کانال تلگرام انجمن

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد تغییر آدرس

رأی دهندگان
17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با تغییر آدرس به trance1 موافقم

5 29.41%
  • با تغییر آدرس مخالفم

12 70.59%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: تغییر آدرس انجمن

1. Top | #11

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,894 بار در 501 ارسال
    Trance
    Daniel Kandi
    با اینکه نمیخوام به چیزی جز ترنس فک کنم
    ولی حق با دوستانه ...کلمه ترنس یکم ناجوره حداقل واسه اونایی که اشنایی ندارن...بعدشم اینجا همه چی هست فک کنم یه چیز جامع بذارین بهتره مثلن همون EDM و اینا

3 کاربر زیر از SinaAhmadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #12

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 111 بار در 57 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    با سلام خدمت دوستان. من با تغییر Trance به EDM شدیداً مخالفم چراکه راه رو برای تغییر نگرش و حساسیت نسبت کلمات خواهد بست. کسانی که کلمه ترنس رو برای اولین بار میشنوند نباید تنها دگرجنسی یا امثال چنین پدیده هایی به ذهنشان خطور کند. باید بفهمند و بدانند که Trance یک ژانر موسیقی است که با Tran******ity زمین تا آسمان تفاوت دارد. سرپرست کل خواهشمندم به این نکته توجه فرمایند. و اما در مورد اینکه اسم سایت به Trance1.ir تغییر کند هم کمی مخالفم چون هم از ابهت انجمن کاسته می شه هم در ذهن ماندگاری ندارد. من TranceWorld.ir یا GlobalTrance.ir پیشنهاد می دم.

4 کاربر زیر از soheil20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #13

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,894 بار در 501 ارسال
    Trance
    Daniel Kandi
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil20 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    با سلام خدمت دوستان. من با تغییر Trance به EDM شدیداً مخالفم چراکه راه رو برای تغییر نگرش و حساسیت نسبت کلمات خواهد بست. کسانی که کلمه ترنس رو برای اولین بار میشنوند نباید تنها دگرجنسی یا امثال چنین پدیده هایی به ذهنشان خطور کند. باید بفهمند و بدانند که Trance یک ژانر موسیقی است که با Tran******ity زمین تا آسمان تفاوت دارد. سرپرست کل خواهشمندم به این نکته توجه فرمایند. و اما در مورد اینکه اسم سایت به Trance1.ir تغییر کند هم کمی مخالفم چون هم از ابهت انجمن کاسته می شه هم در ذهن ماندگاری ندارد. من TranceWorld.ir یا GlobalTrance.ir پیشنهاد می دم.
    دوست عزیز ما فرهنگستان ادب فارسی نیستیم که بخواهیم معانی لغات رو واسه ملت جا بندازیم...یا واسه اینکه اثبات کنیم این ترنس با اون ترنس فرق داره بریم یه اسم دیگه بذاریم...اونی که اینکاره است خودش فرقشو میدونه ...بعدشم اینجا همه جور سبکی هست حالا درسته اکثرن ترنس بازن ولی خب اسم سایت باید با محتواش همسو باشه به نظرم یه اسم جامع مفید تره...

پ ن : اون تیکه باید بفهمند و بدانند منو یاد یه سری سخنرانی های خاص میندازه

5 کاربر زیر از SinaAhmadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #14

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,236 بار در 3,576 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    اگه قرار به تغییر اسم ترنسه یه چیز جامع تر انتخاب کنین که کل الکترونیک رو دربر بگیره نه فقط EDM ک موزیک دنس الکترونیک باشه

4 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #15

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 26 بار در 4 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    سلام من میگم دوستان بذارین asotfamily.ir نظرتون چیه

کاربر زیر از iwcb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

6. Top | #16

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 111 بار در 57 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil20 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دوست عزیز ما فرهنگستان ادب فارسی نیستیم که بخواهیم معانی لغات رو واسه ملت جا بندازیم...یا واسه اینکه اثبات کنیم این ترنس با اون ترنس فرق داره بریم یه اسم دیگه بذاریم...اونی که اینکاره است خودش فرقشو میدونه ...بعدشم اینجا همه جور سبکی هست حالا درسته اکثرن ترنس بازن ولی خب اسم سایت باید با محتواش همسو باشه به نظرم یه اسم جامع مفید تره...

پ ن : اون تیکه باید بفهمند و بدانند منو یاد یه سری سخنرانی های خاص میندازه
    اول اینکه کلمات نمایانگر محتوا هستند. اگرنه که اسم انجمن رو بذارین انجمن خیریه محک چه اهمیتی داره مگه ما فرهنگستان لغتیم که معانی کلمات رو برای ملت جا بندازیم؟؟؟ پس از این به بعد شما تو کل زندگیت کلمه ی ترنس و به کار نبر چون اون موقع فکر می کنند دوجنسه ای دوست عزیز! نکته ی بعد اینکه من نمی دونم شما جه سخنرانی گوش می کنی بنابراین یا مفهوم صحبت کن یا تیکه ننداز لطفاً. چون در شان انجمن نیست. نظر من همون بود که گفتم به نظرم نباید کلمه Trance رو عوض کنیم و در مورد تغییر در آدرس سایت هم پیشنهادم همون آدرس هایی است که دادم. پ.ن : لطفا مدیران گروه و سرپرست سایت به پیامها توجه کنند. با تشکر.

3 کاربر زیر از soheil20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #17

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    تشکر شده 33,596 بار در 3,954 ارسال
    Trance
    Jean Michel Jarre
    سلام
    از دیدگاه من electronic music مناسب انجمن هست چون انجمن ما در برگیرنده ی تمامی زیرشاخه های موسیقی الکترونیک هست نه فقط بخشی خاص . edm هم جالب نیست چون یه جور دسته بندی سبک های رقص الکترونیک هست نه دربر گیرنده ی ژانر یا استایل موسیقی . حالا اگه خیلی به ترنس ارادت ویژه دارید trance music هم میتونه گزینه ی مناسبی باشه ابهام زدایی هم میشه
    موفق باشید

7 کاربر زیر از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #18

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 3 بار در 1 ارسال
    Trance
    None
    با عرض سلام خدمت همه دوستان، منم نظرم اينكه اسم سايت عوض بشه ولى ترنس باز نباشه. چون اينجورى هر كسى سايتو ويزيت كنه اين نظر بهش الحاق ميشه كه همه سبك ترنسو دارن و سبكهاى ديگه تو سايت نيست. بنظرم به اسم I musical باشه شايد اينكه همه سبكها و سليقه ها تو سايت موجوده ناخودآگاه به سمت سايت كشيده ميشن. اميدوارم كه منو ببخشيد كه تو كارتون فضولى كردم بازم ممنون از همه زحماتتون....

3 کاربر زیر از gogoli80 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #19

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 104,179 بار در 20,031 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام
    از دیدگاه من electronic music مناسب انجمن هست چون انجمن ما در برگیرنده ی تمامی زیرشاخه های موسیقی الکترونیک هست نه فقط بخشی خاص . edm هم جالب نیست چون یه جور دسته بندی سبک های رقص الکترونیک هست نه دربر گیرنده ی ژانر یا استایل موسیقی . حالا اگه خیلی به ترنس ارادت ویژه دارید trance music هم میتونه گزینه ی مناسبی باشه ابهام زدایی هم میشه
    موفق باشید
    electronic music مشکل طولانی بودنه و تایپش ممکنه غلط املایی بده . emusic آزاد نیست و e-music به خاطر - بعد e یه جوریه

نقل قول نوشته اصلی توسط gogoli80 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    با عرض سلام خدمت همه دوستان، منم نظرم اينكه اسم سايت عوض بشه ولى ترنس باز نباشه. چون اينجورى هر كسى سايتو ويزيت كنه اين نظر بهش الحاق ميشه كه همه سبك ترنسو دارن و سبكهاى ديگه تو سايت نيست. بنظرم به اسم I musical باشه شايد اينكه همه سبكها و سليقه ها تو سايت موجوده ناخودآگاه به سمت سايت كشيده ميشن. اميدوارم كه منو ببخشيد كه تو كارتون فضولى كردم بازم ممنون از همه زحماتتون....
    خواهش نظرسنجی ه هر کی نظری داره بگه ولی رو اننخاب اسم هستیم musical ایرانیزه نیست

2 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #20

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    تشکر شده 33,596 بار در 3,954 ارسال
    Trance
    Jean Michel Jarre
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام
    موفق باشید
    electronic music مشکل طولانی بودنه و تایپش ممکنه غلط املایی بده . emusic آزاد نیست و e-music به خاطر - بعد e یه جوریه

نقل قول نوشته اصلی توسط gogoli80 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خواهش نظرسنجی ه هر کی نظری داره بگه ولی رو اننخاب اسم هستیم musical ایرانیزه نیست
    آقا electronic music کجاش طولانیه دیگه از اسم یه آهنگساز که طولانی تر نیست . خب خیلی راحت خلاصش کن بذار em یا tm . اصلن هر چی دوست داری بذار ولی جان هر کسی رو دوست داری edm نذار . وجهه ی انجمن میاد پایین . همینطور با خیلی از سبکای الکترونیک مثل امبینت ، چیل اوت ، سینث پاپ ، برلین اسکول و ... جور درنمیاد . اگه نام انجمن به edm تغییر کنه من واسه ی همیشه انجمن رو ترک می کنم .

آقا، من اعلام خطر می‌کنم! ای ارتش ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای سیاسیون ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای بازرگانان ایران، من اعلام خطر می‌کنم! ای علمای ایران، ای مراجع اسلام، من اعلام خطر می‌کنم! ای فضلا، ای طلاب، ای مراجع، ای آقایان، ای نجف، ای قم، ای مشهد، ای تهران، ای شیراز، من اعلام خطر می‌کنم!

5 کاربر زیر از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین