کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52

موضوع: TOP 10 بـا طـعـم انـقـلاب تـرنـس !

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock

TOP 10 بـا طـعـم انـقـلاب تـرنـس !

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

سلام دوستان x:

هفته پیش قرار شد که تاپیک تاپ 10 رو بزنم و دوستان بیان اعلام آمادگی کنن، اما هی یادم میرفت یا وقت نمیکردم. بالاخره گفتم امروز دیگه تاپیکو بزنم و کارو شروع کنیم....

روال کار به اینصورته:

دوستانی که میخوان توی تاپ 10 شرکت کنن، بهم پ.خ بدن ا اسمشونو تو لیست بذارم. تاپ 10 هر شخص روز شنبه یا یکشنبه گذاشته میشه تو سایت، بعدش واسه اون شخص یه تاپیک میزنیم و در

مورد آهنگاش بحث میکنیم، یه نظرسنجی هم میذاریم تنگش که دوستان از 10 نمره بهش امتیاز بدن. اینجوری هم با سلیقه های همدیگه آشنا میشیم هم اینکه در مورد آهنگا بحث میکنیم و هم اینکه

ممکنه چنتا آهنگ جدید و قشنگ گیارمون بیاد....البته این مزایا به فعالیت شما بر میگرده که چقد بحث تاپ 10 رو داغ کنید.ممکنه یه نفر تاپ 10 بده، بعدش بیایم ببینیم که فقط 2 نفر نظر دادن، خوب

معلومه که تاپ جذابیتشو از دست میده.

آخر هر هفته هم از امتیازات اون شخص میانیگن میگیریم و به اینصورت واسه تاپ 10 هر کدوم از دوستان یه امتیاز میانگینی مشخص میشه .

بنظر من که سبک آهنگایی که انتخاب میکنید رو Electronic در نظر بگیرد، چون اینجا سایته ترنس و ما خیلی قصد نداریم که بریم سراغ آهنگای کلاسیک، راک، متال یا .... .

فعلاً واسه این هفته ای که داره میاد منتظر میمونم دوستان اعلام آمادگی کنن (که البته هرکی زودتر بگه، نویتش زودتر میرسه).
    اگه نظری دارید، همینجا مطرح کنید....

مـوفـق بـاشـیـد :120:

لیست دوستانی که اعلام آمدگی کردن:

1. HADI
    2. trance-life
    3. zodiacmr
    4. TranceaweSome
    5. mamadj
    6. alireza661299
    7. Mohammad
    8. vahid00742v
    9. milad_a
    10. bobo
    11. Vafa Senior
    12. vahid
    13. Mystery
    14. RmaN

پ.ن: دوستان سعی کنن به موقع تاپ 10 خودشون رو بذارن و اگه براشون مشکلی پیش اومد، زود خبر بدن تا یکی دیگه رو تو لیست جایگزین کنم و نفر بعدی زمان کافی برای مرتب کردن تاپ 10 خودش داشته باشه !
    ویرایش توسط Mystery : 2012/02/29 در ساعت 11:16 AM

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadj تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    عالیه .... منم بزارین تو نوبت
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza661299 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    منم میزارم
    بیزحمت بزارین تو نوبت
    دوستان هر کی میاد به تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. پیام خصوصی بده اینجارو شلوغ نکنین :117:

7 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 9,038 بار در 1,337 ارسال
    Others
    The Thrillseekers

درود
    با سلام خدمت تمام دوستان در انجمن ترنس رولوشن، امروز این بنده حقیر تاپ 10 خود را در اینجا قرار میدم...؛ با اجازتون کلنگ اولین پست هفتگی این تاپیک رو من زدم افتتاح کردم. امیدوارم دیگر دوستان نیز ما را در این تاپیک یاری نمایند.
    آهنگها به ترتیب اولویت خاصی نیستن...

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من کلا کنار ترنس علاقه خاصی به استایلهای Downtempo, Ambient, Chillout, Post-Rock ,... و بقول معروف آهنگهای آرام دارم و تو هارد گلچینی از بهترینهای این سبکها دارم...
    آهنگ نخست من کاریست از Bryan El بنام Angels Cry که شدیدا از این آهنگ زیبا لذت میبرم، بکراند دلنشین پیانو همراه با ملودی چند لایه کنار هم اوج زیبایی یک اثر موسیقیایی رو به گوش شنونده منتقل میکند.

آهنگ خوش آوا و سرشار از امید و آرامش، ورژن Original Vocal Mix این آهنگ در استایل ترنس هستش و اونم زیباست ولی رمیکس چیلاوت بسیار دلنوازتر و زیباتر از ورژن اورجینالش کار شده!

گروه شیلر (Schiller) که آهنگساز و تنظیم کننده این گروه کسی نیست جز استاد گرانقدر و نابغه حضرت Christopher Von Deylen
    و این آهنگ نیز یکی از کارهای شاهکاره این گروه نابغه هستش. آهنگی که در کنسرتشون اجرا کردن بصورت زنده بنظر من بسیار زیباتر از ورژن آلبومشون بود بنابراین ورژن لایو رو انتخاب کردم.

آقای موسیقی New Age کسی نیست جز یانــــــی...... و در این اثر یکی از سازهای مورد علاقه من (ویلون) بطور تک نوازی نواخته میشه که خیلی باحاش حال میکنم!
    به دقیقه 2:30 دقت کنید، اوج هنرنمایی این اثر در همین دقیقه شروع میشه و تا آخرین دقایق اجرا ادامه داره.

مدتها بود یکی از رمیکس های بسیار زیبا و تاثیر گذار از پرودیوسر خوش سلیقه و با استعداد Alexander Popov منو مات و مبهوت اثر (Faruk Sabanci - As Faces Fade (Alexander Popov Remix کرده بود و از بین رمیکس ها و اورجینال میکس این آهنگ بهترین آهنگ بی شک همین بود که گفتم ولی اخیرا این رمیکسش رو با یکی از شاهکارهای تکرار نشدنی تاریخ ترنس از Ferry Corsten بنام Made Of Love ماش آپ کرده؛ حال خودتون تصور کنید که این دو آهنگ با هم ماش آپ بشن چه شود در واقع تنها وکال خانم Betsie Larkin در آهنگ As Faces Fade اضافه شده...

پارسال در میکس آلبوم Sied Van Riel - Rielism آهنگ ID 22 میکس شده بود که مورد پسند بسیاری از بروبکس اینجا و فیس بوک و همینطور افرادی که به ترنس ارتباط برقرار نمیکنند شد...
    منم یکی از بنیان گذاران بزرگ بازاریابی برای این آهنگ بودم :دی

آخرهای سال 2011 بود که Andrew Rayel - 550 Senta ریلیز شد و نیز دوباره مورد استقبال بسیاری از پرودیوسرهای بزرگ دیگر شد و به دفعات بسیار در رادیوشوهای مختلف پلی شد
    این سینگل یکی از نامزد های مسابقه ی انتخاب DJها برای ASOT 550 آرمین بود، که متصفانه به دلایلی موفق نشد!

و اما هنرمند اوجوبه استایل الکترو هاوس / پراگرسیو هاوس (Deadmau5)
    من با برخی از کارهای ددمائو زندگی میکنم که اینجا تنها یکی از کارهای فوق العادشو که همیشه یکی از تاپ 10 من خواهد بود رو قرار میدم!

اوووووووه! هرچی از این آپلیفتینگ ترنس بگم بازم کم گفتم! نیاز به توضیح نیست؛ بطور وحشتناکی دیوانه کنندست این آهنگ!
    در ضمن فاروک اهل ترکیه می باشد!

این Avernus کم سینگل میده بیرون و یک هنرمند نوپا و جوون هستش ولی وقتی سینگلی میده هرچی ملودیه سوزناک و غمناکه نسار آهنگش میکنه!
    تا اینجا از تک تک کاراش لذت بردم ولی این سینگلش یه چیز دیگست!...فقط بشنوید.

و در آخر منتظر نظرات همه دوستان در مورد تاپ 10 اینجانب هستم...
    امیدوارم شما نیز این تاپیک را دنبال کرده و در نظرات شرکت کنید و در ضمن منتظر تاپ 10 تک تک شما نیز هستم...

فدامدا

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    تشکر میکنم از هادی جان بابت زحمتی که واسه تاپ 10 کشیده. دوستان واسه نظر دادن و امتیازدهی میتونن به تاپیک زیر مراجعه کنن:

14 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,734 بار در 465 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    اینم تاپ10 من:
    1)ARMIN VAN BURREN MIRAGE
    یکی از خلاقانه ترین آهنگهای تاریخ ترنس

2)Armin Van Buuren pres. Gaia - Status Excessu D (Original Mix
    حماسی ترین آهنگ تاریخ ترنس

3)Susana - Closer (feat Omnia & The Blizzard)
    چه کسی میتونه با این آهنگ گریه نکنه؟

4) Armin Van Buuren - Down To Love (Ft. Ana Criado
    یکی از بهترین وکالهای تاریخ

5)ALIGATOR NEVER FORGOT
    از معدود کارهای ترنس علی و به عقیده تمامی طرفدارهاش بهترین کارش.فوق العادست

6)ARMIN VAN BURREN PRESENT GAIA(AISHA
    نمیتونم این آهنگ رو وصف کنم.وقتی به فرود میرسه آدم یه حالتی پیدا میکنه

7)TIESTO JUST BE
    نیازی به توصیف نیست.این آهنگ هیچوقت پیر نمیشه.هیچوقت.آهنگی که 37 هفته جزو TOP 10 پرفروشترین آهنگهای اروپا بود

8)ABOVE&BEYOND SIRENS OF THE SEA
    از بهترین کارهای این گروه انگلیسی

9)ALIGATOR STARTING OVER
    همونطور که از اسمش پیداست شروع دوباره علی...این آهنگ تونسته در لیست پردانلودترین و پرفروشترین آهنگهای دانمارک قرار بگیره و در چندین رادیوشو پخش شده از جمله PEDRO DEL MAR

10)ARMIN VAN BURREN BLUE FEAR
    این آهنگ هم مثل JUST BE پیر شدنی نیست

احتمالا همتون اینهارو شنیدید.فعلا اینترنتم ذغالیه نتونستم آپ کنم اگر هرکدوم رو خواستید بگید لینک بزارم

14 کاربر زیر از trance-life عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 152 بار در 42 ارسال
    Trance
    Schiller
    مرسی از mestry عزیز بایت استارت تاپ 10 و هادی جون با این تاپ 10 قویشکاربر tramce-life لطفا لینک قرار بدید همراه با عکس و در صورت داشتن لیریک لیریک - اینطوری که شما تاپ 10 رو ارایه دادید آدم ناامید میشه ... مرسی

5 کاربر زیر از mehran_soozer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 37 بار در 11 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    1.Tiesto ft Kirsty Hawkshaw – Just Be

آهنگ فوق العاده زيبا و خاطره انگيز با تنظيم استثنايي تيستو و صداي بسيار زيباي كريستي

2.Atb feat Tiff Lacey-Ecstasy

از شاهكارهاي آندره با صداي فوق العاده تيف كه هيچوقت از شنيدنش خسته نميشم

3.Armin van Buuren feat Sharon den adel-In And Out Of Love

كاري محشر از آرمين با صداي رويايي شارون

4.Dash Berlin feat Jaren – Man on the run

چقدر اين آهنگ فوق العاده زيبا رو گوش كردم،تنظيم استادانه از دش برلين و صداي فوق العاده جارن

5.Ferry Corsten feat. Ellie Lawson – A Day Without Rain

تنظيم استثنايي فري كورستن با صداي بسيار زيباي الي نتيجه كار،فوق العاده زيبا از آب در اومده!

6.Dash Berlin feat Emma Hewitt – Waiting

عاشق صداي اما هستم،فوق العاده زيبا با تنظيم زيباي دش برلين كه تو كارش حرف نداره!

7.ATB feat. Jan Loechel – The Chosen Ones

آهنگي كه هميشه باهاش خاطره دارم،صداي بسيار زيباي ژان و كاري محشر از آندره كه هميشه كارهاش آدم رو به فكر فرو ميبره

8.Above & Beyond Feat. Zoe Johnston – Alchemy

من خيلي اين آهنگ رو دوس دارم،صداي وكال خيلي زيباس كه انگار از ته دل اين آهنگ رو خونده،محشره

9.ATB feat. JanSoon – Move On

چقدر اين آهنگ زيباس،فوق العاده زيباس !!!!

10.Markus Schulz feat. Ana Criado – Surreal

آهنگ فوق العاده زيبا از ماركوس و از همه مهمتر صداي رويايي و بي نظير آنا

5 کاربر زیر از Vafa Senior عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vafa Senior تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

آهنگ فوق العاده زيبا و خاطره انگيز با تنظيم استثنايي تيستو و صداي بسيار زيباي كريستي

چقدر اين آهنگ فوق العاده زيبا رو گوش كردم،تنظيم استادانه از دش برلين و صداي فوق العاده جارن

تنظيم استثنايي فري كورستن با صداي بسيار زيباي الي نتيجه كار،فوق العاده زيبا از آب در اومده!

عاشق صداي اما هستم،فوق العاده زيبا با تنظيم زيباي دش برلين كه تو كارش حرف نداره!

آهنگي كه هميشه باهاش خاطره دارم،صداي بسيار زيباي ژان و كاري محشر از آندره كه هميشه كارهاش آدم رو به فكر فرو ميبره

من خيلي اين آهنگ رو دوس دارم،صداي وكال خيلي زيباس كه انگار از ته دل اين آهنگ رو خونده،محشره

دوست عزیز پست اول رو خوندید؟! باید اسم بنویسی بعد که نوبت شد با لینک دانلود ترک هات رو قرار میدی . شما هم اسم بنویس تا نوبتت برسه ..

5 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 37 بار در 11 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vafa Senior تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

دوست عزیز پست اول رو خوندید؟! باید اسم بنویسی بعد که نوبت شد با لینک دانلود ترک هات رو قرار میدی . شما هم اسم بنویس تا نوبتت برسه ..

پوزش ميخوام آقا ميلاد،چشم،اين كارو انجام ميدم

3 کاربر زیر از Vafa Senior عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    ببخشید فکر کنم این شنبه نوبت من باشه.ولی شرمنده پسر عموم فوت شده دارم میرم بوشهر فکر نکنم برسم که بزارم.اگه ممکنه نفر بعدی رو بزارید جای من .ممنون!

5 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین