی خوب پیادش نکردی
    بیشتر روش کار کن
    موفق باشی

3 کاربر زیر از Dramxib عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان