کانال تلگرام انجمن

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد تغییر آدرس

رأی دهندگان
17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با تغییر آدرس به trance1 موافقم

5 29.41%
  • با تغییر آدرس مخالفم

12 70.59%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: تغییر آدرس انجمن

1. Top | #21

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 34,024 بار در 2,355 ارسال
    Trance
    Aly & Fila
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

electronic music مشکل طولانی بودنه و تایپش ممکنه غلط املایی بده . emusic آزاد نیست و e-music به خاطر - بعد e یه جوریه

خواهش نظرسنجی ه هر کی نظری داره بگه ولی رو اننخاب اسم هستیم musical ایرانیزه نیست
    آقا electronic music کجاش طولانیه دیگه از اسم یه آهنگساز که طولانی تر نیست . خب خیلی راحت خلاصش کن بذار em یا tm . اصلن هر چی دوست داری بذار ولی جان هر کسی رو دوست داری edm نذار . وجهه ی انجمن میاد پایین . همینطور با خیلی از سبکای الکترونیک مثل امبینت ، چیل اوت ، سینث پاپ ، برلین اسکول و ... جور درنمیاد . اگه نام انجمن به edm تغییر کنه من واسه ی همیشه انجمن رو ترک می کنم .

آقا، من اعلام خطر می‌کنم! ای ارتش ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای سیاسیون ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای بازرگانان ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای علمای ایران، ای مراجع اسلام، من اعلام خطر می‌کنم! ای فضلا، ای طلاب، ای مراجع، ای آقایان، ای نجف، ای قم، ای مشهد، ای تهران، ای شیراز، من اعلام خطر می‌کنم!

حرص نخور ژان شیرت خشک میشه

2 کاربر زیر از MILAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #22

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 25,962 بار در 3,466 ارسال
    Others
    Angerfist
    vip-trance

mytrancebaz

tranceplayer

onetrance

trance-hits

mytrancebaz az hamashun behtare fek konam

2 کاربر زیر از chuck عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #23

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    Others
    Angerfist
    نقل قول نوشته اصلی توسط MILAN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    iTrance هم ب نظرم خوبه شبیه اسم گذاری محصولات Apple میشه.... iphone,imac,itunes.....
    iTrance هم کوتاهه هم تو ذهن میمونه هم اینکه بازخورد بیشتری هم توی جستجوی گوگل میتونه داشته باشه... کلاس اسمی هم داره
    ​are manam ba in esm hal mikonam

2 کاربر زیر از chuck عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #24

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 104,179 بار در 20,031 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط chuck تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    vip-trance

mytrancebaz

tranceplayer

onetrance

trance-hits

نظر بچه ها رو اینه که ترنس نباشه و گسترده بشه اسم انجمن و باز هم نداشته باشه
    امضای ایشان

5. Top | #25

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    Others
    Angerfist
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط chuck تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    vip-trance

mytrancebaz

tranceplayer

onetrance

trance-hits

نظر بچه ها رو اینه که ترنس نباشه و گسترده بشه اسم انجمن و باز هم نداشته باشه
    pas yani esmo kollan mikhaiym taghir bedim

fek konam baiad az vazhehaie EDM , electronic, music ... ina baiad estefade kard

​sakhte entekhab kardane ie esm vaghan chon alan bishtare esmaro vardashtan

6. Top | #26

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    Others
    Angerfist
    edmfield , electronicfield , landofedm , edmarea, electronicarea, fullbassedm, musicarea, edmcontrol, my-edm-area, basscontrol, mybassfield

maghzam ghofl kard

7. Top | #27

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,459 بار در 488 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

electronic music مشکل طولانی بودنه و تایپش ممکنه غلط املایی بده . emusic آزاد نیست و e-music به خاطر - بعد e یه جوریه

خواهش نظرسنجی ه هر کی نظری داره بگه ولی رو اننخاب اسم هستیم musical ایرانیزه نیست
    آقا electronic music کجاش طولانیه دیگه از اسم یه آهنگساز که طولانی تر نیست . خب خیلی راحت خلاصش کن بذار em یا tm . اصلن هر چی دوست داری بذار ولی جان هر کسی رو دوست داری edm نذار . وجهه ی انجمن میاد پایین . همینطور با خیلی از سبکای الکترونیک مثل امبینت ، چیل اوت ، سینث پاپ ، برلین اسکول و ... جور درنمیاد . اگه نام انجمن به edm تغییر کنه من واسه ی همیشه انجمن رو ترک می کنم .

آقا، من اعلام خطر می‌کنم! ای ارتش ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای سیاسیون ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای بازرگانان ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای علمای ایران، ای مراجع اسلام، من اعلام خطر می‌کنم! ای فضلا، ای طلاب، ای مراجع، ای آقایان، ای نجف، ای قم، ای مشهد، ای تهران، ای شیراز، من اعلام خطر می‌کنم!

من به پشتبانی ژان میشل دولت تعیین می کنم. آقایون حرف حساب داره میزنه خو EDM کلی نیست EMUSIC بزاریم بهتره دو پهلوه الکترونیک میشه EDM میشه

کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123