کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: TOP 10 AMMAR

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,423 بار در 478 ارسال
    Trance
    A.R.D.I

Cool TOP 10 AMMAR

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

سلام به همه دوستان عزیز انجمن

18 سالم بود با موسیقی ترنس آشنا شدم تمام زندگیم موسیقی ترنس شد و شروع به آهنگسازی تو این سبک کردم همیشه اوایل میخواستم موسیقی ترنس رو با موسیقی ارکست و حماسی مخلوط کنم تا این ایده رو به یکی از دوستانم گفتم ایشونم سریع پاسخم داد که سالهاست موسیقی ارکسترال ترنس ساخته شده توسط اندی بلومن از اون روز به بعد زندگی من برگ تازه ای خورد و تمام زندگیم شد ارکسترال ترنس هیچ سبک برای من زیبا تر از ارکسترال ترنس نیست

لحظات خوب و خوش زندگیم رو با این آهنگها سپری میکنم 10 اهنگ انتخابی رو از ته دل دوست دارم

ترک اول کاری از اهنگساز امریکایی James Everingham که تو سبک موسیقی فیلم و ارکست فعالیت داره اهنگی که انتخاب کردم برای ورود به موسیقی ارکسترال ترنس هستش این اهنگ در سبک ارکسترال تنظیم شده

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ترک دوم : از کیلی اندرو اهنگساز فوق العاده قدرتمند در سبک ارکسترال ترنس که بیشتر تو موسیقی حماسی و ارکسترال هستش کیلی اندرو همپای اندی بلومن بود هر دو از بانیان سبک ارکسترال ترنس هستن اندی بلومن فعالیت موسیقی ترنس رو سال 2010 گذاشت کنار و خداحافظی رسمی تو سایت خودش اعلام کرد الان که لیبل ابورا ریکوردینک از کارش میزاره همه این کارها قدیمی هستش فقط مستر مجدد شده و گرنه اندی بلومن الان فقط موسیقی فیلم فعالیت میکنه

سومین ترک : playme یه جوان سوئدی هستش از سن 11 موسیقی ترنس کار کردن این اهنگساز موسیقی ارکسترال ترنس فعالیت میکنه جالبه بدونین با این که خودش خیلی تو کارش درجه یکه عاشق اندی بلومن و کیلی اندرو هستش

چهارمین ترک و پنجمین ترک وکال هستن حال هوای خوبی به آدم میده

ترک چهارم :

ترک پنجم :

ششمین ترک : آلتیس واقعا درجه یک هستش تو کارش و سبک منحصر به فردی داره یه امضای خاصی تو همه کارش وجود داره چه بیسش چه ملودیاش همه خاص و انحصارین این اهنگساز از 5 سالگی کیبورد یادش میدن یه چیزی که خودش میگه

ترک هفتم : در یک جمله میتونم بگم شاهکار به تمام معنی بهترین ترک این مجموعه من شاید بشه فوق العاده احساسی هستش این اهنگ

هشتمین ترک: گوردون شیزلر متولد 1990 هم سن من هستش فوق العاده طرفدار داره و انصافا تو کارش درجه یک هستش
    فعالیتش تو سبک ارکسترال ترنس هستش مثل playm اهنگساز محبوبش اندی بلومن هستش و کارهای خیلی خوبیهم میزنه

نهمین ترک : dreamlife اطلاعات راجبش ندارم ولی این کارش واقعا زیباس با بریکدون زیبا که با ساز دودک نواخته شده و ملودی فوق احساسی با همراهی وکال پد که حس خیلی عاشقانه ایی داره کار رو خیلی زیبا کرده

دهمین ترک : Paul Pele اهل روسیه از سال 2013 شروع به اهنگسازی کردن با ترک خدانگهدار به تاپ تن خودم پایان میدم
    من از شما عزیزان که با من همراه بودین و من رو تحمل کردین سپاسگذارم امیدوارم لحظات خوشی براتون رقم زده باشم

8 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    تشکر شده 29,178 بار در 3,534 ارسال
    Trance
    Jean Michel Jarre
    آهنگا به کنار طراحی کاورت منو کشته

4 کاربر زیر از ژان میشل ژار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ممتاز
    تشکر شده 2,423 بار در 478 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژان میشل ژار تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آهنگا به کنار طراحی کاورت منو کشته

این اهنگا در خور همچین طراحی هستش هوای دو نفره ملودی های عاشقانمه و اما موسیقی همچین حسی رو به آدم میده

3 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان