کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Daniel Skyver - Activation [Grotesque] | 2019

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 4,691 بار در 668 ارسال
    Trance
    Markus Schulz

Daniel Skyver - Activation [Grotesque] | 2019

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist: Daniel Skyver
    Label: Grotesque
    Released: 06/05/2019
    Catalog: GROTESQUE126
    Type: Single
    Style: Electronic, Trance, Uplifting
    Key: G min
    Size: 14 Mb

Tracklist:
    01. Activation (Extended Mix) 6:19 / 138 BPM

11 کاربر زیر از Elnaz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,092 بار در 854 ارسال
    Trance
    None
    خیلی برام عجیبه اندازه فایل رو خود مدیافایر نوشته 14 مگ بعد وقتی میخوام دانلود کنم اندازه 5 مگ بهم نشون میده بعد دانلود میکنم میبینم فایل حاویه اکتیویتور ویندوز 7 و 8 و... و یه صفحه html هم داخلش هست که به عربی نوشته خیلی عجیبه چجوری میشه؟ یا مدیافایر قاطی کرده یا بخاطر شباهت اسمیه اکتیویشن اینجوری شده فایل رو هم دارم الان میشه با یه اسم دیگه اپلود کنید؟

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 104,179 بار در 20,031 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-Orion-LPC تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خیلی برام عجیبه اندازه فایل رو خود مدیافایر نوشته 14 مگ بعد وقتی میخوام دانلود کنم اندازه 5 مگ بهم نشون میده بعد دانلود میکنم میبینم فایل حاویه اکتیویتور ویندوز 7 و 8 و... و یه صفحه html هم داخلش هست که به عربی نوشته خیلی عجیبه چجوری میشه؟ یا مدیافایر قاطی کرده یا بخاطر شباهت اسمیه اکتیویشن اینجوری شده فایل رو هم دارم الان میشه با یه اسم دیگه اپلود کنید؟
    تست کردم فایل مدیافایر 14 مگه و درسته بعد دانلود هم داخلش موزیک بود! نمیدونم چی رو گرفتی در هر حال آپلود بوی در پست اول قرار گرفت

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    Trance
    None
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-Orion-LPC تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تست کردم فایل مدیافایر 14 مگه و درسته بعد دانلود هم داخلش موزیک بود! نمیدونم چی رو گرفتی در هر حال آپلود بوی در پست اول قرار گرفت
    ممنون بخاطر اپلود بوی ، جالبه هنوزم همونه واسه ی من ببین ویروس اخه نمیشه که بیاد برای چی اینکارو بکنه اخه برام جالبه روی خود فایل هم تو مدیافایر نوشته 14 من همین الان دوباره تست کردم وقتی روش کلیک میکنم دانلود کنه یا با idm یا از هر طریقی بهم 5 مگ میده و داخلش هم همون فایل هایی هست که گفتم عجیبه احتمال میدم باگی باشه که دلیلش اکتیویتور ویندوز خودم داشته ، هست چون غیر از این نمیتونه باشه راستی با موبایل باید امتحان کنم یا با یه سیستم دیگه ببینم بازم اینجوری میشه ولی فکر میکنم به خاطر همین داستان باشه اخه هیچ جوره با عقل جور در نمیاد ولی الان دارم فکر میکنم میبینم بخاطره تشابه اسمی این میره اتوماتیک نسخه اکتیویتور kmps رو از مدیافایر میگرده میاره رو لینکی که کلیک کردم داخل خوده مدیافایر یا حالا اصن اینم نیست نمیدونم ولی کلا اتفاقه جالبی بود من کلا همش اتفاقات جالب برام میفته این مدیافایرش رو زنده نگه دار تا من بازم تست کنم با سیستم های دیگه ممنون

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    Trance
    None
    بله حدسم درست بود تقریبا البته با کمی تفاوت روی گوشی امتحان کردم بازم همون 5مگ رو داد بهم ولی دوباره کوکی های گوشیمو پاک کردم چون مهم نبود و با وی پی ان امتحان کردم از کشور دیگه اینبار 14 مگ رو داد از نظر ای پی حساس هست و میزان مراجعه به لینک با نام های حساس مث active یا crack یا این قبیل چیزها که مربوط به سیستم عامل یا بعضا برنامه هایی که کرک شده میشن برای از بین بردن این داستان توی قوانین گذاشتن تاپیک و اپلود اهنگ این رو بذار مدیر عزیز سایت بی زحمت که به کلمات کلیدیه اینچنینی فایل هارو روی سرور های خارجی مث مدیا فایر با اسمه دیگه ای اپلود کنن ینی یه حرف مث _ یا- یا از این قبیل چیزا بذارن بینش، جالبه که از روی ای پی و مک ادرس متوجه میشه ماله همون شخصه و فایل خودش رو جایگزین میکنه که دارای نام activition هست مثلامن بایه کامپیووترم که ویندوز 7 نصب کردم روش و یک سیستم دیگه ام که ویندوز 10 نصب کردم جفتشون رو با همین روش کرک اکتیو کردم ولی با موبایل و ای پی جدید نفهمید و فایل اصلی رو داد بهم